Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

operacja oczu

11 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zrobic spódniczke bombke?

22 cze 2010 - 13:53:17

Moze kt z was wie jak przerbic zwykla dluuugo spodnice w krotka bombke.Dzis kupilam w lumoeksie 2 takie spodniece w kwiatuszkowe wzorki z mysla o przerobieniu.Pomoze ktos?

jak zrobic spódniczke bombke?

22 cze 2010 - 13:58:19

jak baaardzo dlugie to najpierw obciac;p a potem dół zaszyc z lekko naciagnieta gumka i gotowe ;d

jak zrobic spódniczke bombke?

22 cze 2010 - 17:24:22

o też jestem ciekawa dokładniejszej instrukcji :D

jak zrobic spódniczke bombke?

23 cze 2010 - 19:10:29

właśnie nie obcinaj, tylko podłóż. przyszyj dół sukienki do paska. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ;p ja tak zrobiłam ze swoją. Bierzesz dół sukienki zginasz wpół (oczywiście do wnętrza), marszczysz ten dół, bo jest szerszy niż okolice pasa i przyszywasz. Ja zrobiłam w ten sposób, że najpierw po dwóch bokach, a potem z przodu i z tyłu.

jak zrobic spódniczke bombke?

24 cze 2010 - 14:32:37

Dziewczyny to jest banalne :) wystarczy tak jak ktoś mówił zagiąć do środka i przyszyć w kilku miejscach żeby się trzymało... Ja najpierw przyszywam z przodu i z tyłu żeby jakoś sie trzymało, boki, a poźniej resztę już wg uznania tak żeby ładnie wyglądało ;)

jak zrobic spódniczke bombke?

24 cze 2010 - 14:39:26

jeśli się po prostu podwinie - to spódnica w trakcie noszenia będzie się wywijać na druga stronę. Jako rowiązanie - proponuję kupić elastyczną podszewkę, uszyć - jak do ołówkowej spódnicy, krótszą od tej długości, którą chcemy uzyskać - po czym przymarszczyć dół spódnicy, przyszyć do podszewki i przyszyć podszewkę w pasie. Tyle. Przeróbki to moje hobby, więc wiem co mówię

jak zrobic spódniczke bombke?

24 cze 2010 - 14:38:24

zobacz moja zielona na szafie moje dzieło

jak zrobic spódniczke bombke?

26 cze 2010 - 17:50:50

dostaniesz zaraz ostrzezenie za spam !!!

jak zrobic spódniczke bombke?

26 cze 2010 - 17:51:15

Dziewczyny juz napisały jak zrobić bombkę :)
A ja mam takie pytanko :)
Czy nie wie któraś, gdzie się podział wątek Przeróbki szmatek w perełki
Szukałam przez wyszukiwarkę i znaleźć nie mogę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie buty ?