Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facecik w sukience

23 lis 2010 - 11:28:07

Tak jak dziewczyny mówią, chociaż ja sama nie jestem za męskimi kobietami. W krotkich włosach szerokich spodniach czy męskich podkoszulkach.
Dla mnie to nie jest fajne i mi się to nie podoba.
Spodnie dla kobiet ok ale podkreslające tyłek i nasze kształty.
A facet jest facetem i w spodnicach czy sukienkach napewno nie będzie wyglądal fajnie. przynajmniej wmoich oczach

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

23 lis 2010 - 14:35:06

Cytat
kamiqa
Tak jak dziewczyny mówią, chociaż ja sama nie jestem za męskimi kobietami. W krotkich włosach szerokich spodniach czy męskich podkoszulkach.
Dla mnie to nie jest fajne i mi się to nie podoba.
Spodnie dla kobiet ok ale podkreslające tyłek i nasze kształty.
A facet jest facetem i w spodnicach czy sukienkach napewno nie będzie wyglądal fajnie. przynajmniej wmoich oczach

A nie lubisz jak różowa sukieneczka na cieknich ramiączkach jest tak obcisła, że podkreśla "karoryfer" na klacie faceta?
Gdybyś trochę pomyślała, to doszłabyś do wniosku, że wąskie spodnie u kobiety są tym samym co obcisła sukienka u mężczyzny.
Niestety kobietom nie jest dany dar empatii i potrafią patrzeć na świat tylko ze swojego punktu widzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-23 14:35 przez rmaciej1983.

Facecik w sukience

30 cze 2011 - 01:40:44

Nie bardzo rozumiem cóż w tym dziwnego .
Skoro dziewczyny zaanektowały spodnie krawaty czy garnitury .
To że facet nosi spódnicę czy sukienkę - od razu musi być mniej męski ?
Nie to tylko kwestia ubioru nic więcej nie musi za tym się kryć .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Facecik w sukience

30 cze 2011 - 01:42:38

jakiś czas temu oglądałam program w którym zaproszony był wykładowca z Uniwersytetu Wrocławskiego, który robi sobie makijaż, nosi kobiece ubrania itp i w podobny sposób to tłumaczy, że to tylko kwestia stroju, że kobiety noszą spodnie- ma sporo racji

Facecik w sukience

30 cze 2011 - 16:37:51

Ja równiez ciekam sobie w kieckach i zwisa mi że innym to mniej pasuje :)

Facecik w sukience

30 cze 2011 - 23:31:10

A mówcie co chcecie.....mnie to kręci:))



Facecik w sukience

08 paź 2020 - 22:07:07

Kobieta w spodniach to dziwadło i babo chłop. Prawdziwa kobieta nie założy spodni i w nich chodzi. Te kobiety co chodzą w spodniach to mają nierówno pod sufitem. Jak ma być równouprawnienie to we wszystkim nawet w ubraniach jak kobiety noszą męską garderobę to facet powinien nosić damską garderobę!!!!!!!!!!!

Protestuję i zakazuje noszenia przez kobiety spodni i marynarek. Te kobiety co noszą spodnie i marynarki to trzeba pozamykać lub spalić na stosie. To nie są 100% kobiety. Trzeba napisać do praw człowieka by wprowadzili zakaz noszenia spodni marynarek itp przez kobiety.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-08 22:31 przez Na_luzie1.

Facecik w sukience

08 gru 2020 - 22:13:53

Jest sens w tym co piszesz.

Facecik w sukience

21 mar 2022 - 11:44:05

Dziewczyny w spodniach to nie 100% dziewczyny tylko babochłopy. Jak kobiety mogą chodzić, zakładać męskie ciuchy, to i facet też może chodzić w damskich ciuchach jest równouprawnienie więc każdy może chodzić w czym mu się podoba. Jak kobiety mają jakieś obiekcje jak facet założy sukienkę i w niej chodzi to faceci też będą mieć obiekcje jak kobieta będzie w spodniach chodzić. Jest równouprawnienie, każdy może chodzić w czym chce. Facet może w sukienkach chodzić jak jest mu wygodniej tak jak kobieta chodzi w spodniach. Jestem za sukienkami by faceci w nich chodzili

Facecik w sukience

12 maj 2022 - 00:36:41

Jak dla mnie to jak kobieta lubi spodnie ok. Facet sukienki te ok. To jego sprawa w co będzie się ubierał. Ja jestem z tych co lubią spróbować ubrania ale po ulicy nie wyszedłbym. Najbardziej podobają mi się suknie ślubne, są śliczne, w szczególności te wiązane na plecach i szerokie ale be koła. Rafał jak lubisz chodź w czym chcesz , czy to w domu czy na ulicy twoja sprawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezenty