Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

30 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:27:19

Jestem zdecydowanie za niska na długie sukienki. a w takiej rozkloszowanej byłabym 2 razy większa.
Majka 6 rozumiem Cię doskonale. Ja mam takie duuuuże 42, ale mega ramiona i łydki więc koszmar jest w lecie

zweryfikowana
Posty: 371
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:30:54

Ja mam grube ramiona, duży brzuch, ogromne uda i łydki. Koszmar :( jestem na diecie ale schudłam tylko 2kg :( Byłam też w poniedziałek na zabiegu agyptos i ubyło mi 4cm z ud 4cm z pasa, 3,5cm z łydek, 1cm z ramion, 1 cm z bioder :)

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:34:52

Ja noszę jeszcze większy rozmiar bo 44/46 i chodzę w sukienkach midi,tylko nie tulipany ani dopasowane,takie lekko rozkloszowane z wcięciem w pasie.Tuniki dłuższe-legginsy 3/4,rybaczki-tshirty. Nie przejmuję się wcale i czasami lepiej wyglądam niż S.Mam pełne kształty,mam czym oddychać,ale za to jestem zgrabna i dumna ze swoich włosów:D

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:35:03

Uj to widzę,że nie jestem sama... Boże macie w większości małe rozmiary w stosunku do mnie:( 46 największy chyba jak widzę z waszych wypowiedzi... A ja mam 48 :((( tragedia normalnie niewiem ilu diet już próbowałam, ile tabletek brałam :( tragedia:( zaczełam teraz jeździć na rowerze co i rusz więc może coś uda mi się zrzucić... Hmmm Ja z racji,że mam 170cm wzrostu duży biust duże uda i koszmarnie wyglądające ramiona noszę zazwyczaj dłuższe spodnie dłuzsze spódnice t-shirty ale tylko z dłuższym rękawem i tuniki te ostatnie wręcz uwielbiam i w nich najlepiej wyglądam... aj te nasze dziwne kształty swoje mogłabym nawet za darmo oddać jakimś chudzinkom...

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:36:42

widziałam kobietki w twoim rozmiarze i niskie w takich sukienkach i wygladaly bosko!do tego kamizelka jeansowa rozpieta lub jak masz wciecie w tali to ja zapnij i to przyciagnie uwage innych ,do tego duże okulary butki na obcasie i duzy naszyjnik lub wisior i mysle ze bedziesz pięknie wyglądać:)
Ja rok temu na lato bylam w ciąży i sporo przytylam:( i ubierałam koszulo-tuniki takie bawełniane bardzo przewiewne i do tego kamizelke + legginsy i sandałki i jakieś fajne dodatki,które odciagały uwage od moich niezbyt chudych nóg.Najważniejsze żeby tobie było wygodnie i nie przejmuj się innymi:)

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:37:56

Dziewczyny doskonale was rozumiem, mnie także jest za duzo, a gdy przychodzi do kupywania to juz totalna porazka, z tymi rozmiarami...
Ale szczerze mówiąc, jeśli źle sie czujecie w swoim ciele to we wszystkim będziecie źle wygladać, bo tak będziecie uważać.

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:40:32

luźne tuniki na taki upał, tylko może jakies odcięte pod biusetm, albo spiete paskiem bo beda poszerzać

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:40:33

staram sie jakos przezyc to lato...



zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:45:21

Polecam tuniki przyjmujące kształt tzw."bombki".
Skutecznie zakrywają brzuszek ;)

zweryfikowana
Posty: 699
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:50:44

moze sukienki ?



Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:53:22

zwiewna sukieneczka do kolan fajnie by wyglądała ;DD

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 16:55:13

u mnie na profilu tez widac jak sie ubieram... góra obecnie L. dół 42 czyli XL
bardzo mi przeszkadzają wewnętrzne części ud:( jak chce założyć spódniczkę to po spacerze na słoneczku mam obtarcia.

ogólnie przez ostatni czas(2miesiace) schudłam troszkę... 8kg prawie, wiec ze spokojem bez głodzenia więcej ruchu.. ale te uda ni drgnęły... już nie wiem co robić....:(

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 17:16:50

Co Wy kobiety robicie że nosicie takie duże rozmiary?? Ja rozumiem choroba itd. ale żeby do takiego stanu się dopuścić??? Bez przesady.. Trochę diety, ćwiczeń i każdy da radę zgubić te zbędne kilogramy. Ja nie wyobrażam siebie w rozmiarze L nawet dużym M....
Mam rozmiar S i przy wzroście 171 , 54 kg to chyba neutralnie, nie jem wszystkiego, wszystko w granicach rozsądku.

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 17:23:51

Cytat
mrbizness
Co Wy kobiety robicie że nosicie takie duże rozmiary?? Ja rozumiem choroba itd. ale żeby do takiego stanu się dopuścić??? Bez przesady.. Trochę diety, ćwiczeń i każdy da radę zgubić te zbędne kilogramy. Ja nie wyobrażam siebie w rozmiarze L nawet dużym M....
Mam rozmiar S i przy wzroście 171 , 54 kg to chyba neutralnie, nie jem wszystkiego, wszystko w granicach rozsądku.

A ja mam 174 i nosze rozmiar XL i co ? Próbowałam wielu diet , ćwiczen i nic nie daje ^^

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 cze 2010 - 17:25:57

Dużo też zależy od przemiany materii... Mam koleżanke, która cały czas coś wcina, mase słodyczy, chce przytyć a nie może, z kolei druga cały czas jest na diecie,nie je nawet chleba tylko chrupkie, jakieś wafelki ryżowe, jeździ do sanatorium i nadal jest gruba. Myślę, że takie ocenianie (bo ja nosze XS i ciesze się) jest krzywdzące... xD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

h/n??