Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

35 minut temu

Domek w górach

39 minut temu

Rewelacyjne okna

43 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 15:44:26

niedługo mam termin porodu i zastanawiam sie juz co włozyc na chrzest, bo wiecie jak to jest kiedy pojawia sie kruszynka, malo czasu i w ogóle więc wole juz teraz o tym pomysleć. dziewczyny wrzucajcie fotki jakichś zestawików, sweterków, bluzek koszulowych bo kompletnie nie wiem co jest teraz na topie, dodam że chrzest za ok 2 msc , pozdrawiam :*

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 15:47:01

najlepiej ubrac sie elegancko:)
i jeszcze zalezy ile masz lat bo jesli jestes bardzo młoda to nie ubieraj sie w jakies komplety materiałowe typu garesonka i proste spodnie chyba wiesz o co mi chodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-28 15:48 przez gizmo689.

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 15:50:32

24 lata i z pewnością kilka zbędnych kilogramów zostanie po ciąży... przed ciążą waga 54 (163 cm)

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 15:50:56

No zalezy od wieku i Twojej figury po ciazy;] wiadomo ze jesli jestes grubsza po ciazy to nie bedziesz sie wbijac w ciasne rzeczy a znowu jak schudniesz po ciazy to nic co nosilas bo bedzie wisialo, ja mialam chrzciny swojego malca we wrzesniu , zalozylam czarna spodnice olowkowa z wyzszym stanem i czerwona koszule i szpilki- klasycznie jest zawsze na topie:)
No wiesz niekoniecznie:0 dziecko pochlania tyle energii ze zobaxzysz jak polecisz z wagi:) ja przed ciaza wazylam 46 (158cm) a juz 2 miesiace po porodzie 45, dzis 6 miesiecy po waze 42 i podobno mam niedowage;/ ale mi sie podoba:)ale to zalezy, bo ja w ciazy przytylam tylko tyle co dzidzius, wody plodowe itp. Dasz rade:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-28 15:54 przez MrsK84.

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 15:56:10

ja jestem do przodu 10 kg, rozwiązanie za miesiąć więc jeszcze cos przybędzie...

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 15:56:22

nie łatwiej wejść w kreacje>eleganckie tam jest pełno zestawów

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 15:59:23

Cytat
badxgirl
nie łatwiej wejść w kreacje>eleganckie tam jest pełno zestawów
masz racje ;)

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 16:03:07

Jeśli za 2 miesiące, to najprawdopodobniej będzie to grudzień/styczeń . ;) Jeśli chodzi o część w kościele to chyba nie ma się o co martwić, bo i tak będziesz w kurtce/płaszczu. W domu możesz spokojnie ubrać jakąś ładną sukieneczkę. Właściwie to ma Ci być wygodnie, bo jesteś mamą i pewnie będziesz musiała się ciągle krzątać do maleństwa :)

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 16:07:00

a taka koszula jest odpowiednia? i co do niej włożyć? pierwsze ujęcie z przodu a drugie to tył ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-28 16:08 przez cocodrillo.

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 16:09:16

Ja bym proponowala cos ze zlota:)...Mi bardzo podoba sie takie zestawienie:)



co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 16:22:27

Cytat
asienka211
Ja bym proponowala cos ze zlota:)...Mi bardzo podoba sie takie zestawienie:)


sa gusta i gusciki, ale mi sie nie podoba- troszke kiczem zalatuje ale co kto lubi, chyba nie stosowne na chrzest w grudniu/styczniu.
Cytat
DuszeSieSzczesciem
Jeśli za 2 miesiące, to najprawdopodobniej będzie to grudzień/styczeń . ;) Jeśli chodzi o część w kościele to chyba nie ma się o co martwić, bo i tak będziesz w kurtce/płaszczu. W domu możesz spokojnie ubrać jakąś ładną sukieneczkę. Właściwie to ma Ci być wygodnie, bo jesteś mamą i pewnie będziesz musiała się ciągle krzątać do maleństwa :)


a kto powiedzial ze przyjecie po chrzcie bedzie w domu;)?? malo kto teraz to w domu robi:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-28 16:24 przez MrsK84.

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 16:46:22

raczej w domku, zamówie catering :)

co ubrac na chrzciny?

28 paź 2009 - 17:47:51

Cytat
MrsK84
Cytat
asienka211
Ja bym proponowala cos ze zlota:)...Mi bardzo podoba sie takie zestawienie:)


sa gusta i gusciki, ale mi sie nie podoba- troszke kiczem zalatuje ale co kto lubi, chyba nie stosowne na chrzest w grudniu/styczniu.
Cytat
DuszeSieSzczesciem
Jeśli za 2 miesiące, to najprawdopodobniej będzie to grudzień/styczeń . ;) Jeśli chodzi o część w kościele to chyba nie ma się o co martwić, bo i tak będziesz w kurtce/płaszczu. W domu możesz spokojnie ubrać jakąś ładną sukieneczkę. Właściwie to ma Ci być wygodnie, bo jesteś mamą i pewnie będziesz musiała się ciągle krzątać do maleństwa :)


a kto powiedzial ze przyjecie po chrzcie bedzie w domu;)?? malo kto teraz to w domu robi:)



Pewnie,ze sä gusta i gusciki...nie musi Ci sie podobac kochana,wazne ze ja czuje sie w tym dobrze i elegancko:)) A co do chrzcin w domu,to röwniez jestem za...Poniewaz w dzisjejszych czasach nie kazdego stac na takie zachcianki jak restauracje czy knajpki://...Dla mnie röwniez w domu jest bardziej komfortowo urzädzac takie przyjecia i dla maluszka zapewne röwniez:)Pozdrawiam przyszlä mamuske i gratuluje!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kuferek - jaki kolor?