Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdrapka żart :D

15 lip 2017 - 19:42:44

cześć dziewczyny, czy orientujecie się gdzie można kupić zdrapkę żart;D taka z fałszywą wygraną dla zrobienia kawału komuś ;)

zdrapka żart :D

15 lip 2017 - 21:36:14

Nie wiem i nie chciałabym dostać takiej zdrapki.
Chyba wrogowi chcesz ją podrzucić. Wyobraź sobie że myślisz że wygrałaś fortunę a potem załamanie.
Głupota według mnie.

zdrapka żart :D

15 lip 2017 - 21:42:46

Cytat
aniol212
cześć dziewczyny, czy orientujecie się gdzie można kupić zdrapkę żart;D taka z fałszywą wygraną dla zrobienia kawału komuś ;)
To raczej na zamówienie robią ale gdzie to nie wiem, wiem o czym piszesz, ale również uważam że to głupia zabawa, nie każdy ma mocne serce i nerwy, można komuś wyrządzić krzywdę...postaw się na miejscu osoby która to dostanie, bawiła by cię taka sytuacja?

zdrapka żart :D

15 lip 2017 - 22:24:36

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
aniol212
cześć dziewczyny, czy orientujecie się gdzie można kupić zdrapkę żart;D taka z fałszywą wygraną dla zrobienia kawału komuś ;)
To raczej na zamówienie robią ale gdzie to nie wiem, wiem o czym piszesz, ale również uważam że to głupia zabawa, nie każdy ma mocne serce i nerwy, można komuś wyrządzić krzywdę...postaw się na miejscu osoby która to dostanie, bawiła by cię taka sytuacja?

Kiedy przeczytałam ten wątek pomyślałam dokładnie to co Ty napisałaś...

zdrapka żart :D

16 lip 2017 - 10:12:40

Wiem komu mogę taki "żart" zrobić, a ja jestem raczej osobą która dopóki nie ma w "rękach" to nie wierzy ;-)

zdrapka żart :D

16 lip 2017 - 10:34:54

Cytat
aniol212
Wiem komu mogę taki "żart" zrobić, a ja jestem raczej osobą która dopóki nie ma w "rękach" to nie wierzy ;-)
bez sensu

zdrapka żart :D

16 lip 2017 - 11:24:28

to nie żart, to brzydki kawał

zdrapka żart :D

16 lip 2017 - 11:42:26

ale śmieszne, naprawdę

zdrapka żart :D

30 sie 2017 - 21:39:35

hmm....może w sklepie ze śmiesznymi gadżetami :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W Kenii wiedzą, że wszystko to wina Tuska!