Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:45:30

Śnił ci się ten mężczyzna?

W styczniu 2006 roku pacjentka znanego nowojorskiego psychiatry narysowała twarz mężczyzny, którego często widywała w snach. Człowiek ten udzielał jej życiowych rad, aczkolwiek nigdy go nie spotkała w realnym świecie. Kilka dni później inny pacjent zauważył rysunek i stwierdził, iż on również widział we śnie tego mężczyznę.

W ciągu następnych kilku miesięcy nieznajomego ze snów rozpoznały 4 osoby. Żadna z osób nie zna tego mężczyzny.

Po tym, jak zdjęcie trafiło do internetu, okazało się, że ten pan śnił się ludziom z różnych zakątków świata. Na stronie Thisman.org, założonej w 2008 r., ludzie opisują sny, w których widzieli tego mężczyznę i próbują dociec, czemu ten sam mężczyzna śni się zupełnie obcym osobom w zupełnie różnych sytuacjach.

Więcej na http://www.joemonster.org/art/12636/Snil_ci_sie_ten_mezczyzna_ lub http://thisman.org/



Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:47:34

hehe no mi sie napewno nie śnił i jakoies takie dziwne to wszystko mi się wydaje ...

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:48:14

nie, nigdy ;ddd

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:49:13

Mi się śni tylko Jarek Kuźniar:)

zweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 3/5

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:49:16

mi też nie ;d ale może teraz mi się przyśni ;dd

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:51:40

Cytat
aniol66
Mi się śni tylko Jarek Kuźniar:)
heheheh mi tez:D

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:52:28

interesujace.... ciekawe dlaczego snil sie On sie tylu ludziom i to jeszcze z innych zakatkow swiata. w moim przekonaniu sny to drugie zycie bo wkoncu 1/3 zycia przesypiamy. jest ciezko to wytlumaczyc i zrozumiec dlaczego mezczyzna sni sie ludziom... ciekawe czy doradza im dobrze czy tez sprowadza na zla droge?

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:52:52

w życiu mi sie nie śnił! pfff :P

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:53:21

on jakos dziwnie wyglada xD
Nie, mi sie nie snil

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:54:34

mi sie nie śnił ;p ale znając zycie pewnie dzis mi sie przysni bo zaczelam sie tego bać i zastanawiac o co chodzi ;p

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 16:59:45

mnie również nie, ale obawiam się że gdyby tak było to byłby to raczej koszmar, niż dobry doradca ;)

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 17:20:47

o kurcze, ale wkrecili z tym gosciem :) sprawdzilam juz ta stronke, najciekawsza w sumie teoria glosi ze jest to realna osoba, o specjalnych umiejetnosciach telekinetycznych, wkradajaca sie do umyslow innych osob :) ale mi sie nigdy nie snil, zreszta Polska nie jest wymieniona na liscie krajow w ktorych ten facet sie komus snil...

Śnił ci się ten mężczyzna?

21 paź 2009 - 17:25:31

Cytat
dorota_n17
mi sie nie śnił ;p ale znając zycie pewnie dzis mi sie przysni


hahaha o tym samym pomyslalam :D
on ma taka dziwna twarz, nie wyglada przyjaznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łyse gwiazdy! Która wyglądałaby najlepiej? :D