Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

14 minut temu

Sklep internetowy

59 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zrobic spódniczke bombke?

22 cze 2010 - 13:53:17

Moze kt z was wie jak przerbic zwykla dluuugo spodnice w krotka bombke.Dzis kupilam w lumoeksie 2 takie spodniece w kwiatuszkowe wzorki z mysla o przerobieniu.Pomoze ktos?

jak zrobic spódniczke bombke?

22 cze 2010 - 13:58:19

jak baaardzo dlugie to najpierw obciac;p a potem dół zaszyc z lekko naciagnieta gumka i gotowe ;d

jak zrobic spódniczke bombke?

22 cze 2010 - 17:24:22

o też jestem ciekawa dokładniejszej instrukcji :D

jak zrobic spódniczke bombke?

23 cze 2010 - 19:10:29

właśnie nie obcinaj, tylko podłóż. przyszyj dół sukienki do paska. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ;p ja tak zrobiłam ze swoją. Bierzesz dół sukienki zginasz wpół (oczywiście do wnętrza), marszczysz ten dół, bo jest szerszy niż okolice pasa i przyszywasz. Ja zrobiłam w ten sposób, że najpierw po dwóch bokach, a potem z przodu i z tyłu.

jak zrobic spódniczke bombke?

24 cze 2010 - 14:32:37

Dziewczyny to jest banalne :) wystarczy tak jak ktoś mówił zagiąć do środka i przyszyć w kilku miejscach żeby się trzymało... Ja najpierw przyszywam z przodu i z tyłu żeby jakoś sie trzymało, boki, a poźniej resztę już wg uznania tak żeby ładnie wyglądało ;)

jak zrobic spódniczke bombke?

24 cze 2010 - 14:39:26

jeśli się po prostu podwinie - to spódnica w trakcie noszenia będzie się wywijać na druga stronę. Jako rowiązanie - proponuję kupić elastyczną podszewkę, uszyć - jak do ołówkowej spódnicy, krótszą od tej długości, którą chcemy uzyskać - po czym przymarszczyć dół spódnicy, przyszyć do podszewki i przyszyć podszewkę w pasie. Tyle. Przeróbki to moje hobby, więc wiem co mówię

jak zrobic spódniczke bombke?

24 cze 2010 - 14:38:24

zobacz moja zielona na szafie moje dzieło

jak zrobic spódniczke bombke?

26 cze 2010 - 17:50:50

dostaniesz zaraz ostrzezenie za spam !!!

jak zrobic spódniczke bombke?

26 cze 2010 - 17:51:15

Dziewczyny juz napisały jak zrobić bombkę :)
A ja mam takie pytanko :)
Czy nie wie któraś, gdzie się podział wątek Przeróbki szmatek w perełki
Szukałam przez wyszukiwarkę i znaleźć nie mogę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie buty ?