Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:50:29

istnieje coś takiego jak kultura spożywania alkoholu. Nie upijam się. Widok pijanych ludzi mnie zazwyczaj obrzydza, a upijanie się i chwalenie się tym uważam za skrajnie szczeniackie zachowanie.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:52:05

Dobre pol slodkie winko , piwko typu reds lub somersby ale wódki się nie napije właśnie przez to ze źle na mnie działa. Raz się tak upilam wódka ze od tej pory nawet na nią nie patrzę. :)

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:52:14

Pamiętam jak kiedyś byłam na imprezie jakiejś i wypiłam trochę, mało, trochę wina i skończyło się to dla mnie rozwalona głową i wstrząśnieniem mózgu. Od tamtej pory mówię "nie" i potrafię siedzieć cały wieczór przy reddsie, bo tak mi siebie żal wtedy było.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:53:30

WSZYSTKO JEST DLA LUDZIE ALE Z UMIAREM ! Osobiście lubię wypić drinka gdzieś na imprezie czy wino do obiadu ale nie zeby się upijać i robić z siebbie posmiewisko.

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 12:54:04

Szczerze, to nie pamietam swojejego pierwszego upicia;) Napewno piję z wiekszym ogranicznikiem i sie kontroluję gdy jestem na imprezach w klubie, bo wiadomo, jak dziewczyna się upije w klubie widzi ja mase ludzi, a w tym napalonych typków co może się źle skączyć. Ale gdy jestem w swoim gronie np. w domu i wiem, że jestem bezpieczna i mam gdzie się przespać, to juz zawsze inaczej;) więc gdy jestem w miejscu publicznym upicie się nie wchodzi w grę, raz miałąm taką przygodę i dziekuje bardzo;) Dodam, że mam taką głowę i żoładek, że gdy zwracam cały alkohol potem strasznie źle się czuję i nie jestem w stanie dalej imprezować

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 13:01:14

Moja kumpela złapała kiedyś taki odlot na imprezie, że obrzygała całą kanapę na której siedziała. stałam koło niej, bo głowa jej spadała ciągle nie chciałam,żeby się zakrztusiła...ale szczerz powiem Wam było mi tak wstyd z nią tam być, ludzie się patrzyli, śmiali ...masakra mi było wstyd a gdzie dopiero jej rano...jak wstała i dotarło do niej...

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 13:04:04

A ja chciałabym się upić z miłości ;)

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 13:07:26

Ja w życiu upiłam się 2 razy i dwa razy tylko piłam.

Pierwszy raz na 18 koleżanki, aż się ululałam .

A drugi raz na weselu... szkoda słów


Ale już nigdy więcej nie tknę alkoholu bo sam zapach mnie odrzuca :/

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 13:09:19

Cytat
AleAleAleksandra
Moja kumpela złapała kiedyś taki odlot na imprezie, że obrzygała całą kanapę na której siedziała. stałam koło niej, bo głowa jej spadała ciągle nie chciałam,żeby się zakrztusiła...ale szczerz powiem Wam było mi tak wstyd z nią tam być, ludzie się patrzyli, śmiali ...masakra mi było wstyd a gdzie dopiero jej rano...jak wstała i dotarło do niej...

no własnie i dlatego upijanie się w klubie jest okropne. wszyscy to widzą i wstyd na całego, zawsze to lepiej jak widzi nas mniejsza ilość osób, a swoim gronie to też inaczej, wtedy mozna liczyć na to, że nie wyjdzie to poza towarzystwo

Upijacie się??? :)

24 lut 2014 - 13:09:36

Nie upijam się. I nie lubię widoku pijanej kobiety - według mnie strasznie to nie pasuje i bardzo głupio wygląda :) A naoglądałam się takich niestety pełno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najsmieszniejszy watek :-)