Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 01:44:27

dziewczyny mam pytanie czy podoba wam się ta biżuteria i czy często ja kupujecie jeśli tak to co najczęsciej??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.280

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:01:18

Ja dostałam kiedyś dwa kompleciki od byłego. Są śliczne, pięknie się mienią w świetle, bardzo lubię je nosić. Polecam ;)

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:04:10

ja mam kolczyki i jestem bardzo zadowolona, kupiłam sobie dwa lata temu na urodziny :D

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:05:12

Biżuteria svarowski jest rewelacyjna najbardziej podobają mi się zawieszki na łańcuszek serduszka mam takie żółte śliczne jest

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:07:41

Ja mam 2 pary duuużych kolczyków wiszących i duuuuży piersionek...
Moim zadniem są super, delikatne i efektowne.. Ładnie się mienią pod wpływem światła...
Polecam jak najbardziej.
Jak tylko widzę coś co mi się podoba to staram się kupić
Acha... dla jasności... nie mówię tu o tanich niby szkiełkach Swarovskiego, bo tego jest mnóstwo i kiepskiej jakości.
Wolę kupić raz w roku za 200-300zł, a efekt nieporównywalny!!!
Ale, to wszystko jak kto woli:)

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:10:34

Cytat
lukizkimal
Ja mam 2 pary duuużych kolczyków wiszących i duuuuży piersionek...
Moim zadniem są super, delikatne i efektowne.. Ładnie się mienią pod wpływem światła...
Polecam jak najbardziej.
Jak tylko widzę coś co mi się podoba to staram się kupić
Acha... dla jasności... nie mówię tu o tanich niby szkiełkach Swarovskiego, bo tego jest mnóstwo i kiepskiej jakości.
Wolę kupić raz w roku za 200-300zł, a efekt nieporównywalny!!!
Ale, to wszystko jak kto woli:)

a gdzie kupujesz ta biżuterie z prawdziwymi szkiełkamimza 200-300 zł? :)


Poza tym dziewczyny wydaje mi sie, że mowicie o bizuteri z kryształami swarovskiego, a nie o bizuteri marki swarovski...:D

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:13:10

Cytat
flea
Cytat
lukizkimal
Ja mam 2 pary duuużych kolczyków wiszących i duuuuży piersionek...
Moim zadniem są super, delikatne i efektowne.. Ładnie się mienią pod wpływem światła...
Polecam jak najbardziej.
Jak tylko widzę coś co mi się podoba to staram się kupić
Acha... dla jasności... nie mówię tu o tanich niby szkiełkach Swarovskiego, bo tego jest mnóstwo i kiepskiej jakości.
Wolę kupić raz w roku za 200-300zł, a efekt nieporównywalny!!!
Ale, to wszystko jak kto woli:)

a gdzie kupujesz ta biżuterie z prawdziwymi szkiełkamimza 200-300 zł? :)


Poza tym dziewczyny wydaje mi sie, że mowicie o bizuteri z kryształami swarovskiego, a nie o bizuteri marki swarovski...:D


ja mam kolczyki marki Swarovski, kupiłam w Niemczech w salonie Swarovskiego

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:13:56

mi się podobają:) sama mam kilka i na sprzedaż też

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:14:46

Cytat
flea
Cytat
lukizkimal
Ja mam 2 pary duuużych kolczyków wiszących i duuuuży piersionek...
Moim zadniem są super, delikatne i efektowne.. Ładnie się mienią pod wpływem światła...
Polecam jak najbardziej.
Jak tylko widzę coś co mi się podoba to staram się kupić
Acha... dla jasności... nie mówię tu o tanich niby szkiełkach Swarovskiego, bo tego jest mnóstwo i kiepskiej jakości.
Wolę kupić raz w roku za 200-300zł, a efekt nieporównywalny!!!
Ale, to wszystko jak kto woli:)

a gdzie kupujesz ta biżuterie z prawdziwymi szkiełkamimza 200-300 zł? :)


Poza tym dziewczyny wydaje mi sie, że mowicie o bizuteri z kryształami swarovskiego, a nie o bizuteri marki swarovski...:D
Silesia City Center
nie mówiłam o biżuterii Swarovskiego bo na to mnie jeszcze nie stac, bo ceny są wysokie:)
Chodzi mi o szkła Swarovskiego z certyfikatem.

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:18:08

Cytat
alusia23
Cytat
flea
Cytat
lukizkimal
Ja mam 2 pary duuużych kolczyków wiszących i duuuuży piersionek...
Moim zadniem są super, delikatne i efektowne.. Ładnie się mienią pod wpływem światła...
Polecam jak najbardziej.
Jak tylko widzę coś co mi się podoba to staram się kupić
Acha... dla jasności... nie mówię tu o tanich niby szkiełkach Swarovskiego, bo tego jest mnóstwo i kiepskiej jakości.
Wolę kupić raz w roku za 200-300zł, a efekt nieporównywalny!!!
Ale, to wszystko jak kto woli:)

a gdzie kupujesz ta biżuterie z prawdziwymi szkiełkamimza 200-300 zł? :)


Poza tym dziewczyny wydaje mi sie, że mowicie o bizuteri z kryształami swarovskiego, a nie o bizuteri marki swarovski...:D


ja mam kolczyki marki Swarovski, kupiłam w Niemczech w salonie Swarovskiego

Ach, nie chodzilo mi konkretnie o Ciebie :) Tylko ogolnie o watek, i o wiekszosc wypowiedzi, bo prawda jest taka, ze malo kogo stac na bizuterie swarovskiego i ma kilka par kolczyków, pierscionki...:P

Trzeba jasno napisać: Mam kolczyki z krysztalami swarovskiego, a nie mam kolczyki swarovskiego... :)
Cytat
lukizkimal
Cytat
flea
Cytat
lukizkimal
Ja mam 2 pary duuużych kolczyków wiszących i duuuuży piersionek...
Moim zadniem są super, delikatne i efektowne.. Ładnie się mienią pod wpływem światła...
Polecam jak najbardziej.
Jak tylko widzę coś co mi się podoba to staram się kupić
Acha... dla jasności... nie mówię tu o tanich niby szkiełkach Swarovskiego, bo tego jest mnóstwo i kiepskiej jakości.
Wolę kupić raz w roku za 200-300zł, a efekt nieporównywalny!!!
Ale, to wszystko jak kto woli:)

a gdzie kupujesz ta biżuterie z prawdziwymi szkiełkamimza 200-300 zł? :)


Poza tym dziewczyny wydaje mi sie, że mowicie o bizuteri z kryształami swarovskiego, a nie o bizuteri marki swarovski...:D
Silesia City Center
nie mówiłam o biżuterii Swarovskiego bo na to mnie jeszcze nie stac, bo ceny są wysokie:)
Chodzi mi o szkła Swarovskiego z certyfikatem.


O właśnie, o to mi chodziło :):):)

Ceny rzeczywiscie bardzo wysokie, jestem zakochana w tej bizuterii... :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-10 10:19 przez flea.

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:18:23

ja pracuje w hurtowni bizzuterii i tez mamy swarpvskie sa sliczne poprostu ;) sama naki[pilam sobie kilka modeli;p
sory za pisownie komputer mi szwankuje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-10 10:19 przez tala-15.

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:30:50

ja mam takie kolczyki ale zdjecia nie pokazują prawdziwego uroku,wychodzą jakieś matowe, żółte :( w rzeczywistości są koloru morskiego, można je nosic na dwa sposoby ja zdejmuje wisząca część i noszę wkrętki





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-10 10:41 przez alusia23.

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 10:38:00

ja dostałam od męża jakieś 2 lata temu pod choinke serduszko na szyję cale w kryształach swarovskiego,otwierane(mozna wsadzic zdjecie).Jest przepiekne!!!ludzie na ulicy zaczepiaja mnie i pytaja skąd to mam:)Mąż kupił w Dublinie w Irlandii w orginalnym sklepie Swarovskiego i długo ukrywał przedemna cene ale i tak sie dowiedziałam i normalnie szczęka mi opadła...ponad 300e!
Jest to najpiękniejsza rzecz jaką dostałam.

biżuteria swarovski

10 lut 2010 - 14:46:24

a te z all kupujecie?????

biżuteria swarovski

24 sie 2010 - 23:33:33

Witam wszystkich serdecznie. Nie ma co ukrywać biżuteria z kryształami Swarovskiego jest jedną z najładniejszych biżuterii - piękne kamienie w rozsądnej cenie, bo nie mogę napisać, że w niskiej cenie, ale nie są to też kwoty z górnej półki. Moją ulubioną serią jest biżuteria z drobniutkimi kryształakmi Swarovskiego zatopionymi w srebrze - kryształy wyglądają jak małe diamenciki, lśnią się przepięknie. Jeśli mogę to podam na forum adres strony: www.crystalfashion.pl/sklep. Bizuteria jest w 100% wykonana z oryginalnych kryształów Swarovskiego - ręczę własną głową, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, bo pojawiło się wiele podróbek, ale nie oszukujmy się są tylko tańsze, natomiast ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Firma mieści się w Łodzi, ale bez problemu można kupić biżuterię przez sklep internetowy. Bizuteria zapakowana jest w firmowe pudełka, co również jest bardzo przydatne zwlaszcza jeśli potrzebujemy "coś" na prezent. Mam nadzieję, że będziecie zadowolone Kobietki, a i Panowie oczywiscie też chociaż tak samo jak ja.
Kasik

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Taka koszula! :)