Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, znalazłam dzisiaj na konkurencyjnym portalu ogłoszenie o treści oddam samotnej mamie, niżej treść ogłoszenia.
"Oddam świeżaki za zdjęcia mamusi lub miłe chwile, możesz zaprosić mnie do siebie, nie zawiedziesz sie ;)"
Co wy na to bo ja nie wiem czy śmiać się mam czy płakać?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

:o hmm Ktoś sobie chyba jaja robi albo bezczelny, a może ktoś pod wpływem czegoś, albo ktoś niezbyt świeży :D

Moze ktoś ma nadmiar swiezakow

Cytat
kukingaku
Dziewczyny, znalazłam dzisiaj na konkurencyjnym portalu ogłoszenie o treści oddam samotnej mamie, niżej treść ogłoszenia.
"Oddam świeżaki za zdjęcia mamusi lub miłe chwile, możesz zaprosić mnie do siebie, nie zawiedziesz sie ;)"
Co wy na to bo ja nie wiem czy śmiać się mam czy płakać?
Mojej siostry kolezanka pojechała odebrać zwierzaki a pan jej otworzył nago ... bo przecież nie chial oddać ich za darmo tylko za sex ale tego nie umiescil w ogłoszeniu

a to o to własnie jemu chodziło.
ohydakonflikt

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Uzbierałam z rodzicami te maskotki dla córki ale czasem mi wstyd ze je mam :D przez to co ludzie wyrabiają stało sie to obciachem trochę zbieranie tych naklejek i świeżakow

To nie faceci tylko desperaci, słyszałam już o zgłoszeniach na policję, łowić zdobycz na biedronkowe świeżaki to już o gorszej desperacji nie słyszałam...a żeby po odbiór nie rodzic tylko dziecko poszło?

Mamę na godzinę za kalfiora oferuję. Obrotny.

sama nie wiem....ale jest tego w sieci dużo hmm
już mam dość pytań a mogę sobie naklejki wziąć za Pani zakupy



jak dla mnie to przesada. u mnie w biedronce jest tyle tych maskotek że jest w czym wybierac a ludzie się bija o nie. zupelnie tego nie rozumiem.

nie rozumiem tego szaleństwa, te pluszaki nawet nie są ładne:) a widziałam reklamę że lidl wypuścił podobne za grosze.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Ludziom już po prostu odbija. Ja to bym za darmo takiej maskotki nie chciała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

thor ragnarok cda