Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

53 minut temu

elektryka sklep

59 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, znalazłam dzisiaj na konkurencyjnym portalu ogłoszenie o treści oddam samotnej mamie, niżej treść ogłoszenia.
"Oddam świeżaki za zdjęcia mamusi lub miłe chwile, możesz zaprosić mnie do siebie, nie zawiedziesz sie ;)"
Co wy na to bo ja nie wiem czy śmiać się mam czy płakać?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

:o hmm Ktoś sobie chyba jaja robi albo bezczelny, a może ktoś pod wpływem czegoś, albo ktoś niezbyt świeży :D

Moze ktoś ma nadmiar swiezakow

Cytat
kukingaku
Dziewczyny, znalazłam dzisiaj na konkurencyjnym portalu ogłoszenie o treści oddam samotnej mamie, niżej treść ogłoszenia.
"Oddam świeżaki za zdjęcia mamusi lub miłe chwile, możesz zaprosić mnie do siebie, nie zawiedziesz sie ;)"
Co wy na to bo ja nie wiem czy śmiać się mam czy płakać?
Mojej siostry kolezanka pojechała odebrać zwierzaki a pan jej otworzył nago ... bo przecież nie chial oddać ich za darmo tylko za sex ale tego nie umiescil w ogłoszeniu

a to o to własnie jemu chodziło.
ohydakonflikt

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Uzbierałam z rodzicami te maskotki dla córki ale czasem mi wstyd ze je mam :D przez to co ludzie wyrabiają stało sie to obciachem trochę zbieranie tych naklejek i świeżakow

To nie faceci tylko desperaci, słyszałam już o zgłoszeniach na policję, łowić zdobycz na biedronkowe świeżaki to już o gorszej desperacji nie słyszałam...a żeby po odbiór nie rodzic tylko dziecko poszło?

Mamę na godzinę za kalfiora oferuję. Obrotny.

sama nie wiem....ale jest tego w sieci dużo hmm
już mam dość pytań a mogę sobie naklejki wziąć za Pani zakupy



jak dla mnie to przesada. u mnie w biedronce jest tyle tych maskotek że jest w czym wybierac a ludzie się bija o nie. zupelnie tego nie rozumiem.

nie rozumiem tego szaleństwa, te pluszaki nawet nie są ładne:) a widziałam reklamę że lidl wypuścił podobne za grosze.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Ludziom już po prostu odbija. Ja to bym za darmo takiej maskotki nie chciała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

thor ragnarok cda