Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:14:52

Witam was dziewuszki :-)
Zeby urozmaicic troche ten czas i posmiac sie to proponuje by kazda z was napisala jesli pamieta jaki czytala tu najsmieszniejszy watek :-)
Ja tu jestem od niedawna wiec nie mialam jeszcze przyjemnosci spotkac sie z czyms takim ale chetnie poczytam czego to ludzie nie wymysla :-)

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:15:38

co drugi taki jest.

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:17:40

dziewczyny pisały kiedyś o wpadkach u ginekologa ;D ubaw po pachy ;D

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:18:50

Cytat
corkachaosu
co drugi taki jest.

Żeby tylko co drugi :D
Co 10 wątek jest o czymś normalnym...

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:20:04

ja ostatnio gdzies wyczytalam ze pewna dziewczyna chciala zażywać tabletki antykoncepcyjne patentex oval haha

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:20:22

Cytat
karola6300

Żeby tylko co drugi :D
Co 10 wątek jest o czymś normalnym...

Też prawda. :D

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:27:33

Cytat
Imyourheaven
dziewczyny pisały kiedyś o wpadkach u ginekologa ;D ubaw po pachy ;D

tz chce poczytac:)

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:28:00

Cytat
kla20
ja ostatnio gdzies wyczytalam ze pewna dziewczyna chciala zażywać tabletki antykoncepcyjne patentex oval haha

No fakt, to było coś :D

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:30:30

Cytat
truskawka_ang
Cytat
Imyourheaven
dziewczyny pisały kiedyś o wpadkach u ginekologa ;D ubaw po pachy ;D

tz chce poczytac:)
Ja juz znala'zlam i poczytalam troche :p

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:38:49

watek w ktorym dziewczyna twierdzila ze cos jest nie tak z jej pusią, aby nam to zobrazowac załączyła ok 10 fotek roznych pipek z internetu o przeroznych kształtach, kolorach i rozmiarach... napisala tam chyba ktory numer przypomina jej i czy uwazamy ze jest ok, cos w tym stylu ;D

Wątek w którym laska twierdzila ze po dwoch dniach jakos sobie przypomniala ze nie wyjela tampona i teraz go nie moze "znalezc" i co ona ma zrobic, bo chyba jej za gleboko wpadl _._"

Watek gdzie dziewczyna pisala ze jej chlopak ocieral sie o jej pochwe,co prawda miala na sobie majtki i nie bylo wytrysku, ale ją mdli i czuje ruchy w brzuchu wiec boi sie ze jest w ciazy i czy to jest mozliwe?

Takich hitów tu jest cała masa, ale to trzy takie ktore na chwile obecna mi sie przypomnialy :)


O a z takich smiesznych ale w sposob pozytywny to ubawilam sie do lez czytajac kiedys taki watek gdzie dziewczyna opisywala swoje perypetie z teściową :D

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:50:11

Cytat
BlueOrchid
watek w ktorym dziewczyna twierdzila ze cos jest nie tak z jej pusią, aby nam to zobrazowac załączyła ok 10 fotek roznych pipek z internetu o przeroznych kształtach, kolorach i rozmiarach... napisala tam chyba ktory numer przypomina jej i czy uwazamy ze jest ok, cos w tym stylu ;D

Wątek w którym laska twierdzila ze po dwoch dniach jakos sobie przypomniala ze nie wyjela tampona i teraz go nie moze "znalezc" i co ona ma zrobic, bo chyba jej za gleboko wpadl _._"

Watek gdzie dziewczyna pisala ze jej chlopak ocieral sie o jej pochwe,co prawda miala na sobie majtki i nie bylo wytrysku, ale ją mdli i czuje ruchy w brzuchu wiec boi sie ze jest w ciazy i czy to jest mozliwe?

Takich hitów tu jest cała masa, ale to trzy takie ktore na chwile obecna mi sie przypomnialy :)


O a z takich smiesznych ale w sposob pozytywny to ubawilam sie do lez czytajac kiedys taki watek gdzie
dziewczyna opisywala swoje perypetie z teściową :D
Hehehehehehe teraz to te dzieci maja siano w glowie ;p

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 21:57:02

wątek przy którym płakałam ze śmiechu miał tytuł "facet i pomidor" niestety nie wiem czemu szukając go teraz w wątkach nie ma pierwszej strony gdzie autorka opisywała jak to jej facet nie chciał zjeść pomidora który upadł na blat stołu zdaje się.
Ubaw miałam i ja i koleżanki/koledzy którym pokazywałam go :))))))

a swoją drogą czemu tak jest, że niby wątek się odnajdzie w czeluściach historii ale dopiero np. od 3 strony, nie rozumiem tego a poprzednie strony jakby wcięło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 21:58 przez Mellody87.

najsmieszniejszy watek :-)

24 lut 2014 - 22:00:03

A mi wbiło się w pamięć jak dziewczyna chciała kupić mocz od ciężarnej kobiety, żeby mąż jej nie zostawił :D W sumie może był bardziej żałosny niż śmieszny...

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 22:24:40

Cytat
dyzio_marzyciel
A mi wbiło się w pamięć jak dziewczyna chciała kupić mocz od ciężarnej kobiety, żeby mąż jej nie zostawił :D W sumie może był bardziej żałosny niż śmieszny...

a tego to nie kojarzę. :D

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 22:28:16

kiedyś ,dziewczyna zakładała ,wątki ,na tematy związane z pupą z kupą ,z kałem ,odbytem itd.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 22:31 przez perelecka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życzenia urodzinowe - śmieszne