Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 12:19:11

Cytat
sylwusia88
"Grube kobiety tylko tak mówią że dobrze się czują a tak na prawdę tylko zazdroszczą chudziutkim koelżanką:) "

ja mysle ze to prawda i nie chodzi ze kolzankom - patykom , ale normalnie wygladajacym kobietom w rozmiarze np 38, ktore bez kompleksow moga pokazac sie na plazy i w kazdym innym miejscu , nic nie musza tuszowac, nie wydaje im sie ze kazdy na nie patrzy... wiadomo , ze jraczej nikt z wlasnej woli nie chcialby nosic rozmiarow wiekszych od 40 .. nie oszukujmy sie

A ja myślę, że to twoje IQ mieści się w granicach nie przekraczających zera !

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 13:01:27

Cytat
edikos74
Cytat
sylwusia88
"Grube kobiety tylko tak mówią że dobrze się czują a tak na prawdę tylko zazdroszczą chudziutkim koelżanką:) "

ja mysle ze to prawda i nie chodzi ze kolzankom - patykom , ale normalnie wygladajacym kobietom w rozmiarze np 38, ktore bez kompleksow moga pokazac sie na plazy i w kazdym innym miejscu , nic nie musza tuszowac, nie wydaje im sie ze kazdy na nie patrzy... wiadomo , ze jraczej nikt z wlasnej woli nie chcialby nosic rozmiarow wiekszych od 40 .. nie oszukujmy sie
A ja myślę, że to twoje IQ mieści się w granicach nie przekraczających zera !

popIeram niestety....szanuje ludzi ale jesli ktos komus zarzuca ze badac grubszym zazdrosci tym chudym-szok!!!!@!

sama nosze 38 rozmiar mam 180...jestem raczej szczupla...ale nie lubie jak ktos pisze/mowi ze grubsze zazdroszcza tym chudym!! ABSURD

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 13:08:49

ja tam im zazdroszcze:Pmoze nie takim patyczaka ale zgrabnym szczupłym wysportowanym.. noo wiadomo

w byciu grubsza dla mnie nie najgorsze jest samo to ze ma sietroche zbdnych kg .. ( chodzi mi o lekka nadwage przy ktorej czujesz sie zdrowo nie ogranicza ona ruchów i nie zagraża zdrowiu) mi najbardzej pszeszkadza wlasnie to ze trzeba wiiecej myslec nad tym w co mozna sie ubrac...
tala chuda dziewczyna zalozy cokolwiek i wyglada w miare dobrze...nie wazne czy sa ta spodnie z za wysokim czy za niskim stanem za krotka czy za dluga bluzka.. czy zle dobrany kostium..
a jak sie jest grubsza o wiele gorzej wyglada sie" w byle czym" co nie znaczy ze nie dasie wygladac pieknie i sexownie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 13:11 przez Nie_kasuj_biletow.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 13:25:04

Cytat
Nie_kasuj_biletow
ja tam im zazdroszcze:Pmoze nie takim patyczaka ale zgrabnym szczupłym wysportowanym.. noo wiadomo

w byciu grubsza dla mnie nie najgorsze jest samo to ze ma sietroche zbdnych kg .. ( chodzi mi o lekka nadwage przy ktorej czujesz sie zdrowo nie ogranicza ona ruchów i nie zagraża zdrowiu) mi najbardzej pszeszkadza wlasnie to ze trzeba wiiecej myslec nad tym w co mozna sie ubrac...
tala chuda dziewczyna zalozy cokolwiek i wyglada w miare dobrze...nie wazne czy sa ta spodnie z za wysokim czy za niskim stanem za krotka czy za dluga bluzka.. czy zle dobrany kostium..
a jak sie jest grubsza o wiele gorzej wyglada sie" w byle czym" co nie znaczy ze nie dasie wygladac pieknie i sexownie..
e tam ja jestem szczupla,,i wcale mi z tym nie tak dobrze;Z)

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 mar 2011 - 15:35:03

mogę zaproponować pomoc
do końca kwietnia (nieodpłatnie) robię przegląd szafy lub pomoc w zakupach
1 osoba na tydzień

na co dzień zajmuję się stylizacją

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

29 mar 2019 - 15:00:06

ostatnio szukałam sukienki na wesele w dużym rozmiarze i miałam problem. Nie mogłam wybrać takiej, w której będę wyglądać w miarę szczupło. na szczęście tutaj mieli odpowiednią dla mnie:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-29 15:00 przez Alina39.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 maj 2022 - 11:46:15

Odważnie!! Podziwiam!!


___________________
polecam artykuł
https://www.darmowy-katalog-stron-seo.pl/za-co-odpowiada-witamina-c/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grubsze, puszyste kobiety zima! 2010/2011