Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

11 wrz 2010 - 09:09:01

Hej ! chciałam was zapytać przy okazji szukania jakiejś ciepłej piżamochy w czym śpicie? :)ja preferuję osobiście krótkie piżamki lub koszulkę mojego chlopaka ;) ale teraz jak bede mieszkac w akademiku to wiem, że nie bedzie tam tak cieplo jak w moim domku, pozatym jestesm zmarzluchem i szukam jakiejs cieplej pizamki ;) nawet w nocy lubie wygladac ładnie dlatego jak mozecie wklejajcie zdjecia itp :)

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

11 wrz 2010 - 09:13:10

Ja sobie kupiłam na studia taka świetna rożową. Bluzka gładka, a spodnie w kratkę.

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

11 wrz 2010 - 09:15:31

Ja w zimie śpię w takiej mega grubej,kupionej na Gubałówce :D Plus oczywiście skarpetki,a i tak zasypiając trzęsę się z zimna. W lecie śpię w różowej koszulce na ramiączkach i brązowych cienkich spodenkach, natomiast między tymi porami mam kilka zestawów ;) Najbardziej chyba lubię górę z krótkim rękawem i słodkim pieskiem,a dół ze spodenkami 3/4.

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

11 wrz 2010 - 09:18:34

ja jestem takim zmarzluchem ze potrafie i w lato zasypiac w stópkach ;p w nocy je sćiągam przez sen :Pa teraz to juz śpie w takich grubych z forty:P mimo, że u nas w domu jak na tropikalnej wyspie i każdy mowi ze u nas zawsze cieplo. ;) hehe troche po mamie mam "zimne kończyny" i ogolnie zawszemusze byc cieplej ubrana niz inni ;p hehe

Cytat
shawna
Ja sobie kupiłam na studia taka świetna rożową. Bluzka gładka, a spodnie w kratkę.
gdzie kupilas?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-11 09:19 przez FashionIsMyPassion.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:18:10

Kiedy nadchodzą zimniejsze noce to uwielbiam ubierać ciepła, miłe w dotyku piżamy, najlepiej żeby były dwuczęściowe. Podejrzewam, że w akademiku ni będzie zbyt zimno, ponieważ maja centralne ogrzewanie :) Myślę, że taka bawełniana piżamka powinna ci wystarczyć :) pozdrawiam (zdjęcie z uasi.pl)



Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:23:09

S i M ale góra na krótki:((



Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:26:23

Ja przede wszystkim stawiam na wygode, nie mogłabym spać w typowej pidżamie czyli spodnie i bluzka, śpię w duużej koszulce mojego faceta.;

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:28:25

Uwielbiam satyne, teraz juz jest zimno wiec spie w dlugich spodniach, na gore mam taka seksowna koszulke, ale juz i na nia za zimno, wiec zakladam dlugi rekawek. nie cierpie spac w skarpetkach!



Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:28:43

ja śpię w satynie :D zimna jest, ale ładna.......czasem się z niej w nocy wyślizguję.............ale to nie ma dla mnie znaczenia :D
ładnie ma być i sexownie hahaha

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:33:56

;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 17:13 przez Malajka90.

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:34:45

ostatnio dostałam super piżamkę, jest jak wieelkie śpiochy czyli taki jednoczęściowy kombinezon z klapką na pupie, często spotykane w bajkach. jest super ciepła polecam:D

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:36:31

Cytat
007madziucha
ostatnio dostałam super piżamkę, jest jak wieelkie śpiochy czyli taki jednoczęściowy kombinezon z klapką na pupie, często spotykane w bajkach. jest super ciepła polecam:D

wiem o jaką chodzi mogę złatwić ;) hehe ddużże śpiochy - fajne na bekowy prezent

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:37:37

A ja mam koszulę nocną z napisem : Follow Your Dreams
bo o to chodzi! :D ;*

zweryfikowana
Posty: 285
Ostrzeżenia: 1/5

Pizamki, piżamy w czym śpicie ?

19 paź 2010 - 10:39:24

ja mam taka na sprzedaż cieplutka flanelkowa i w panterkę;-) Firma Primark Essentials;-)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy - dzis