Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:19:27

Kupuję corvettę z 1968, resztę wydaję na jej naprawy ;) Aha i zatrudniam kogoś do sprzątania, bo szczerze nienawidzę tego robić. I może zrobię sobie biust? ;) Poza tym zostaję na etacie, ponieważ lubię moją pracę (dziś tu na forum dowiedziałam się, że praca w biurze od 8 do 16 to "super praca", seriously?). Kupuję torebkę z prawdziwego krokodyla, spłacam kredyt i żyję z odsetek.

Jutro idę wysłać kupon!

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:22:12

Gdybym miała takie duże pieniądze to wiadomo, że poprawiłabym standard życia swój i swoich bliskich, ale też na pewno mogłabym realizować swoje pragnienia dotyczące pomocy zwierzętom.

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:23:35

pieniadze szczescia nie daja, nam szrym ludziom wydaje sie ze problemy znikna ale zapewne pojawia sie jeszcze wieksze tralallala ale...nie oszukujmy sie, pieniadze potrafia ulatwic zycie i wolalabym je mniec niz ich nie miec.
po pierwsze dom i wszystko z marzen....rozsadny nawet jak oszaleje przez chwile to i tak zyc bedzie dostatnio.

a wogole gracie???

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:26:02

pierwsze co bym zrobiła to nikomu nie mówiła (oprócz męża) :]
później bym zainwestowała ale nie w lokaty i nie w obligacje a w co to już tajemnica ;)
później wyruszyła bym w eskapadę po europie i może nie tylko...ale dobrze zaplanowaną by nie poświęcić na to więcej niż miesiąc max 2 czasu...
a jak bym wróciła założyła bym firmę
po cichu w miedzy czasie pomagała bym rodzinie ale tak by się nie domyślali że wygrałam - bo taka informacja może zmienić relacje nie koniecznie na lepsze..

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:26:59

Zrobilabym pewnie to co wiekszosc. Kupilabym sobie dom, facetowi dala na wymarzony samochod, buszowala po sklepach bez opamietania, obdarowala kasa najblizszych a reszte odlozyla. Z pewnoscia bylabym ulubiona parafianka ksiedza:D

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:27:54

Pierwsze co to jechałabym na wieeeeelkie zakupy ;D
i otworzyłabym schronisko dla bezdomnych zwierząt ;)
Kocham zwierzęta i chciałabym im pomagać... ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 21:31 przez hydrobud4.

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:28:19

a ja sobie pomyślałam w pierwszej chwili - ile podatku trzeba od tego odliczyć? :D

A tak oczywiście uregulowałabym wszystkie zaległości, wykończyła dom rodzicom, kupiła sobie i podróżowała :}

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:32:17

Cytat
Motylica22
pieniadze szczescia nie daja, nam szrym ludziom wydaje sie ze problemy znikna ale zapewne pojawia sie jeszcze wieksze tralallala ale...nie oszukujmy sie, pieniadze potrafia ulatwic zycie i wolalabym je mniec niz ich nie miec.
po pierwsze dom i wszystko z marzen....rozsadny nawet jak oszaleje przez chwile to i tak zyc bedzie dostatnio.

a wogole gracie???

Niby masz racje aczkolwiek jak to mowia "Pieniadze szczęścia nie dają, ale lepiej płakac w mercedesie, niż w PKSie";)

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:32:27

Cytat
elentile
a ja sobie pomyślałam w pierwszej chwili - ile podatku trzeba od tego odliczyć? :D


10% podatku (więc z miliona pozostanie "ledwie" dziewięćset tysięcy).
Celuj w kumulację ;)

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:37:16

kupiłabym sobie mega wypasiony autobus, taki jakim jezdza muzycy:D
nastepnie wynajełabym sobie kierowce i jezdziła nim po Europie...
kupiłabym sobie kilka domów, samochodów i motocykl
oczywiscie mowa tutaj o wiecej niz tylko 1 milionie:D

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:41:07

na ten czas cóż mam 19 lat ;p już sobie pracuję za granicą ..zarabiam więc i za tym dochodzą potrzeby żeby odpowiednio je wydać nie jakieś tam głupie zachcianki ..znam wartość pieniądza ...dochodzą marzenia takie ,,dorosłe ,, a jeśli bym miała szybki dopływ gotówki chciałabym kupić dom w Anglii. tu widzę moje i jego perspektywy ..no i hmm to mój chłopak ..ale po zaręczynach gdzie mogą być w niedługim czasie ...(rozmawia ze mną o tym otwarie , nie chce żeby to była nie miła niespodzianka ...ani za szybka - bo właśnie tak na ten czas uważam :) ) ale chciałabym wykupić sesję narzeczeńską ..ja w lekkiej niebieskiej sukience on w białej koszuli z rozpiętą niebieską muszką ..nieco ,,alagente,, spodniach od smokingu ciemnego granatu z połyskiem ..siedzący na polskiej plaży z stopami w piasku w przutuleniu się z iskierkami w oczach zachodzącego słońca ;p osobiście sama bym wybrała te stroje ..bo nikt nie będzie wiedział lepiej co siedzi w mojej główce :) to sesja z pracą ludzi photography5000 :) ..mają swojego fanpage na facebook`u

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:41:59

oj ja się szykuję na to losowanie ;)

kupuję mieszkanie - 2 piętra i mega taras gdzieś na dachu

kupuję mieszkanie mamie

zakładam firmę

jadę na wakacje - Kuba i Chiny

resztę wsadzam na lokatę

a potem czas pokaże ;)

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:42:28

Cytat
xxczarna9023xx
Bardzo ambitne plany , dziewczyny , a nóż się kiedyś okażą rzeczywistoscią ;)

nuż*

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:44:47

Kupiłabym i urządziła duże mieszkanie, może samochód, wielkie zakupy :D, podróże... Kupiłabym nowe mieszkanie mamie, obecne odnowiła na glanc i na wynajem ;P coby mieć comiesięczny dochód jak rozhulam hajs ;)
Pomogłabym też finansowo babci.

Pomarzyć można, ostatnio mojemu facetowi się sniło 6 liczb ale nie pamietal ich, puścił lotka i trafił trójkę ;P

wygrana w lotto - pomarzyc kazdy moze

24 mar 2014 - 21:59:54

Zależy o jakich pieniądzach mówimy, jeśli rzeczywiście sporo to na pewno zainwestowałabym. Kupiłabym kilka mieszkań, które bym wynajmowała. Co miesiąc miałabym jakieś przychody z tego tytułu.

Starałabym się odkupić stare mieszkanie mojej babci i chciałabym je jej podarować. Oczywiście lokaty, remonty itp, coś dla rodziny.
Chciałabym dom nad samym morzem, a i opłaciłabym budowę studni oraz szkoły gdzieś w Afryce za pośrednictwem PAH i wspierałabym hospicjum dla zwierzaków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmik, przy którym na pewno się uśmiechniesz!