Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 22:05:30

Kupiøabym dom, auto i ogromne schronisko dla zwierzát.

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 22:31:42

kupiłabym swój własny wymarzony samochód ;) a za resztę... nie mam pojęcia... jakoś nigdy o tym nie myślałam, bo nie mam szczęścia i mało prawdopodobne żebym coś wygrała (już nie mówiąc o 6 ;) ) ale to czego najbardziej chce nie da się niestety kupić

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 22:36:41

dom, wycieczki, pomoc rodzinie, część na rzecz biednych, reszte do banku :)

apropos przypomniała mi się polska komedia "los numeros" :D

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 22:38:24

najpierw poszlabym pobiegać, żeby ochłonąć :P

kupilabym autko, wyremontowala salon i wstawilabym wymarzoną garderobę do sypialni, troche pieniedzy bym zainwestowala w moja firme
ot tyle
potem bym poszla na bardzo długi spacer zeby przemyslec w co zainwestowac reszte aby pieniazki ładnie sie pomnażały :)
pracy bym nie rzucila, firme bym dalej prowadzila

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

26 mar 2014 - 11:19:18

Kupiłabym dla siebie dom, a dodatkowo kilka 3 mieszkania w Krakowie :D Oprócz tego pojechałabym na wakacje, na które teraz w życiu nie mogłabym sobie pozwolić :D

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

27 mar 2014 - 17:19:16

poproszę : 2 x smaochodzik
Dom nad morzem
Tone ciuchów

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

27 mar 2014 - 17:22:55

Rodzice kupili od ciotki dom obok ich i jest zapisany na mnie więc gdybym wygrała w lotto to bym od ręki go wyremontowała i to tak lux :D mega shopping a reszta by został :)

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 1/5

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

27 mar 2014 - 17:25:13

Ja procz domu itp adoptowalabym gromade dzieci;) otworzyla dom dziecka wlasny....i ogladala "magazym dla reporterow" i pomagala innym...to jest moj cel w zyciu

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

27 mar 2014 - 17:27:07

Hmm kupiła bym sobie motocykl o takim jakim marze . Jakieś wakacje najbardziej marzy mi się Jamajka. Później chciała bym kupić jakieś mieszkanie i urządzić w swoim stylu. A resztę odłożyć na lokatę

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

27 mar 2014 - 17:34:59

Cytat
rocznik-88
Ja procz domu itp adoptowalabym gromade dzieci;) otworzyla dom dziecka wlasny....i ogladala "magazym dla reporterow" i pomagala innym...to jest moj cel w zyciu

widze ze z koleżanka powyżej mamy podobne priorytety oprócz moze tego magazynu;p

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

27 mar 2014 - 17:37:10

działka i wymarzony dom, własna firma, reszta na czarną godzinę i do uszczęsliwiania ludzi mi bliskich....

wiecie, że ludzie, którzy wygrali w totka w wiekszości przepuscili fortunę w niecały rok?

Cytat
booonia
działka i wymarzony dom, własna firma, reszta na czarną godzinę i do uszczęsliwiania ludzi mi bliskich....

no i macie racje dziewczyny, przydałaby sie gromadka dzieci

wiecie, że ludzie, którzy wygrali w totka w wiekszości przepuscili fortunę w niecały rok?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 17:38 przez booonia.

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

27 mar 2014 - 17:38:40

założyłabym schronisko dla koni zabranych z rzeźni i dla psów
kupiłabym dom w Polsce i mały domek gdzieś w Hiszpanii
tacie kupiłaby wycieczkę do Japonii, mamie do Rzymu.
Sama pojechałabym do Nowej Zelandii ( właśnie zaczełam zbierać na taką wycieczkę)

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 1/5

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

27 mar 2014 - 17:40:29

Cytat
wioletka_88
Cytat
rocznik-88
Ja procz domu itp adoptowalabym gromade dzieci;) otworzyla dom dziecka wlasny....i ogladala "magazym dla reporterow" i pomagala innym...to jest moj cel w zyciu

widze ze z koleżanka powyżej mamy podobne priorytety oprócz moze tego magazynu;p


ja to bym rozdala...pieniadze mi szczescia nie daja;) ja mma juz wszystko to czego potrzebuje...chce uszczesliwiac innych;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

03 kwi 2014 - 08:55:09

Cytat
rocznik-88

ja to bym rozdala...pieniadze mi szczescia nie daja;) ja mma juz wszystko to czego potrzebuje...chce uszczesliwiac innych;)

powiem Ci, że mimo tego, że byś rozdała to szanse na uszczęśliwienie innych bardzo znikome ;)

ja kupiłabym pewnej osobie tonę kawy, żeby już więcej nie "pożyczała"

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

03 kwi 2014 - 09:14:36

ooo jak ja lubię takie tematy :D
wybudował bym dom...taki dla maluszków porzuconych w szpitalach i ogólnie dla sierotek i zatrudniła bym kilkanaście zastępczych samotnych mam żeby je przytulały i kochały ....
wybudowała bym także piękny dom dla mamusi z działeczką (ogród,basen,i tam takie tam :D)w którym by było 11 sypialń każda z łazienką żebyśmy mieli gdzie nocować jak będziemy ją odwiedzać :D
i co dalej hmmm pewnie bym już zwariowała ze szczęścia i bym wydawała na byle co ! ahhh dobrze że za marzenia nie karzą bo bym miała podwójne dożywocie albo i więcej ... buziaki :*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmik, przy którym na pewno się uśmiechniesz!