Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 12:36:48

Nie obraz sie ale kiedys widziałam Twój profil na nk,bo też założyłes podobny wątek i widziałam zdjęcie...Pierwsze wrażenie miałam takie że Ty chcesz zwrócić uwage ludzi na siebie no bo na tej fotce to było wszystko takie sztuczne tak jakbys ''nie czuł tego''...Jakbys do końca nie był szczęśliwy,tylko robił to tak na pokaz.Tylko bez ataku,bo to moja skromna opinia,moje wrażenia po luknieciu na Ciebie.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 12:38:18

A niech sobie chodzi w sukienkach i szpilkach, ale nie wmawiaj nam ze jest to normalne i że musimy zaakceptować takie rzeczy, bo to NIE JEST normalne.. :) i sam dobrze o tym wiesz..
a Ci ehm, "panowie" wyżej (trudno ich tak nazwac) mnie obrzydzili..

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 12:44:49

Nie przejmuj się Rafałku tym "jadem",dla mnie nie jest to obciachowe,po prostu mamy jeszcze nawet wśród młodych zacofanie i tyle! Jeżeli się dobrze czujesz w tym drugim wcieleniu i nie przeszkadza ci być do tego na codzień normalnym fajnym facetem,to co komu szkdzie.Dziewczyny trochę szacunku i tolerancji,bo gdzie się nie wejdzie to warczycie na każdego i zachowujecie się jak cnotki ze średniowiecza!!! Przecież nikt nie każe wam spoglądać na faceta w sukience jeżeli taki się pojawi na horyzoncie!!! Trzymaj się Rafikk:)

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 12:53:00

a ja Raffikowi doradzam prezentację siebie i swoich ciuszków i metamorfoz na portalu innym do tego przeznaczonym
wystarczy poszukać w google
bo tutaj to przychylnych raczej nie znajdziesz, zresztą sam sobie zaprzeczasz, więc ciężko traktować Ciebie poważnie.
Ja w każdym razie uśmiałam się najbardziej z tego "macho"
w ogóle wygląda to tak jak taki temacik prowokacyjny, co by odsłony trzaskał szafie;-)

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 12:53:52

Cytat
uroda-i-styl
Nie przejmuj się Rafałku tym "jadem",dla mnie nie jest to obciachowe,po prostu mamy jeszcze nawet wśród młodych zacofanie i tyle! Jeżeli się dobrze czujesz w tym drugim wcieleniu i nie przeszkadza ci być do tego na codzień normalnym fajnym facetem,to co komu szkdzie.Dziewczyny trochę szacunku i tolerancji,bo gdzie się nie wejdzie to warczycie na każdego i zachowujecie się jak cnotki ze średniowiecza!!! Przecież nikt nie każe wam spoglądać na faceta w sukience jeżeli taki się pojawi na horyzoncie!!! Trzymaj się Rafikk:)
Ależ ja się nie przejmuję. pozdrawiam.
Cytat
matylda_jasmin
a ja Raffikowi doradzam prezentację siebie i swoich ciuszków i metamorfoz na portalu innym do tego przeznaczonym
wystarczy poszukać w google
bo tutaj to przychylnych raczej nie znajdziesz, zresztą sam sobie zaprzeczasz, więc ciężko traktować Ciebie poważnie.
Ja w każdym razie uśmiałam się najbardziej z tego "macho"
w ogóle wygląda to tak jak taki temacik prowokacyjny, co by odsłony trzaskał szafie;-)
Jeśi noszę sukienki to znaczy że jestem złym człowiekiem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 13:03 przez RAFIKK.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:10:24

bo facet ma jaja które musi dokładnie chowac

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:19:45

Cytat
RAFIKK
Cytat
uroda-i-styl
Nie przejmuj się Rafałku tym "jadem",dla mnie nie jest to obciachowe,po prostu mamy jeszcze nawet wśród młodych zacofanie i tyle! Jeżeli się dobrze czujesz w tym drugim wcieleniu i nie przeszkadza ci być do tego na codzień normalnym fajnym facetem,to co komu szkdzie.Dziewczyny trochę szacunku i tolerancji,bo gdzie się nie wejdzie to warczycie na każdego i zachowujecie się jak cnotki ze średniowiecza!!! Przecież nikt nie każe wam spoglądać na faceta w sukience jeżeli taki się pojawi na horyzoncie!!! Trzymaj się Rafikk:)
Ależ ja się nie przejmuję. pozdrawiam.
Cytat
matylda_jasmin
a ja Raffikowi doradzam prezentację siebie i swoich ciuszków i metamorfoz na portalu innym do tego przeznaczonym
wystarczy poszukać w google
bo tutaj to przychylnych raczej nie znajdziesz, zresztą sam sobie zaprzeczasz, więc ciężko traktować Ciebie poważnie.
Ja w każdym razie uśmiałam się najbardziej z tego "macho"
w ogóle wygląda to tak jak taki temacik prowokacyjny, co by odsłony trzaskał szafie;-)
Jeśi noszę sukienki to znaczy że jestem złym człowiekiem?

a czy ja napisałam cokolwiek o byciu złym człowiekiem? Czytaj uważniej

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:27:25

Nie rozumiem po co Ty na przykład zakładasz sukienki? Podnieca Cię to?
Dla mnie to jest chore,facet to facet i powinien mieć jaja,a nie w głowie sukieneczki i torebeczki...
Masakra.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:30:49

no tak jest i już.
w tym przypadku dziewczyny wychodzą na plus bo mogą nosić męskie rzeczy a facet wygląda w damskich śmiesznie.

takie głupie porównanie mi przyszło do głowy.

a jak dziewczyny zaliczają facetów to od razu odbierane są za <moderacja>, a jak facet idzie na imprezę i zalicza panienki to wtedy to jest normalne i o nim nie powiemy złego słowa. :) i tutaj faceci są na plusie.

Proszę o kulturalne wypowiedzi, inaczej będę zmuszona obdarowywać ostrzeżeniami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 13:28 przez moderator.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:29:22

no, ale nozek to by nie jedna kobieta ci pozazdrocila ;P

Po za tym dla mnie facet ma byc męski, a w sukience męski nie jest.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:36:03

A ty w tych kieckach też po ulicy chodzisz?

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:37:34

Cytat
monia_25
A ty w tych kieckach też po ulicy chodzisz?
jak widać na zdjęciach - w centrum stolycy ;)

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:33:42

Cytat
Vanilia200
Nie rozumiem po co Ty na przykład zakładasz sukienki? Podnieca Cię to?
Dla mnie to jest chore,facet to facet i powinien mieć jaja,a nie w głowie sukieneczki i torebeczki...
Masakra.

zgadzam sie...

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:34:36

ja już ci pisałam, że dobrze, że mamy takiego <moderacja> jak Ty to chociaż pośmiać się można ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 13:37 przez moderator.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:41:12

tez sie ostatnio nad tym zastanawialam jak przegladalam twoja szafe ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LEGINSY! pomozecie dziewczyny?