Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lato w rozmiarze XL/XXL

14 lip 2010 - 19:06:42

Cytat
sylwusia88
"Grube kobiety tylko tak mówią że dobrze się czują a tak na prawdę tylko zazdroszczą chudziutkim koelżanką:) "

ja mysle ze to prawda i nie chodzi ze kolzankom - patykom , ale normalnie wygladajacym kobietom w rozmiarze np 38, ktore bez kompleksow moga pokazac sie na plazy i w kazdym innym miejscu , nic nie musza tuszowac, nie wydaje im sie ze kazdy na nie patrzy... wiadomo , ze jraczej nikt z wlasnej woli nie chcialby nosic rozmiarow wiekszych od 40 .. nie oszukujmy sie

ja nikomu jakos nie zazdroszcze....jestem jaka jestem i dobrze mi z tym....mam sie w co ubrać, zdrowa jestem....mimo mojego wiekszego rozmiaru nie chowam sie w domu przed ludzmi jak jakiś dzikus...chodze sie oplac na plaze gdzie pełno ludzi i nie interesuje mnie to ze ktos sie gapi :| mam sie dusić w bluzce i spodniach na plazy?? zreszta kto powiedział ze plaża jest tylko dla pieknych i szczupłych!! grubsze osoby też maja prawo nosic to co im sie podoba, chodzic gdzie chca i cieszyć sie zyciem!

Lato w rozmiarze XL/XXL

15 lip 2010 - 11:58:46

Kasja a jakie stroje kompielowe zakładasz? bo ja chce jakiś kupić ale nie wiem w jakim mi będzie najlepiej a nie mam czasu na sklepy i mierzenie, che kupic na all. na pewno będzie jednoczęściowy na moje wielkie boczki.

Lato w rozmiarze XL/XXL

24 lip 2010 - 14:39:07

pokazujcie swoje letnie ubiory...czekam na kolejne inspiracje:)

Lato w rozmiarze XL/XXL

24 lip 2010 - 14:45:30

ja polecam TESCO F&F True są świetne ciuchy, które sama bym sobie kupiła, ale ja noszę 36/38. naprawdę warto są świetne bluzki, sukienki, stroje kąpielowe.

Lato w rozmiarze XL/XXL

26 lip 2010 - 15:19:28

Witam,ja rowniez nosze rozmiar 42 , pozdrawiam



Lato w rozmiarze XL/XXL

26 lip 2010 - 15:24:17

Cytat
Ummagumma
Ciesz się, że masz proporcjonalną budowę. Ja jestem typową gruszką, mało rzeczy na mnie wygląda dobrze ;)
Ehhh... Ja tak samo. :(

Lato w rozmiarze XL/XXL

26 lip 2010 - 15:25:45

ja też noszę XL a nawet więcej.. mogę dodać kilka moich zdjęć.
na pierwszym zdjęciu ja to ta na czarno, dl;a porównania koleżanka w xs - fioletowa sukienka



Lato w rozmiarze XL/XXL

26 lip 2010 - 15:27:24

feliz_pl bardzo fajne zestawienia;)

Lato w rozmiarze XL/XXL

26 lip 2010 - 15:32:32

kupilam na all, taką sukienkę. Zastanawiam się jak ja będę w niej wyglądać. Czy taki fason pasuje na większy rozmiar? Co o niej myślicie? Kupiłam ją na takie codzienne wyjscia typu spacer, zakupy, czy na plaze.
zapomnialam o fotce hehehe. już wrzucam
black mamba wyglądzasz świetnie, jesteś wysoka i masz szczupłe nogi. pozazdrościć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-26 15:35 przez kara218.

Lato w rozmiarze XL/XXL

26 lip 2010 - 15:34:25

Cytat
kara218
kupilam na all, taką sukienkę. Zastanawiam się jak ja będę w niej wyglądać. Czy taki fason pasuje na większy rozmiar? Co o niej myślicie? Kupiłam ją na takie codzienne wyjscia typu spacer, zakupy, czy na plaze.
zapomnialam o fotce hehehe. już wrzucam
tak,tak,fotka:)
swietna sukienka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-26 15:35 przez witadag.

Lato w rozmiarze XL/XXL

26 lip 2010 - 16:33:06

wrzucam jeszcze razbo u mnie sie nie pokazuje nie wiem jak u was



zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Lato w rozmiarze XL/XXL

26 lip 2010 - 16:36:38

Moj ostatni zakup :) Specjalnie kupilam rozmiar wieksze - zeby bylo luzniej :D



Lato w rozmiarze XL/XXL

27 lip 2010 - 13:34:55

świetna ta spódniczka, w ogóle fajny zestaw. Możesz wrzucić foto jak wygląda na Tobie? Chociaż sama spódniczka. Ja jeszcze czekam na przesyłkę z sukienką. myślę ze jutro już będzie to wrzuce fote.
A dziś się zaszokowałam. poszłam szukać sukienki na wesele i o dziwo zmierzyłam taką w jasnym kolorze, ciemny krem/beż i powiem Wam że wyglądałam szczuplej niz w niejednej w ciemnym kolorze. chyba jutro pójdę ją kupić. jak coś to też wrzuce foty.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:15:18

Cytat
mrbizness
Co Wy kobiety robicie że nosicie takie duże rozmiary?? Ja rozumiem choroba itd. ale żeby do takiego stanu się dopuścić??? Bez przesady.. Trochę diety, ćwiczeń i każdy da radę zgubić te zbędne kilogramy. Ja nie wyobrażam siebie w rozmiarze L nawet dużym M....
Mam rozmiar S i przy wzroście 171 , 54 kg to chyba neutralnie, nie jem wszystkiego, wszystko w granicach rozsądku.

hym..nie mam nic do grubszych bo to ich sprawa jak wygladaja i jesli siebie lubia w taqkich rozmiarach to ok- ale zastanawia mnie jedno!!!!

dlaczego "gnoisz" ludzi grubszych? piszesz ze nie wyobrazasz sobie siebie w rozmiarze M lub L?

A PRZEPRASZAM TWOJA SUKNIEKA SLUBNA ,NA ZDJECIU JESTES TY!!!! jak sadze, bo zapewne zaraz napiszesz ze to nie ty;) ciekawe;)

tam wygladasz na rozmiar XLL.

ale gratuluje jesli tak bardzo schudlas.. tylko pomysl czasem zanim zaczniesz obrazac ludzi- swoja droga pani "prawnik" a takie wypowiedzi na poziomie 2 klasy szkoly podstawowej.

wybacz ale nie moglam sie oprzec! poprostu nie toleruje ludzi zarozumialych a ty niewatpliwie do nich nalezysz...troszke pokory!

Lato w rozmiarze XL/XXL

05 gru 2010 - 10:35:23

Kilka przykladow:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie buty i dodatki?