Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

54 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:38:10

Cytat
grazynkastyle
Kilka przykladow:)

wygladaja uroczo mimo kg! przyklad ze z kg mozna wygladac sexy!

wielki szacunek!

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:42:02

o! temat odswiezony :) tylko mamy juz zime (prawie) ;)

to ja - rozmiar małe XL - wszystko zalezy od umiejetnego dobrania ciuszkow :) a troche cialka wiecej jest jak najbardziej sexi :D



Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:46:00

Sliczny zestaw!:)
To teraz normalnie powinien zostac zalozony watek: Zima w rozmiarze XL/XXL ;D

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:47:26

a ja nosiłam taki rozmiar i moim zdaniem wyglądałam dobrze a to za sprawą dobrze dobranych zestawów ubraniowych :D teraz schudłam do L :) i mogę więcej poszaleć z ciuszkami

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:57:34

jestem obecnie szczęśliwa z tego jak wyglądam :D mam 175 cm 62 kg i 16 lat... i dawniej byłam pulchnym dzieckiem, teraz wyciągłam, ale trochę czułam że mam grube uda i krzywe nogi...
ostatnio w sql usłyszałam od nauczycielki że jestem za chuda :D

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:58:14

a to ja,rozm 44/46.



zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:58:26

Cytat
meow-meow
Sliczny zestaw!:)
To teraz normalnie powinien zostac zalozony watek: Zima w rozmiarze XL/XXL ;D

no to czekamy na taki watek! :)

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 11:06:56

Czekamy:)
Widzę, że dużo z nas jest w rozmiarze xl/xxl. Ja też;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 11:07 przez sweetkylie.

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 11:18:20

ja w pewnym momencie, czyli jeszcze niecały rok temu nosiłam rozmiar XL (teraz noszę M/L) i ubierałam sie tak samo, z tym, że we właściwym rozmiarze. jak wchodziłam w XL to nie wciskałam się w spodnie L bo to uwydatnia mankamenty. zakładałam dłuższe sweterki czy tuniki tzn. przed lub za pupcię (żeby nic się wylewało), a w pasie zakładałam szeroki pas. nie mam zdjęć z tego okresu ale np. spodnie (od jeansów po eleganckie) tuniczka/sweterki i do tego szeroki pas + biżuteria. latem sukienki przed lub za kolana dopasowujące się do figury. no i DEKOLT!! to jest atut!! dobrze dobrany stanik w dekolt w serek:-) tak naprawdę możesz nośić prawie wszystko ( no oprócz króciutkich mini czy gołego brzucha) tylko w odpowiednim rozmiarze:-)

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 11:24:58

Cytat
paulicja
ja też noszę XL i mykam w miniówkach i t-shirtach . :)

Ale Ty nosisz miniówki i czujesz się w nich dobrze. Obojętne jest Tobie to, jak wyglądasz.
A autorka źle się czuje w ubraniach, więc raczej te ''krótkie długości'' nie są dla niej.
Najważniejsze to dobrze się czuć we własnych ciuchach.

Może takie zwiewne tuniki mgiełki? A pod to jakiś lekki top. Nic nie powinno prześwitywać.

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 11:40:48

Cytat
mrbizness
Cytat
paulicja
Cytat
mrbizness
Co Wy kobiety robicie że nosicie takie duże rozmiary?? Ja rozumiem choroba itd. ale żeby do takiego stanu się dopuścić??? Bez przesady.. Trochę diety, ćwiczeń i każdy da radę zgubić te zbędne kilogramy. Ja nie wyobrażam siebie w rozmiarze L nawet dużym M....
Mam rozmiar S i przy wzroście 171 , 54 kg to chyba neutralnie, nie jem wszystkiego, wszystko w granicach rozsądku.

A ja mam 174 i nosze rozmiar XL i co ? Próbowałam wielu diet , ćwiczen i nic nie daje ^^


Proszę się do dietetyka wybrać, on powinien stwierdzić w czym jest problem.
I PYTANIE DO PAŃ W ROZMIARZE 40+ czy dobrze czujecie się w swoim ciele??


no, ja sie czuje git. mam 42, ale odchudzam sie, zeby wbic sie w spodnie sprzed lat;) dla wlasnej satysfakcji. hehe nie jem duzo, a wrecz malo, ale tak juz jest, u mnie to rodzinne, ze ciezko schudnac, ale jakos na powodzenie nie narzekam, ani na swoj wyglad tez nie;)

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 11:42:23

do lata jeszcze daleko...mozesz postarac sie do tego czasu o 40stke

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 11:46:22

Ja czuje sie swietnie - wreszcie mam odpowiednie ksztalty, choc biodra troche za duze, ale to juz matka natura... kg rozkladaja mi sie po calym ciele, bo jestem wysoka, mam dlugie nogi a brzuszek zawsze da sie zamaskowac, zreszta kocham tuniki :)

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 11:54:57

Cytat
saratoga121
a to ja,rozm 44/46.

w życiu nie uwierzę, że rozmiar 44/46:) wyglądasz rewelacyjnie ja mam figurę klepsydry dół 44 góra 40 i biust d a w życiu tak cudnie nie wyglądałam

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 12:16:08

Drogie panie. Może zwiewne tuniczki najlepiej jak będą odcinane pod biustem i dalej lekko rozkloszowane. Luze nie musi być odrazu poszerzające bo wystarczy ładnie przepasać paskiem w tali nie za grubym i nie za cienkim to wtedy bardzo ładnie podkreśli talie.Jeśli chodzi o spódnice to długość do kolanka tak żeby nie były dłuższe za łydke ponieważ to ja skróci i będzie niekorzystnie wyglądać noga. Fason spódnicy na Tak: to o fasonie A czyli lekko rozkloszowana ku dołu i delikatnie Ołówkowa a na Nie: unikajcie bombek bo poszerzają
o to kilka zdjęć. akurat takich bardziej wiosenno jesiennych





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 12:25 przez ewelina90186.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

macie ?taką może