Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:15:41

jak to z Wami jest dziewczyny?
czy przy weekendowych imprezach, domówkach, spotkaniach zdarza Wam się upić?
a może tylko pijecie do towarzystwa? plączą Wam się czasem języki i nogi?

Mi się zdarzyło kilka razy mylić słowa i lekko się zachwiać, ale nie będę ukrywała,że zawsze rano nie czułam się z tym najlepiej :) nie wiem czemu zawsze mam przez to zbicie...chociaż niby nic złego się nie stało hehehe.
nie przewracam się,nie wymiotuję i nigdy nie piję do takie stanu ...ale wiadomo różnie to w życiu bywa :p już nie takie rzeczy się widziało ....



Pamiętacie swoje pierwsze upicie się ? ale takie konkretne? he he
ja miałam wtedy 15 lat:/ i nie padłam, film mi się nie urwała, ale ponoć bełkotałam od rzeczy.
Zabierał mnie do domu tata:) nie był zadowolony z mojego stanu, rano jak się obudziłam, obawiam się najgorszego :) ale na szczęście tata przyszedł i powiedział tylko : NIGDY więcej! he he he co za czasy....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 12:20 przez AleAleAleksandra.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:17:21

nie upijam sie bo nie lubie, z drugiej strony nie lubie widoku pijanej dziewczyny moim zdaniem nie wyglada to najlepiej i sama tak nie robie

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:17:55

jak miałam 16 lat, to nigdy nie było mnie na weekend w domu... papieroski, imprezy, urwany film, rózne przygody a odkąd skończyłam 18 lat przydzę się alkoholem. trudno mnie wyciągnąć na imprezę , tak więc dzwiwna chyba jestem :D

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:19:13

nie piłam alko przez 18 stką bo nie miałam takiej potrzeby... Właściwie piłam tylko mając 18 lat jak były osiemnastki, wtedy jeszcze byłam w stanie napić się wódki ;) teraz mam 23 lata i właściwie wcale nie piję, a na pewno jak jestem w domu ;) jak jestem u chłopaka, który mieszka daleko ode mnie to czasem wypiję piwko z sokiem albo zrobimy sobie drinka typu sex on the beach :) ostatnio byliśmy na weselu i nie wypilam ani kropli ani w pierwszy dzien, ani też w poprawiny. Nie lubię alkoholu i potrafię bawić sie bez niego ;)

Cytat
Asiulencja
nie upijam sie bo nie lubie, z drugiej strony nie lubie widoku pijanej dziewczyny moim zdaniem nie wyglada to najlepiej i sama tak nie robie

Ja też nienawidzę widoku nawalonych panienek, a jeszcze jak się zaczną wydzierać to mam ochotę sprawdzić im dowody :P Ja nawet jak piłam cokolwiek zawsze wiedziałam co robię,nigdy nic złego nie zrobiłam. Z kolei moja znajoma (tylko znajoma, zadna koleżanka) ma obecnie 19 lat, pije chyba od 14 roku życia i zawsze jak się upije to mimo iz ma chłopaka od 15 roku życia i roczne dziecko to siada kolegom na kolanach i się spoufala. A potem się kłócą i biją z tym chłopakiem. Kłótnia między nimi na imprezie to norma. Dlatego nie rozumiem jak można pić wiedząc, że się jest kompletną idiotką po alko... Chore dla mnie ;) nie umiesz pić? nie pij. Albo pij sama w domu i nie wku****j ludzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 12:22 przez claudyn.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:19:52

Zdarzyło się, ale nie będę tutaj szczegółów podawała, bo nie mam czym się chwalić. Byłam tak śmieszna, że aż żałosna.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:20:13

Stety lub niestety tak ale mam mocną głowę więc źle nie jest :) chodzić chodze normalnie ale np. wypije 8 piw i ogarniam co i jak :) takze chyba az tak zle nie jest :)

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:20:43

Piję tak, aby się nie zataczać i o własnych nogach wrócić do domu :)) i tylko od imprezy, często nie imprezuje, gdyż pracuje i się uczę ;)

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:25:11

Zdarzyło mi się kilka razy za gnoja (a pisząc to mam na myśli wiek. 18-20 lat) opić się tak, że plątały mi się nogi, ale nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek urwał mi się film. Teraz lubię wypić piwo albo drinka, rzadziej szoty, chyba, że przy jakiejś okazji, ale nie opijam się, jak tylko zaczyna szumieć mi w głowie to pozostaję na tym etapie.

Cytat
claudyn
Dlatego nie rozumiem jak można pić wiedząc, że się jest kompletną idiotką po alko... Chore dla mnie ;) nie umiesz pić? nie pij. Albo pij sama w domu i nie wku****j ludzi
Zgadzam się, znam ludzi, którzy po alkoholu robią się zwyczajnie agresywni i jak widzę, że zaczynają pić to staram się ulotnić z tego towarzystwa jak najszybciej. Ja na szczęście umiem kontrolować "fazę" i, jak twierdzą znajomi, po alkoholu robię się strasznie zabawna, tzn. gadam pierdoły które mi się przypomną, recytuję wiersze i wszystko mnie śmieszy:) Ale z wiekiem jakoś coraz mniej mi to potrzebne, wolę poprzestać na kieliszku-dwóch wina.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 12:31 przez Zuosnica.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:26:42

Nie upijam się,bo nie chcę wiedzieć jaka byłabym gdybym się upiła.Niepotrzebna mi ta wiedza.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:27:18

Ja nie lubię alkoholu więc nigdy się nie upiłam. Jedyne co to piję wino ale to też w takiej ilości że nic po tym nie czuję nawet:)
Ale moja koleżanka ma np. strasznie słabą glowę, po 3 kieliszkach już jest wstawiona no ale, że ma taki charakter, że wstydzi się odmawiać to często na imprezach się upija;/ A potem mówi że woli się upić niż żeby ktoś się śmial że nie pije. Ja tam się tego nigdy nie wstydziłam.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:27:30

Cytat
malmie
Zdarzyło się, ale nie będę tutaj szczegółów podawała, bo nie mam czym się chwalić. Byłam tak śmieszna, że aż żałosna.

Też tak miałam parę razy, aż przyszło opamiętanie i od kilku lat z alkoholi pijam tylko piwo i czasami słodkie wino :D
Cytat
skarbek2012
Ja nie lubię alkoholu więc nigdy się nie upiłam. Jedyne co to piję wino ale to też w takiej ilości że nic po tym nie czuję nawet:)
Ale moja koleżanka ma np. strasznie słabą glowę, po 3 kieliszkach już jest wstawiona no ale, że ma taki charakter, że wstydzi się odmawiać to często na imprezach się upija;/ A potem mówi że woli się upić niż żeby ktoś się śmial że nie pije. Ja tam się tego nigdy nie wstydziłam.

Głupota, ale niestety faktycznie tak jest, że osoby nie pijące traktowane są jak trędowate ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 12:28 przez Mee1990.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:30:00

Raz jedyny upiłam się aż za bardzo! A konkretniej zmieszałam kilka różnych alkoholi w moją pierwszą rocznicę związku ze swoim facetem i paczką znajomych.Efekt? "Zapaskudziłam" mu spodnie zawartością żołądka w autobusie nocnym. Teraz się z tego śmiejemy, że to z miłości, ale wtedy myślałam, że zapadnę się pod ziemię ze wstydu! Od tej pory, pije tylko okazjonalnie lampkę winka.Mam nauczkę :)

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:30:28

Ja pierwszego kieliszka (ale tylko jednego :D) wypiłam w wieku 15 lat. Nie ciągnęło mnie do alkoholu jak moich rówieśników. W czasie gdy miałam 16-18 lat wypiłam może kilka piw i jak już piłam to były to reddsy. Później poszłam na studia i wiadomo jak to na nich jest pije się litrami :) jednak ja nigdy nie upiłam się do nieprzytomności, zawsze potrafiłam zachować umiar. Teraz mam prawie 23 lata i w życiu 2 razy mi się zdarzyło upić tak że zasnęłam lub urwał mi się film (nie jestem z tego dumna :/) i to były 2 razy w gronie bliskich znajomych. Wypiłam wtedy nie wiele ale mój stan zdrowia chyba nie pozwalał mi nawet na tyle :D. Po ostatnim powiedziałam sobie nigdy więcej :)

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:31:59

Jak byłam młodsza to więcej piłam, ale nigdy tak żebym jakaś bardzo pijana była. Teraz to w zasadzie tylko wino, od czasu do czasu jakieś małe piwo, a wódki to w ogóle nie tknę, nawet na weselach.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:32:31

A co sądzicie o kobietach które chwalą się tym że się tam gdzieś na imprezie upiły? Mam tu na mysli kobiety w wieku 20+ a nie nastolatki. Bo ja wielokrotnie się z czymś takim spotkałam i osobiście dla mnie to jest żałosne. Mnie to obojętne, niech się upijają jak chcą ale czy to jest powód do chwalenia się?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wasz wybór