Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 20:10:27

bo to jest nie normalne...jak widze facia w damskich łaszkach to mam obrzydzenie..... no ale Ty tego nie zmienisz tak jest i będzie:D

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 20:06:58

Szanujmy się troche...
Już widzę te nie ogolone nogi w sukienkach...Masakra
Męskie ciuchy to męskie. Jeżeli lubisz sukienki to może jesteś transseksualistą?

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 20:12:40

Kiedyś kobiety chodzące w spodniach też były pośmiewiskiem. Potem zaczęły się ruchy feministek i od tego czasu już nie jesteśmy pośmiewiskami. Także potrzeba czasu, buntu i rewolucji. Czego życzę z całego serca Tobie i wszystkim innym mężczyznom w podobnej sytuacji. I tu żadne leczenie nie jest na miejscu, homoseksualistów też 'się leczy' co na dobre im nie wychodzi. Pozdrawiam, a części szafowiczek życzę tolerancji ;).
Gorzej wyglądają kobiety, tlenione blondyny z tapetą na twarzy, tipsami na pół metra, sztucznymi cyckami i tyłkami, pomarańczowe - jeszcze ciepłe prosto z solarium... Takie moje zdanie, co do wyglądu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 20:17 przez ciuch-hunter.

niezweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 20:15:42

ejj Rafikk miej to w szystko głęboko w nosie! noś sukienki,jesteś genialny, podziwiam za odwagę.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 20:23:05

To jest straszne. Najwidoczniej słońce zbyt mocno grzeje

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 20:23:35

bo kobiety nie wchodza do meskich sklepów i nie zakładaja meskich bokserek ani koszuli tylko maja damskie rzeczy w "meskim stylu" a to roznica ,coz faceci w kiltach( widziałam osobicie) nie wygladaja żle baaa maja do tego męskie koszulki np na meczach ligi w Szkocji bo to czesc ich kultury i wygladaja dobrze natomiast zakładania damskiej spodniczki przez faceta to dla mnie osobiscie niesmaczny widok

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 23:09:44

'ach te kobiety



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 23:54 przez RAFIKK.

Facecik w sukience

06 lip 2010 - 11:32:36

raffik a co na to twoja partnerka zyciowa? Nie przeszkadza jej twoja "innosc"?

Facecik w sukience

06 lip 2010 - 21:42:21

Cytat
majka6
raffik a co na to twoja partnerka zyciowa? Nie przeszkadza jej twoja "innosc"?
KOCHA MNIE TAKIEGO JAKIM JESTEM. NIE KOCHA MNIE ZA TO KIM JESTEM TYLKO ZA TO ŻE PO PROSTU JESTEM.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

22 lis 2010 - 04:03:29

Cytat
pocahontas1987
pewnie dlatego ze jak facet przebiera sie w damskie ciuchy podciagane jest to do zaburzeni psychicznych, chec zmiany plci,bycia kobieta, transseksualizm.Rozumiem ciuchy metro, ale sukienki?To nawet smieszne nie jest...mi kojarzy sie wlasnie z kims kto zle czuje sie w swoim ciele.

Kobiety, które noszą spodnie też mają jakieś zaburzenia psychiczne i chcą zmienić płeć, więc to słaby argument.
Cytat
vici875
bo kobiety nie wchodza do meskich sklepów i nie zakładaja meskich bokserek ani koszuli tylko maja damskie rzeczy w "meskim stylu" a to roznica ,coz faceci w kiltach( widziałam osobicie) nie wygladaja żle baaa maja do tego męskie koszulki np na meczach ligi w Szkocji bo to czesc ich kultury i wygladaja dobrze natomiast zakładania damskiej spodniczki przez faceta to dla mnie osobiscie niesmaczny widok

Tak samo jak mężczyźni mają męskie rzeczy w "damskim stylu" - spódnice, rajstopy, szpilki... Nie muszą kupować damskich, ale nie wszystkich stać na zakup przez internet. Taniej w ciucholandzie.
Cytat
Blanka101
Ale po co mialby ja zakladac? :) Akurat to, ze faceci nie nosza sukienek jest dla mnie zupelnie naturalne

Równie "naturalne" jak to, że kobiety noszą szpilki? Po co się katować w niewygodnych spodniach? Żeby zaszpanować przed swoją kobietą jakim się jest macho? Pff...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-22 04:11 przez rmaciej1983.

Facecik w sukience

22 lis 2010 - 06:02:14

Dokładnie, kobiety nie kupują ciuchów w typowo męskich sklepaach, ubierają sięw modę ispirowaną na męską, założenie jest takie że kobieta ma wyglądać jakby spędziła noc u chłopaka, a rano musiała iść szybko do pracy od niego.Stąd słynne boyfriend'y(spodnie) albo boyfriend blazer.Mężczyźni też mają modę inspirowaną kobiecymi np lekko zwężane spodnie lub zapinane kardigany, szaliczki do sweterków.Lecz takie zestawy już to metroseksulane.A facet w sukience to chodzący żal.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

22 lis 2010 - 15:03:22

Cytat
asia90210
Dokładnie, kobiety nie kupują ciuchów w typowo męskich sklepaach, ubierają sięw modę ispirowaną na męską, założenie jest takie że kobieta ma wyglądać jakby spędziła noc u chłopaka, a rano musiała iść szybko do pracy od niego.Stąd słynne boyfriend'y(spodnie) albo boyfriend blazer.Mężczyźni też mają modę inspirowaną kobiecymi np lekko zwężane spodnie lub zapinane kardigany, szaliczki do sweterków.Lecz takie zestawy już to metroseksulane.A facet w sukience to chodzący żal.
Oprócz tego mają inspirowane modą kobiecą spódnice, rajstopy i szpilki.

Facecik w sukience

22 lis 2010 - 15:07:40

a ja uważam,że Raffikowi wolno i w kiecce i w spodniach - co, kto lubi.Raffik, a w ogóle gdzie Ty zniknąłeś?

Facecik w sukience

23 lis 2010 - 11:18:50

ale Ty od tych hormonów się refleksyjny zrobiłeś :D
normalnie niedługo to i pms bedziesz miał.............

współczuję Ci
.
.
a Rafik to jest Rafalala?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-23 11:19 przez orijanna.

Facecik w sukience

23 lis 2010 - 11:24:38

Bo kobietka może wyglądać w tym słodziutko ;) A chłopak mało męsko najłagodniej mówiąc :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pończochy