Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

39 minut temu

dieta organizacja

53 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:15:57

Witajcie, mam 20 lat i coraz bardziej mi się rzucają w oczy zmarszczki pod dolną powieką. Dołączam zdjęcie.
Macie na to jakieś rady? Nie chciałabym zaniedbać takich rzeczy. Co jest tego przyczyną? Jak sobie z tym radzić?
P o m o c y !



zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:19:09

Ja tez mam ten problem i nie moge soebie z nimi poradzić;/ a juz skóre bardzo nawilżam;/

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:24:52

Może znajdzie się tu jakaś Szafiarka która nam pomoże?
Może to wina diety? Jakich kremów używać etc...

:(

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:32:01

za dużo sie smiejesz:)) mysle ze nie jest tak źle:))

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:28:20

Ja mam 18 i mam z tym wielki problem !! Zmarszczki + doły pod oczami + sucha skóra !!! Kazdy korektor włazi mi w zmarszczki i zaznacza suche skórki (wyglądam jakbym miała makę pod oczami ). Szczerze zaczynam sie tym martwić b nie wyglada to za fajnie... a gdy dodam do tego cienie perłowe do już całkiem jest tragedia :( Kiedyś kochałam sie uśmiechać a teraz uważam zebym tego często nie robiła bo to sprawia ze wory i zmarszczki sa jeszcze większe :(

Jeżeli macie jakieś rady to proszę piszcie !!

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:33:00

ja mam juz 24l. i też mam taki problem help...!!!!!

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:33:02

Ja mam 21 lat i nie mam takiego problemu dlatego kompletnie nie wiem jak Ci pomóc... Są różne kremy pod oczy, moja mama stosuje z garniera, spróbuj może akurat zadziała ?

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:39:54

ja mam 26 i od roku uzywam AA pod oczy jest tani ok16 zł i skóra pod oczami bardzo mi sie poprawiła, polecam


Dodam że używam go w ogromnych ilościach;) grrruba warstwa , skóra szybko go wchłania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-25 19:42 przez eli25.

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:42:12

trzeba dbac o cere... zawsze zmywac make-up... stosowac np tonik przeciw zmarszczkowy a potem kremik pod oczy rano i wieczorem :P

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:42:25

ja mam 17 lat i tez mam ale mniejsze...wgl to mam takie sine podkówki i jeszcze wory pod oczami ale o pewnie dziedziczne bo mama ma..i uzywam korektora ale za duzo mi nie pomaga ...;/ Maskara kompletna aha i te worki to mam od rana a czym poznej to mi sie zmniejszaja takze pod wieczor prawie nie mam...

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:43:00

Krem AA pod oczy tez stosuje od ok. miesiąca i narazie wiekszej poprawy nie widze, ale moze przy dłuzszym stosowaniu pomoze :)

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:38:55

najlepiej używać dobrych kremów pod oczy, nie myć skóry wokół oczu wodą, a płynem do demakijażu lub mleczkiem, są teraz nawet głęboko nawilżające maseczki pod oczy firmy Dermika, które osobiście bardzo sobie chwalę.Jeśli chodzi o kremy to polecam la roche hydraphase-kosztuje coś ok 35-40 zł, a naprawdę ładnie nawilża na długi czas.

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:43:13

;o! moja mama w wieku 48lat ma takie!
kremy! dobre kremy! ale nie takie za 16zl, które nic Ci nie dadzą.

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:39:07

yyy, to nie są chyba zmarszki, naturalnie oko Ci się hmm- kurczy że tak powiem, każdy ma takie coś jak zmruży oko, nawet ja, ale jak już nie mrużę to nie mam, pomimo 27lat..; może dlatego, że odkąd pamietam, zawsze używałam kremów pod oczy...

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:44:39

ja teraz używam serum pod oczy olay, jest bardzo dobry, napina skórę i liftinguje, jest głaciutka i bez żadnej zmarszczki, ktore i tak powstaja po 25 roku życia więc nie przejmujcię się tak.;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie dodatki?