Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

1 minutę temu

sklep detailingowy

25 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:30:44

Dlaczego tak jest i jak długo jeszcze będzie ze jak facet założy sukienkę to jest śmieszne lub co gorsza zboczone ,a jak kobieta założy męski ciuch to jest ok i nikt się tym nie przejmuje?

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:30:00

bo tak jest i już:)

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:34:52

Hehe w sumie nie wiem...
Kobieta w męskim t-shircie i boxerkach może wyglądać sexownie a facet w damskich ciuchach często po prostu wygląda śmiesznie i z pewnością mało męsko :D

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:34:56

jak dla mnie chęć faceta do chodzenia w damskich rzeczach nie jest normalna. rozumiem jak chłopak założy bluzę swojej dziewczyny (o ile się zmieści;)) tak dla żartu, ale jakby miał w tym po ulicy sobie chodzić to coś tu jest nie tak.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:31:06

dokładnie , przecież mamy równouprawnienie , w końcu może za kilka lat będzie to normalne

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:37:57

Bo facet jest facetem a nie <moderacja>.
Sukienki są dla bab i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 11:58 przez moderator.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:34:05

Hmm może i równouprawnienie mamy, ale .. Nie chciałabym widzieć facetów paradujących w sukienkach czy spódniczkach, no litości .. I tak już tych "normalnych" jest bardzo mało w porównaniu do tych zniewieściałych -,-

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:48:46

pewnie dlatego ze jak facet przebiera sie w damskie ciuchy podciagane jest to do zaburzeni psychicznych, chec zmiany plci,bycia kobieta, transseksualizm.Rozumiem ciuchy metro, ale sukienki?To nawet smieszne nie jest...mi kojarzy sie wlasnie z kims kto zle czuje sie w swoim ciele.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:51:01

Kobieta w męskich ciuchach to rodzaj pewnego awansu, a facet w sukience pewny rodzaj degradacji.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:52:04

Cytat
Dalidka
Hehe w sumie nie wiem...
Kobieta w męskim t-shircie i boxerkach może wyglądać sexownie a facet w damskich ciuchach często po prostu wygląda śmiesznie i z pewnością mało męsko :D

dokładnie.

Cytat
pocahontas1987
pewnie dlatego ze jak facet przebiera sie w damskie ciuchy podciagane jest to do zaburzeni psychicznych, chec zmiany plci,bycia kobieta, transseksualizm.Rozumiem ciuchy metro, ale sukienki?To nawet smieszne nie jest...mi kojarzy sie wlasnie z kims kto zle czuje sie w swoim ciele.

miałam o tym samym napisać.

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:53:11

bo typowo damskie ciuszki ozdoby buty nie sa zbyt wygodne a faceci lubia wygode!!!!!!!!!!!!

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 11:57:15

Bo prawdziwy facet zna swoja wartosc. Nie musi pokazywac wlochatych nozek w sukienkach. Moze jak sukienki to i legginsy?
NIEE.

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 12:01:48

Ja swojego chłopaka namawiałam rok żeby załozył noge na noge i mi pokazał jka wygląda,hehe:)A 2 i pół roku namawaiłam go żeby dał na sobie zrobić makijaż,hahah:D
Jak na niego patrzyłam to ledwo stałam tak śmiać mi się chciało:D
Potem zmywał to 2dni bo miał wrażenie że coś ma:D
Także nie wiem jak to jest z facetem w sukience bo jeszcze takiego nie spotkałam...I wątpię żeby na ulicy przeszedł on bez dziwnych spojrzeń ludzi:)

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 12:04:07

a założycielowi wątku co daje zakładanie damskich sukienek?
a poza tym kobiety nie zakładają "męskich" ubrań, czyli kupionych w męskich sklepach, więc to co innego niż facet w typowo damskim stroju
jedynie kilty chyba są szyte dla facetów tak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-05 12:01 przez _inka_.

niezweryfikowana
Posty: 2.714
Ostrzeżenia: 1/5

Facecik w sukience

05 lip 2010 - 12:02:17

nie ośmieszaj się chłopcze....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LEGINSY! pomozecie dziewczyny?