Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

26 minut temu

sprawdzony stomatolog

29 minut temu

sklep detailingowy

53 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 12:19:11

Cytat
sylwusia88
"Grube kobiety tylko tak mówią że dobrze się czują a tak na prawdę tylko zazdroszczą chudziutkim koelżanką:) "

ja mysle ze to prawda i nie chodzi ze kolzankom - patykom , ale normalnie wygladajacym kobietom w rozmiarze np 38, ktore bez kompleksow moga pokazac sie na plazy i w kazdym innym miejscu , nic nie musza tuszowac, nie wydaje im sie ze kazdy na nie patrzy... wiadomo , ze jraczej nikt z wlasnej woli nie chcialby nosic rozmiarow wiekszych od 40 .. nie oszukujmy sie

A ja myślę, że to twoje IQ mieści się w granicach nie przekraczających zera !

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 13:01:27

Cytat
edikos74
Cytat
sylwusia88
"Grube kobiety tylko tak mówią że dobrze się czują a tak na prawdę tylko zazdroszczą chudziutkim koelżanką:) "

ja mysle ze to prawda i nie chodzi ze kolzankom - patykom , ale normalnie wygladajacym kobietom w rozmiarze np 38, ktore bez kompleksow moga pokazac sie na plazy i w kazdym innym miejscu , nic nie musza tuszowac, nie wydaje im sie ze kazdy na nie patrzy... wiadomo , ze jraczej nikt z wlasnej woli nie chcialby nosic rozmiarow wiekszych od 40 .. nie oszukujmy sie
A ja myślę, że to twoje IQ mieści się w granicach nie przekraczających zera !

popIeram niestety....szanuje ludzi ale jesli ktos komus zarzuca ze badac grubszym zazdrosci tym chudym-szok!!!!@!

sama nosze 38 rozmiar mam 180...jestem raczej szczupla...ale nie lubie jak ktos pisze/mowi ze grubsze zazdroszcza tym chudym!! ABSURD

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 13:08:49

ja tam im zazdroszcze:Pmoze nie takim patyczaka ale zgrabnym szczupłym wysportowanym.. noo wiadomo

w byciu grubsza dla mnie nie najgorsze jest samo to ze ma sietroche zbdnych kg .. ( chodzi mi o lekka nadwage przy ktorej czujesz sie zdrowo nie ogranicza ona ruchów i nie zagraża zdrowiu) mi najbardzej pszeszkadza wlasnie to ze trzeba wiiecej myslec nad tym w co mozna sie ubrac...
tala chuda dziewczyna zalozy cokolwiek i wyglada w miare dobrze...nie wazne czy sa ta spodnie z za wysokim czy za niskim stanem za krotka czy za dluga bluzka.. czy zle dobrany kostium..
a jak sie jest grubsza o wiele gorzej wyglada sie" w byle czym" co nie znaczy ze nie dasie wygladac pieknie i sexownie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 13:11 przez Nie_kasuj_biletow.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 13:25:04

Cytat
Nie_kasuj_biletow
ja tam im zazdroszcze:Pmoze nie takim patyczaka ale zgrabnym szczupłym wysportowanym.. noo wiadomo

w byciu grubsza dla mnie nie najgorsze jest samo to ze ma sietroche zbdnych kg .. ( chodzi mi o lekka nadwage przy ktorej czujesz sie zdrowo nie ogranicza ona ruchów i nie zagraża zdrowiu) mi najbardzej pszeszkadza wlasnie to ze trzeba wiiecej myslec nad tym w co mozna sie ubrac...
tala chuda dziewczyna zalozy cokolwiek i wyglada w miare dobrze...nie wazne czy sa ta spodnie z za wysokim czy za niskim stanem za krotka czy za dluga bluzka.. czy zle dobrany kostium..
a jak sie jest grubsza o wiele gorzej wyglada sie" w byle czym" co nie znaczy ze nie dasie wygladac pieknie i sexownie..
e tam ja jestem szczupla,,i wcale mi z tym nie tak dobrze;Z)

Lato w rozmiarze XL/XXL

10 mar 2011 - 15:35:03

mogę zaproponować pomoc
do końca kwietnia (nieodpłatnie) robię przegląd szafy lub pomoc w zakupach
1 osoba na tydzień

na co dzień zajmuję się stylizacją

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

29 mar 2019 - 15:00:06

ostatnio szukałam sukienki na wesele w dużym rozmiarze i miałam problem. Nie mogłam wybrać takiej, w której będę wyglądać w miarę szczupło. na szczęście tutaj mieli odpowiednią dla mnie:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-29 15:00 przez Alina39.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

09 maj 2022 - 11:46:15

Odważnie!! Podziwiam!!


___________________
polecam artykuł
https://www.darmowy-katalog-stron-seo.pl/za-co-odpowiada-witamina-c/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grubsze, puszyste kobiety zima! 2010/2011