Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 21:41:50

Cytat
marcin198555
a to facet nie może nosić satynki?

a noś sobie nawet pampersa jak lubisz! ale po domu - nie wychodź w tym na ulice co ? zaoszczędź ludziom tego widoku ....nie rozumiem po co w ogóle takie zdjecia wklejac? jak lubisz -masz potrzebę chodzic w czymś takim- to chodz... ale nie musisz od razu całemu światu tego ogłaszać i liczyć ,ze każdy napisze :"o...jak fajnie wyglądasz"... ;)

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 21:43:16

dziewczyny dajcie mu spokoj;/ kazdy nosi co chce nie musicie byc zlosliwe ;] koles prosi o opinie a wy sie od razu nabijacie nie ladnie;/
mi sie to ogolnie nie podoba, ale to Ty w tym chodzisz jezeli Ci dobrze to nie patrz na innych.

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 21:44:43

lubie satyne strasznie. jeste elegancka i w ogole. ale twoje spodnie sa koszmarne! serio:) jak pizama playboya hefa :D

fajne by byly ale o innym kroju (jak jeansy niektore) , z grubej satyny, mniej swiecacej, czarne z bialym pasem :)

Cytat
tristana
Cytat
marcin198555
a to facet nie może nosić satynki?

a noś sobie nawet pampersa jak lubisz! ale po domu - nie wychodź w tym na ulice co ? zaoszczędź ludziom tego widoku ....nie rozumiem po co w ogóle takie zdjecia wklejac? jak lubisz -masz potrzebę chodzic w czymś takim- to chodz... ale nie musisz od razu całemu światu tego ogłaszać i liczyć ,ze każdy napisze :"o...jak fajnie wyglądasz"... ;)

SORRY ALE WYPOWIEDZ TROCHE NIE NA MIEJSCU!! A JAK POLOWA LASEK WRZUCA ŁACHY PO CHASLEM "HOT OR NOT" TO CO MOGA POKAZYWAC CALEMU SWIATU W CZYM CHODZA??!!! NO SORRY MYSLENIE NIE POWIEM NA JAKIM POZIOMIE...;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-08 21:46 przez goska_201.

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 21:47:03

mimo wszystko i tak wg mnie to jest normalniejsze niż facecik w sukience a tamtemu to prawie każda słodziła i komplementy prawiła

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 21:51:43

no wiesz wolałabym w 1oo % tego pana w satynie :P
niż pana w sukience :D

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 21:54:53

Cytat
goska_201
lubie satyne strasznie. jeste elegancka i w ogole. ale twoje spodnie sa koszmarne! serio:) jak pizama playboya hefa :D

fajne by byly ale o innym kroju (jak jeansy niektore) , z grubej satyny, mniej swiecacej, czarne z bialym pasem :)
Cytat
tristana
Cytat
marcin198555
a to facet nie może nosić satynki?

a noś sobie nawet pampersa jak lubisz! ale po domu - nie wychodź w tym na ulice co ? zaoszczędź ludziom tego widoku ....nie rozumiem po co w ogóle takie zdjecia wklejac? jak lubisz -masz potrzebę chodzic w czymś takim- to chodz... ale nie musisz od razu całemu światu tego ogłaszać i liczyć ,ze każdy napisze :"o...jak fajnie wyglądasz"... ;)

SORRY ALE WYPOWIEDZ TROCHE NIE NA MIEJSCU!! A JAK POLOWA LASEK WRZUCA ŁACHY PO CHASLEM "HOT OR NOT" TO CO MOGA POKAZYWAC CALEMU SWIATU W CZYM CHODZA??!!! NO SORRY MYSLENIE NIE POWIEM NA JAKIM POZIOMIE...;/
nie musisz krzyczec- to po pierwsze
a po drugie napisałam co ja o tym myślę - i wcale nie obchodzi mnie czy wdg. ciebie jest to na miejscu czy nie.
Nie na miejscu jest komentowanie czyjejś subiektywnej opinii -do której każdy ma prawo!
nie musi mi sie to podobac- i moge o tym w prost napisac . a jak ci sie to nie podoba...to trudno...musisz sobie z tym sama poradzić...
Cytat
martischa
mimo wszystko i tak wg mnie to jest normalniejsze niż facecik w sukience a tamtemu to prawie każda słodziła i komplementy prawiła


yyyyyy....widze,ze macie tu ciekawie na forum ;))
facet był ubrany w kieckę ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-08 21:59 przez tristana.

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 21:57:50

Cytat
Malajka90
Facet w satynie? Ostatni raz faceta który dobrze wyglądał w satynie widziałam na wieczorze panieńskim - i z satyny były jego majtki! Tak, że jeśli nie pracujesz w klubie ze striptisem i nie masz ciała jak młody bóg, to sobie daruj...
padłam :)))))))

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 21:59:50

Satyna jest ohydna.

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 22:00:32

satyna jest ok ja sama mama posciel , koszulki i tuniki satynowe . ale to co ty masz na sobie to jest straszne. jestem bardzo tolerancyjna ale facet w satynie wyglada strasznie

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 22:01:12

Treść posta została usunięta automatycznie

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 22:02:08

nie lubię satyny.
a facet w takich spodniach wygląda komicznie.
ale każdy nosi to co chce;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-08 22:02 przez moreloweucho.

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 22:02:15

Cytat
tristana

yyyyyy....widze,ze macie tu ciekawie na forum ;))
facet był ubrany w kieckę ?


hehe no jest tu jeden trans i lubi się przebierać no ale jak wiadomo w imię tolerancji większość och i ach

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 22:02:57

lipa

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 22:07:03

a co wam sie nie podoba w satynie? to ze jest błyszcząca czy ze jest sliska?

S A T Y N A !!!

08 sie 2010 - 22:08:23

nienawidze ciuchów satynowych!!!!
za to moj facet uwielbia wszystko satynowe ;/
ja akceptuję tylko bieliżnę i nicccccccccccccc więcej.
A posciele i takie tam są super :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny POMOCY!!!