Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

gorący temat

Sklep internetowy

40 minut temu

Biznes

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:45:30

Śnił ci się ten mężczyzna?

W styczniu 2006 roku pacjentka znanego nowojorskiego psychiatry narysowała twarz mężczyzny, którego często widywała w snach. Człowiek ten udzielał jej życiowych rad, aczkolwiek nigdy go nie spotkała w realnym świecie. Kilka dni później inny pacjent zauważył rysunek i stwierdził, iż on również widział we śnie tego mężczyznę.

W ciągu następnych kilku miesięcy nieznajomego ze snów rozpoznały 4 osoby. Żadna z osób nie zna tego mężczyzny.

Po tym, jak zdjęcie trafiło do internetu, okazało się, że ten pan śnił się ludziom z różnych zakątków świata. Na stronie Thisman.org, założonej w 2008 r., ludzie opisują sny, w których widzieli tego mężczyznę i próbują dociec, czemu ten sam mężczyzna śni się zupełnie obcym osobom w zupełnie różnych sytuacjach.

Więcej na http://www.joemonster.org/art/12636/Snil_ci_sie_ten_mezczyzna_ lub http://thisman.org/



Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:47:34

hehe no mi sie napewno nie śnił i jakoies takie dziwne to wszystko mi się wydaje ...

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:48:14

nie, nigdy ;ddd

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:49:13

Mi się śni tylko Jarek Kuźniar:)

zweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 3/5

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:49:16

mi też nie ;d ale może teraz mi się przyśni ;dd

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:51:40

Cytat
aniol66
Mi się śni tylko Jarek Kuźniar:)
heheheh mi tez:D

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:52:28

interesujace.... ciekawe dlaczego snil sie On sie tylu ludziom i to jeszcze z innych zakatkow swiata. w moim przekonaniu sny to drugie zycie bo wkoncu 1/3 zycia przesypiamy. jest ciezko to wytlumaczyc i zrozumiec dlaczego mezczyzna sni sie ludziom... ciekawe czy doradza im dobrze czy tez sprowadza na zla droge?

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:52:52

w życiu mi sie nie śnił! pfff :P

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:53:21

on jakos dziwnie wyglada xD
Nie, mi sie nie snil

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:54:34

mi sie nie śnił ;p ale znając zycie pewnie dzis mi sie przysni bo zaczelam sie tego bać i zastanawiac o co chodzi ;p

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:59:45

mnie również nie, ale obawiam się że gdyby tak było to byłby to raczej koszmar, niż dobry doradca ;)

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 17:20:47

o kurcze, ale wkrecili z tym gosciem :) sprawdzilam juz ta stronke, najciekawsza w sumie teoria glosi ze jest to realna osoba, o specjalnych umiejetnosciach telekinetycznych, wkradajaca sie do umyslow innych osob :) ale mi sie nigdy nie snil, zreszta Polska nie jest wymieniona na liscie krajow w ktorych ten facet sie komus snil...

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 17:25:31

Cytat
dorota_n17
mi sie nie śnił ;p ale znając zycie pewnie dzis mi sie przysni


hahaha o tym samym pomyslalam :D
on ma taka dziwna twarz, nie wyglada przyjaznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łyse gwiazdy! Która wyglądałaby najlepiej? :D