Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

gorący temat

Sklep internetowy

54 minut temu

Biznes

58 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 12 13 -->

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 15:23:57

Aniołek dzięki:) chyba musiałabym założyć wszystkie stroje naraz heheheh bo mam każdy mankament oprócz chłopięcej sylwetki heheh ale się dowiedziałam,że mam zły strój. Bo kupilam w zeszle lato caly ale nie z wycietym dekoltem tylko taki jak tuba. Może sie w tym roku skusze na tankini ale musze do tego miec tez pareo na grubaśne uda - i jak tu się opalać ;/

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 15:43:21

pierwszy sposób wiązania fajny, drugi tak troche jak pielucha hehe. wlasnie poszukuje na allegro ladnego pareo

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 19:05:15

Świetne, tylko trzeba mieć mega duże pareo

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 19:17:11

Cytat
mrbizness
Co Wy kobiety robicie że nosicie takie duże rozmiary?? Ja rozumiem choroba itd. ale żeby do takiego stanu się dopuścić??? Bez przesady.. Trochę diety, ćwiczeń i każdy da radę zgubić te zbędne kilogramy. Ja nie wyobrażam siebie w rozmiarze L nawet dużym M....
Mam rozmiar S i przy wzroście 171 , 54 kg to chyba neutralnie, nie jem wszystkiego, wszystko w granicach rozsądku.

jesteś bezczelna! skoro nosisz S to nie wypowiadaj się na tym forum!! ciesz się a nie pier.... o ćwiczeniach,dietach skoro o większej wadze pojęcia nie masz! szok...

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 19:24:22

piękna ta zielona sukienka

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 20:01:15

hej ;)
ja nosze rozmiar 46 ale już zjeżdżam do 42 ;)
ale mam takie pytanie ;)
co myślicie o bokserkach - bluzkach??
bo ja sie wstydze bo ciagle mam słowa koleżanki w głowie " o patrz tamtej sie wszystko wylewa"....;/

teraz poszłam do nowej szkoły i jest tam dziewczyna (z mojej klasy) co jest podobnej postury co ja) ale ona sie nie wstydzi i zakłada nawet leginsy i koszule ..
ja bym sie tak wstydziła ;/

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 20:20:57

Cytat
kara218
Dziewczyny a co ze strojami kąpielowymi? Jakie zakładacie? Pokazujecie się w ogole na basenie, plaży? Pyt. do dziewczyn o dużych rozmiarkach :) Bo ja mam straszne opoty, w ubiegłym roku zakupilam cały srtrój ale i tak z wielkim trudem facet mnie przekonal zebysmy pojechali nad jeziorko i to tylko 2 razy byłam. Najgorzej z rozstepami, mialam duże wachania wagi i moja skora jest w tragicznym stanie.

A jeśli chodzi o mój wiek to mam 22 lata.


odkad przytylam to na plaze nie chodze, wstydze sie poprostu

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 21:04:06

ja chodze na plaże normalnie :)
Poprostu zamiast zwykłych majtek takie bokserki i jest oke :))

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 21:18:07

ja mam jedna bokserke ktora uwielbiam i w niej duzo chodzilam, ale niestety juz sie poniszczyla ;/ i jest po domu. w jasnym kolorze w dodatku i wydawalo mi sie ze wygladamw niej calkiem ok. nic mi sie nie wylewalo bo nie jest obcisla tylko taka lekko dopasowana.
Tak wyglądam, może teraz łatwiej Wam będzie doradzić w co się mam ubierać.
Wątek trochę odszedł od tematu.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-10 21:35 przez kara218.

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 21:57:55

Z tego co widac ;) masz bardzo fajne nogi!!! Zdecydowalabym sie na krótszy dół (przed kolano) i jakąs fajna kolorową bluzke. Ja na tym zdjeciu widze problem dosc duzego brzucha.

Wg mnie oczywiście, bedzie Ci pasował kopertowy krój bluzek, podkreśli talię a zamaskuje brzuch, pod warunkiem że nie bedzie za ciasna.


Jak chodzi o kolory i wzory to raczej nie takie co 'potną Cie' w poziomie. I naprawde widze Cie w szortach! Moze nie takie super krótkie, ale zakrywające tylek w pełni ;)

Diety cud ciągle nie przynoszą rezultatów, a wystający brzuch nie pozwala ci spokojnie zasnąć? Nie martw się! Moda sprzyja temu problemowi.

Wybieraj:

luźne koszule i bluzki z półokrągłym wykończeniem na dole lub z marszczonym pionowo przodem, który odwraca uwagę od brzucha
jednorzędowe, dopasowane w talii marynarki
luźne sukienki i tuniki odcinane pod biustem lub z obniżoną talią, najlepiej ze sztywniejszych materiałów
głębokie dekolty
spodnie zapinane z boku
pionowe wzory
jednolite kolory

Unikaj:

zbyt krótkich, obcisłych bluzek z elastycznych materiałów
zbyt ciasnych spodni i biodrówek
wzorów w poziome paski
spódnic na gumkę lub marszczonych w pasie
grubych tkanin
dużych aplikacji


wzięte ze stylio.

I kobieto wcale nie wygladasz źle! Widzisz sie naprawde gorzej, a czarne ciuchy mają to do siebie,że wygląda sie w nich blado smutno i praktycznie wcale nie wyszczuplają! :P

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 cze 2010 - 22:01:54

Jak chodzi o stroje kąpielowe, to albo takie typu top i majteczki/szorty, albo monokini. Ewentualnie jednoczęściowe klasyczne, ale monokini to chyba lepszy wybór.

Lato w rozmiarze XL/XXL

11 cze 2010 - 11:05:49

Sonia dszięki za rady :) tutaj za bardzo moich nóg nie widac. Ja mam takie dziwne nogi bo na fotkach z przogu wychodzą ok ale jak się patrzy z tylu to są olbrzymie. Brzuch już mam troszkę mniejszy, nie wystaje mi bardzo, gorzej z boczkami ;( strasznie odstają. Krótki szortów raczej nigdy nie założe, nawet jeśli schudnę, ze względu na rozstepy i cellulit.
Odważyłam się na spódnicę taką lekko przed kolano, bo już sie gotowałam w jeansach
Piękna, ale nie wiem czy by pasowała do mojej figury? co myślicie?
..





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-11 13:20 przez kara218.

Lato w rozmiarze XL/XXL

11 cze 2010 - 13:32:07

Jeśli chodzi o stroje kąpielowe to ja mam 3 częściowy :) tankini, majtki wiązane troczkami po bokach i króciutką spódniczkę z tego samego materiału, co reszta kostiumu. Dzięki temu na plaży nie wstydzę się iść np do baru po piwo i zastanawiać się, czy każdy chłop w promieniu 100km patrzy na mój tyłek ;) bo mam spódniczkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka