Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mi sie podoba pomysl z pania domu;)
fajnie, łatwo i seksownie;)

ja tez ide na dwa karnawałowe bale przebierańców i raz będę przebrana za murzynkę a raz za panterę, ja wypożyczam stroje w wypożyczalni można tez zrobić sobie coś samemu :) :):) a tu masz parę pomysłów



za pokojowke.. sexowna^^ wpisz na allegro pokojowka.. do wyboru do koloru !! ; D

za transformersa :D albo za sexy zakonnice :D

juz wybralam:) bede piratką;)) strój kupiłam na Allegro.



Cytat
gosiaczek
a co myslicie o tych?

podoba mi sie strój Helgi ma cos w sobie hehe

za naturystkę !
odpadają problemy związane z :
-ceną stroju
-szukaniem stroju

ZROBISZ WRAŻENIE NA WSZYSTKICH!!

Cytat
fruittella
za pszczółkę ;DD

ja kiedyś przebierałam się za pszczółkę - nie kupowałam, żadnego stroju, tylko wykonałam go sama:).
Ubrałam się cała na czarno, kupiłam szeroką, żółtą taśmę izolacyjną i zrobiłam sobie paski. Do tego czułki z drutu (przymocowane do opaski) i skrzydełka + odpowiednia charakteryzacja. Efekt końcowy - bardzo fajny :)

W tym roku planuję przebrać się z kolei za damę kier z Alicji w krainie czarów:) ambitnie, ale mam nadzieję, że efekt końcowy będzie zadowalający:)

Macie może pomysł na przebranie dla faceta?? :)

Cytat
gosiaczek
juz wybralam:) bede piratką;)) strój kupiłam na Allegro.

Bardzo fajny pomysł :)

Cytat
aniabes
Cytat
fruittella
za pszczółkę ;DD

ja kiedyś przebierałam się za pszczółkę - nie kupowałam, żadnego stroju, tylko wykonałam go sama:).
Ubrałam się cała na czarno, kupiłam szeroką, żółtą taśmę izolacyjną i zrobiłam sobie paski. Do tego czułki z drutu (przymocowane do opaski) i skrzydełka + odpowiednia charakteryzacja. Efekt końcowy - bardzo fajny :)

W tym roku planuję przebrać się z kolei za damę kier z Alicji w krainie czarów:) ambitnie, ale mam nadzieję, że efekt końcowy będzie zadowalający:)

Macie może pomysł na przebranie dla faceta?? :)
moj facet chciał byc zołnierzem z Gwiezdnych Wojen,ale strój kosztował prawie 400zł:) bedzie przebrany za Szkota:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-22 00:43 przez gosiaczek.

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

za czerwonego kapturka:D
jak uda mi sie zdjecia wrzuce swoje z listopada, my na nadrzejki przebiralismy sie-impreza firmowa.



2 warkocze + czerwona gumka
czerwona kieca, sweterek czerwony, biale rajstopki, czerwone buty, koszyczek i smigasz:D

przebranie: dama kier i kapelusznik



za pielęgniarkę :)...taka sexi pielęgniarkę :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buciki ladne??