Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

W moim przypadku odpada bikini, to wiem już na pewno. Ale nie wiem czy zwykłe figi byłyby ok, czy raczej szukać bokserek? Możecie mi polecić jakieś modele? Mam już jeden na oku, ale nie wiem czy mi to będzie pasowało...Mam miseczkę duże C, szerokie biodra i nie jestem za wysoko (168cm). Polecicie coś?

mi sie wydaje ze raczej figi

A mi,że bokserki :) I stanik np.z miseczkami trójkątami, albo zwykłymi,usztywnianymi.

a może załóż strój i pokaż foto ? bedzie lepiej doradzać :)

Ja miałam bokserki i byłam zadowolona, a co do stanika raczej trójkąciki odpadają, bo nie trzymają biustu, musi być porządny z fiszbinami, a najlepiej z usztywnieniem

Taki mam stary strój, w sumie już mi się nie podoba, ale leżał chyba dobrze: majty zabudowane, a na górę albo top, albo stanik (wszystko w granacie było, nie znalazłam na necie foty granatowego stanika):



figi bd najlepsze . ;)
a jesli masz szerokie biodra to musisz sie wystrzec skąpych, mocno wyciętych i kolorowych majtek. ; D
i musisz zapomniec o takich, ktorych sznurki mogą nieładnie wrzynać się w ciało.
a góre weź taką, żeby stanik był mocno zabudowany, najlepiej z głębokimi miseczkami i szerokimi ramiączkami. . ;)

a mi się wydaje że figi. Zresztą duży biust + szerokie biodra + płaski brzuszek jest bardzo cacy. Salma Hayek ma takie proporcje i jest niska - 158 chyba. Więc jak na mnie nie masz czym się przejmować, wkładaj co ci się podoba, oby nie stringi. Stringi na plaży przy każdej sylwetce wyglądają niesmacznie






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-01 09:57 przez puchuskubatek.

Mam wrażenie, że w bokserkach wyglądają dobrze wyłącznie szczupłe osoby; przy szerokich biodrach wygląda się jeszcze szerzej (choć i to nie reguła.. zależy od ogólnych proporcji + rodzaj tych bokserek). Ja mam w tyłku za dużo, a i tak uważam, że lepiej mi w zwykłych gaciach.

Cytat
magdziallena
Mam wrażenie, że w bokserkach wyglądają dobrze wyłącznie szczupłe osoby; przy szerokich biodrach wygląda się jeszcze szerzej (choć i to nie reguła.. zależy od ogólnych proporcji + rodzaj tych bokserek). Ja mam w tyłku za dużo, a i tak uważam, że lepiej mi w zwykłych gaciach.
masz racje. w tym roku nie widzilam nad woda ani jednej dziewczyny ktora dobrze by wygladala w szortach.

byle nie bokserki bo Cię skróca, lepiej figi:)

Sama mam duży biust i dość szerokie biodra. Z doświadczenia polecam ci figi, ale nie zbyt wyciete. I radziłabym kupić coś w jednolitym kolorze, bez wzorków, aby optycznie nic już nie powiększyc:)

Ja mam szerokie biodra i noszę figi :)

ja bym wybrała bokserki,
ale chyba lepiej wyglądać będą figi ;p

Push – upy, to nie tylko biustonosze, ale również legginsy albo spodenki z https://www.sklep-biustonosze.pl. Każda ta rzecz dobrze podkreśla sylwetkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z leginsami czy bez?