Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

1 minutę temu

Projekt wnętrza

34 minut temu

usługi stomatologiczne

38 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 22:33:22

Cytat
BlueOrchid
watek w ktorym dziewczyna twierdzila ze cos jest nie tak z jej pusią, aby nam to zobrazowac załączyła ok 10 fotek roznych pipek z internetu o przeroznych kształtach, kolorach i rozmiarach... napisala tam chyba ktory numer przypomina jej i czy uwazamy ze jest ok, cos w tym stylu ;D

Wątek w którym laska twierdzila ze po dwoch dniach jakos sobie przypomniala ze nie wyjela tampona i teraz go nie moze "znalezc" i co ona ma zrobic, bo chyba jej za gleboko wpadl _._"

Watek gdzie dziewczyna pisala ze jej chlopak ocieral sie o jej pochwe,co prawda miala na sobie majtki i nie bylo wytrysku, ale ją mdli i czuje ruchy w brzuchu wiec boi sie ze jest w ciazy i czy to jest mozliwe?

Takich hitów tu jest cała masa, ale to trzy takie ktore na chwile obecna mi sie przypomnialy :)


O a z takich smiesznych ale w sposob pozytywny to ubawilam sie do lez czytajac kiedys taki watek gdzie dziewczyna opisywala swoje perypetie z teściową :D

Człowiek zaczyna wątpić w sens edukacji seksualnej w tym kraju... O.o

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 22:33:50

Cytat
corkachaosu
Cytat
dyzio_marzyciel
A mi wbiło się w pamięć jak dziewczyna chciała kupić mocz od ciężarnej kobiety, żeby mąż jej nie zostawił :D W sumie może był bardziej żałosny niż śmieszny...

a tego to nie kojarzę. :D
moja bratowa znalazła oferte kupna wyniku testu ciążowego :D oczywiście z wynikiem pozytywnym. To tak odbiegając od tematu :P

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 22:59:03

podbijam :)

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 23:02:49

a ktoś chciałby kupić ode mnie test negatywny? :D np. w celu uspokojenia partnera

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 23:05:41

O dżizys, mnóstwo było takich wątków.


# o dziewczynie, która była zazdrosna o psa, boże, uśmiałam się tam wybornie :D
# laska pytała czy jej pipka jest ok, wkleiła zdjęcie chyba 30 różnych, powiedziała, która to jej i pytała jakie mamy my ^^
# o lasce, która zastanawiała się czy jej facet czuje przez ściankę pochwy, że się w 100% nie wypróżniła :D
# rozwalił mnie wątek z wielkim zdjęciem w naprawdę mega przybliżeniu na narządy intymne kota i pytaniem czy to kot czy kotka ;D
# najgłupsze rzeczy zrobione po pijaku mnie po prostu doprowadził do łez :P
# czasami płakałam na pogaduszkach i w top szaferze ;p

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 23:42:03

Cytat
19BaMbOoChA90
O dżizys, mnóstwo było takich wątków.


# o dziewczynie, która była zazdrosna o psa, boże, uśmiałam się tam wybornie :D
# laska pytała czy jej pipka jest ok, wkleiła zdjęcie chyba 30 różnych, powiedziała, która to jej i pytała jakie mamy my ^^
# o lasce, która zastanawiała się czy jej facet czuje przez ściankę pochwy, że się w 100% nie wypróżniła :D
# rozwalił mnie wątek z wielkim zdjęciem w naprawdę mega przybliżeniu na narządy intymne kota i pytaniem czy to kot czy kotka ;D
# najgłupsze rzeczy zrobione po pijaku mnie po prostu doprowadził do łez :P
# czasami płakałam na pogaduszkach i w top szaferze ;p


dobre!!!!
ah tyle mnie ominęło!
:):):)

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 23:45:02

mnie tez hehe ;)

najsmieszniejszy watek :-)

25 lut 2014 - 23:53:06

"facety i ich numery"

najsmieszniejszy watek :-)

07 mar 2014 - 18:23:37

Cytat
Srambu
# o dziewczynie, która była zazdrosna o psa, boże, uśmiałam się tam wybornie :D
# laska pytała czy jej pipka jest ok, wkleiła zdjęcie chyba 30 różnych, powiedziała, która to jej i pytała jakie mamy my ^^
# o lasce, która zastanawiała się czy jej facet czuje przez ściankę pochwy, że się w 100% nie wypróżniła :D
# rozwalił mnie wątek z wielkim zdjęciem w naprawdę mega przybliżeniu na narządy intymne kota i pytaniem czy to kot czy kotka ;D
# najgłupsze rzeczy zrobione po pijaku mnie po prostu doprowadził do łez :P
# czasami płakałam na pogaduszkach i w top szaferze ;p

Zgadzam się. Plus ten, którego nigdy nie zapomnę:
http://szafiarenka.pl/9/4495117/chlopak-powtarzajacy-sie-problem.html

No i pozytywnie wspominam trzy wątki na głównej: "u kogo pada deszcz", "u kogo pada śnieg", "u kogo w ogóle nie pada".

najsmieszniejszy watek :-)

07 mar 2014 - 18:34:47

# laska pytała czy jej pipka jest ok, wkleiła zdjęcie chyba 30 różnych, powiedziała, która to jej i pytała jakie mamy my ^^


haha ;D


- a któraś wkleiła i odpowiedziała na pytanie autorki wątku?:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 18:35 przez ewa9010.

najsmieszniejszy watek :-)

07 mar 2014 - 18:35:36

Cytat
mlodala
moja bratowa znalazła oferte kupna wyniku testu ciążowego :D oczywiście z wynikiem pozytywnym. To tak odbiegając od tematu :P

A wątek o którym pisze JolajnaLoja rozłożył mnie na łopatki... Chyba mój ulubiony hehehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 18:38 przez fajnakropka.

najsmieszniejszy watek :-)

07 mar 2014 - 18:41:12

Kiedyś jedna dziewczyna napisała 3 wątki:
-Czy myjecie się,jeśli w klubie zachce się wam kupę a później uprawiacie seks.
-Co zrobić gdy się kochamy a "za ścianą jest kupa";(w pupie)
-Zaszła w ciążę z "wujkiem"
Wszystkie były dobre

najsmieszniejszy watek :-)

07 mar 2014 - 18:48:18

Cytat
Loja
Cytat
Srambu
# o dziewczynie, która była zazdrosna o psa, boże, uśmiałam się tam wybornie :D
# laska pytała czy jej pipka jest ok, wkleiła zdjęcie chyba 30 różnych, powiedziała, która to jej i pytała jakie mamy my ^^
# o lasce, która zastanawiała się czy jej facet czuje przez ściankę pochwy, że się w 100% nie wypróżniła :D
# rozwalił mnie wątek z wielkim zdjęciem w naprawdę mega przybliżeniu na narządy intymne kota i pytaniem czy to kot czy kotka ;D
# najgłupsze rzeczy zrobione po pijaku mnie po prostu doprowadził do łez :P
# czasami płakałam na pogaduszkach i w top szaferze ;p

Zgadzam się. Plus ten, którego nigdy nie zapomnę:
http://szafiarenka.pl/9/4495117/chlopak-powtarzajacy-sie-problem.html

No i pozytywnie wspominam trzy wątki na głównej: "u kogo pada deszcz", "u kogo pada śnieg", "u kogo w ogóle nie pada".
O BOŻE! Jak mogłam zapomnieć o masturbacji i płaczu :OO! I o opadach! Powinnyśmy założyć wątek "u kogo była w tym roku zima", ja już zapominam, jak wygląda śnieg :I

najsmieszniejszy watek :-)

07 mar 2014 - 18:56:47

czytałam kiedys wątek o przejezyczeniach czy jakos tak plakalam i plułam monitor
nie pamietam tytułu

najsmieszniejszy watek :-)

07 mar 2014 - 19:02:20

widzę że dużo mnie ominęło a szkoda :D

podbijam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życzenia urodzinowe - śmieszne