Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:45:45

człowieku ogarnij sie tego Ci zycze a nie przebierac sie w kobiece ciuchy, nie no jak dla mnie przesada, woesz co sa jakioes normy i tego sie trzymaqjny , napisałabym Ci jeszcze troche ciepłych słowek co sadze o tym lecz , boje sie moderacji:))))

heeheh a moze kupisz odemnie pare fatałaszków????
mam piekne buty ale chyba będą za małutkie na twoje duze stópki???bo napewno masz ponad 41:)))))

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:47:02

tak już jest ten świat urządzony ;)

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:47:33

mi to nie przeszkadza, nie obchodzi mnie kto jak wygląda i w co się ubiera. a dlaczego inni się z tego śmieją to ich trzeba zapytac

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 13:49:48

Ale po co mialby ja zakladac? :) Akurat to, ze faceci nie nosza sukienek jest dla mnie zupelnie naturalne

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 14:00:49

z tego co się orientuje to jest to jednostka chorobowa podlegająca leczeniu

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 14:04:40

bo to w ogóle nie męskie jest.. chyba że ktoś jest trans i właśnie czuje się kobietą lub jest <moderacja> xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 14:01 przez moderator.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 14:03:38

Moim zdaniem dlatego,że kobieta ma te "krągłości" i może założyc wszystko,
a raczej mało który mężczyzna założyłby sukienkę do swoich nóg :P
bo raczej kobieta ma bardziej zgrabne nogi od mężczyzny i bardziej
je chce wyeksponować :D

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 14:10:07

A jeśli mężczyźni zrobią ewolucję to się ich wyśle do Szkocji :D



Facecik w sukience

05 lip 2010 - 14:12:59

Cytat
karolina19962
A jeśli mężczyźni zrobią ewolucję to się ich wyśle do Szkocji :D
tego konkretnego mogłabym adoptować :D oczywiście przebierając w męskie ciuszki mrrr

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 15:04:49

No wiec ja odbieram to tak: nienormalną rzeczą dla mnie jest to, że facet PRZEBIERA SIĘ za kobietę. A Ty Autorze wątku własnie to robisz. Piszesz, że czujesz się szczęśliwy, więc pewnie należysz do tego małego procenta ludzi, którzy nie do końca wiedzą z jaką płcią mają sie utożsamiać. I to się leczy...znaczy weryfikuje.

Natomiast Ty oburzasz się, że my, kobiety chodzimy w spodniach. To Ci wytłumaczę, ze przejęcie spodni od mężczyzn podyktowane było wygodą, spróbuj pochodzić w krynolinie i gorsecie, to zobaczymy, czy nadal będziesz tak święcie oburzony. Kobiety się po prostu zbuntowały, bo kiedyś były szufladkowane jako matki i żony, bez prawa głosu, bez możliwości wypowiedzenia własnego zdania, nawet w kwestii stroju. I to właśnie wy - mężczyźni - tak nas określiliście. Nikt Wam nie bronił chodzenia w kieckach, sami uznaliscie, ze to niemęskie. I tak zostało.

Podobnie jest ze szkockim strojem narodowym i to jest jak najbardziej normalne - kultura wytworzona przez stulecia.

Dla mnie osobiście możesz robić, co chcesz i ubierać jak chcesz - nie moja to rzecz. Ale nie masz klasy, bo tylko facet z klasą, mający umiar i odrobinę dobrego smaku nie zrobi z siebie <moderacja> bawiąc się modą. WSZYSTKO Z UMIAREM. Jak dla mnie możesz sobie krzyczeć "chodzę w sukience, jestem szczęśliwy", ale prawda jest taka, że oszukujesz sam siebie i sam nie czujesz się dobrze ani we własnym stroju, ani we własnej skórze.

P.S. to jest facet, który ma klasę i kiecka męskości mu bynajmniej nie ujmuje, choć to strój raczej sceniczny :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 20:08 przez moderator.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 15:19:10

Kiedyś kobiety nie mogły chodzić w spodniach.
Ale zdaje mi się, że to już bardziej zależy od tej 'męskiej' połowy świata, bo chyba zdecydowanie więcej kobiet niż mężczyzn zaakceptowałoby taką... hmm... nowość? Cóż, prawda jest taka, że jeśli są na tyle odważni i oryginalni by wymyślić chodzenie w sukience, to i tak w tej sukience będą chodzić, a reszta mężczyzn nawet o tym nie myśli. Gdyby chcieli ubierać się w spódnice, to by o to walczyli, czyż nie? :)

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 19:41:46

<moderacja>
Ogólnie sukienki z lupeksu albo po babci? ha ha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 20:08 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 19:51:36

bo facet to nie kobieta i tyle.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 20:05:57

Rafik - kwestie można nie można to ja już od dawna mam głęboko w ....
ale proszę Cię kup sobie coś eleganciego i jakieś buty pasujące do tego bo takich sukienek jako kobieta bym nie założyła - kwiatki/ słodkie motywy i mix-kolorów to się na koncert disco-polo nadają co najwyżej :|

A zaraz tu będzie argument że nie masz babskiej talii - półgorset albo bierzesz kiecki obcinane pod biustem (nieważne czy prawdziwym czy nie.

Tyle z mojej strony



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 20:07 przez Szalej.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 20:09:32

dla mnie to z deczka dziwne, kobieta moim zdaniem jest lepiej stworzona do sukienek ; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupię sukienkę