Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 17:10:49

Cytat
mrbizness
Co Wy kobiety robicie że nosicie takie duże rozmiary?? Ja rozumiem choroba itd. ale żeby do takiego stanu się dopuścić??? Bez przesady.. Trochę diety, ćwiczeń i każdy da radę zgubić te zbędne kilogramy. Ja nie wyobrażam siebie w rozmiarze L nawet dużym M....
Mam rozmiar S i przy wzroście 171 , 54 kg to chyba neutralnie, nie jem wszystkiego, wszystko w granicach rozsądku.

Wybacz ale jesteś strasznie hamska- z Twojej wypowiedzi wychodzi na to ze m i l to grubasy............żal.pl Chude wieszaki takie jak Ty powinny coś ze sobą zrobić- co ty robisz ze jesteś taka chuda ? czy myślisz ze jestes lepsz od xxl ? G......wno prawda!

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 17:33:11

Zgadzam się z Olimpia_21. Co to za kobieta, która wygląda jak wieszak. Ja nosze 38/40 i czuję się bardzo dobrze. Bo mam kobiece krągłości. I naprawdę nawet na tych wybiegach wolałabym oglądać kobiety, a nie wieszaki. ;/ Kobieta powinna mieć i piersi i tyłek. I to jest moje zdanie. Nienawidzę samych sterczących kości... <blee> I kochane nie przejmujcie się, że macie troszkę większy rozmiar. ;****

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:09:11

"Grube kobiety tylko tak mówią że dobrze się czują a tak na prawdę tylko zazdroszczą chudziutkim koelżanką:) "

ja mysle ze to prawda i nie chodzi ze kolzankom - patykom , ale normalnie wygladajacym kobietom w rozmiarze np 38, ktore bez kompleksow moga pokazac sie na plazy i w kazdym innym miejscu , nic nie musza tuszowac, nie wydaje im sie ze kazdy na nie patrzy... wiadomo , ze jraczej nikt z wlasnej woli nie chcialby nosic rozmiarow wiekszych od 40 .. nie oszukujmy sie

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:15:54

Mam kolezanke, ktora nosi XXL i wyglada swietnie! Ciagle dostaje komplementy, zarowno od mezczyzn jak i od kobiet. Jest pelna seksapilu i przebojowosci. Ja nosze rozmiar L-XL, jestem wysoka, ale tez postawna i kiedys jako mloda dziewczyna strasznie bolalam, ze jestem chuda - z tylu plecy, z przodu plecy. W koncu dojrzalam, nabralam fajnych ksztaltow a "kolezanki", ktore kiedys sie ze mnie smialy dzis moga mi pozazdroscic - spotkalam ostatnio jedna taka, mala i chuda - mowie do niej cwiczysz? a ona na to "duzo pale"...

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:25:46

Cytat
Laura222bytom
Cytat
mrbizness
Co Wy kobiety robicie że nosicie takie duże rozmiary?? Ja rozumiem choroba itd. ale żeby do takiego stanu się dopuścić??? Bez przesady.. Trochę diety, ćwiczeń i każdy da radę zgubić te zbędne kilogramy. Ja nie wyobrażam siebie w rozmiarze L nawet dużym M....
Mam rozmiar S i przy wzroście 171 , 54 kg to chyba neutralnie, nie jem wszystkiego, wszystko w granicach rozsądku.

jesteś bezczelna! skoro nosisz S to nie wypowiadaj się na tym forum!! ciesz się a nie pier.... o ćwiczeniach,dietach skoro o większej wadze pojęcia nie masz! szok...
też nie jestem w stanie pojąć jak ktoś może być tak chamski...co w ten sposób pragnie sobie udowodnić, poza zagłuszeniem własnych kompleksów i frustracji...Jesteś bardzo smutnym człowiekiem pomimo " idealnego" ( uwaga ironia) rozmiaru. A tak poza tym nie wszytskie kobiety marzą o rozmiarze xs....ja ważę więcej od Ciebie, rozmiar noszę od 36- 40 ( w skrajnych przypadkach) nie mam nadwagi, więc odchudzanie mam gdzieś...naprawdę nie wszystkich świat kręci się wokół tego by ważyć 50 kg, mam ważniejsze problemy na głowie. A nawet jeśli ktoś ma naprawdę duży rozmiar to też może być szczęśliwy i atrakcyjny, tylko tak płytkie i ubogie osoby jak Ty nigdy tego nie pojmą w swych ciasnych umysłach.

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:23:31

a oto moja sukienka na upały świetny fason dla puszystych kobiet ja noszę rozmiar 44-46 ta sukienka wyszczupla mnie



Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:33:55

O JAKI FAJNY WĄTEK, JA RÓWNIEŻ NOSZĘ XL/XXL :)
W SWOJEJ SZAFIE MAM DUŻO SUKIENEK, TUNIK, A OSTATNIO NAWET LEGINSY KTÓRE BARDZO LUBIĘ BO POMIMO SWOJEGO ROZMIARKU MAM SZCZUPŁE NOGI, PROSTE I DŁUGIE NOGI. NAJWAŻNIEJSZE TO POLUBIEĆ SIEBIE A JA LUBIĘ I SWOJE CIAŁKO I SIEBIE :D

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:34:12

Cytat
roxanka
O JAKI FAJNY WĄTEK, JA RÓWNIEŻ NOSZĘ XL/XXL :)
W SWOJEJ SZAFIE MAM DUŻO SUKIENEK, TUNIK, A OSTATNIO NAWET LEGINSY KTÓRE BARDZO LUBIĘ BO POMIMO SWOJEGO ROZMIARKU MAM SZCZUPŁE NOGI, PROSTE I DŁUGIE NOGI. NAJWAŻNIEJSZE TO POLUBIEĆ SIEBIE A JA LUBIĘ I SWOJE CIAŁKO I SIEBIE :D

brawo!!! tak trzymac :)

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:35:16

o wiem o czym mówisz, na początku tych upałów nosiłam,tak jak to radzą w magazynach z modą luźne tuniki, odcinane pod biustem... wyglądałam jak słoń taki meeega duży a mój biust był 2 razy większy(a mam miseczkę e) więc to był dla mnie koszmar, a do tego wkładałam spodenki materiałowe przed kolanko... ale wykombinowałam! czarna bokserka+ szeroka, rozkloszowana spódnica (mam ją w szafie na półce najwyższej) taka do kolana, ciut za... i koniecznie wzorzysta, wtedy może być i nawet jasna. Podciągam ją trochę do góry, co by zakryć brzuszek i uważam,że nie jest źle ;)

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:36:44

Dziewczyny żebyście wy widziały kobietę, która pracuje na przeciwko mnie, chyba w MOPR przepraszam za wyrażenie, ale jest poprostu wielka, wysoka i bardzo tęga, ale za każdym razem jest tak zajebi*cie ubrana, zawsze wykombinuje takie zestawy, że nie sposób się za nią nie obejrzec, normalnie z butów wyrywa. Kiedyś zrobię jej fotkę. Wygląda jakby przez jakiegoś styliste ubrana. Raz na elegancko, a innym razem luzacko.
No podoba mi się....

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:44:58

myślę ,ze mogę Wam pomóc sama mam taką figurę jak opisujecie i mam wiele rzeczy w szafie przewiwnych prawie nowych lub nowych ,które szybko mi się nudzą

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:42:46

www. leblogdebigbeauty.com (bez spacji po www.)
sama jestem szczupła-taką budowę ciała mam w genach, ale na nią mogę patrzeć bez przerwy, czasami "ściągam" pomysły z jej zestawów;)

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:45:35

ja chodze w spodnicy takiej fruwajce prawie do ziemi i bokserce :D - rozmiar 46-48 :)

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 18:52:44

Cytat
kara218
feliz w ktorym miejscu ty jestes "baloronikiem"? bo sądząc po zdjęciach na Twoim profilu to max 40. A mi chodzi o 42/44 rozmiarki. Uwierz za jakbym miała takie nogi i figure jak Ty to tegowątku by nie było, bo bym mogla założyć wszystko i wygladac dobrze.

uwierz mi ze wcale tak rewelacyjnie nie jest, nosze rozmiar 40 fakt, ale mam nadwage i niestety juz nie zaloze wszystkiego tak jak kiedys, musze maskować brzuszek bo mam otylosc typu brzusznego;/a dobrze dobrane spodenki i szersza bluzka czynia cuda:)

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 19:00:29

ja proponuje taką spódniczke swietnie tuszuje niedoskonałości
zainteresowane osoby prosze pisać na priv



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaproszenia! Najpiękniejsze