Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 18:12:14

haha

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 18:17:51

Cytat
decamber
Te zdjęcia są... No ,to może ja się nie będę tak za bardzo rozpisywała.. Ujmę to tylko jednym zdaniem ,żeby nie było przypadkiem za dużo do czytania w tym komentarzu ,bo tu wszystkich po zanudzam-wtedy nie daj Boże-przerwą czytanie w połowie i co wtedy będzie? Nie zrozumieją w ogóle kompletnie mojego szczerego zdania na temat Twojego zdjęcia... No dobra ,teraz już zaproponuje w końcu ,żeby przejść do sedna sprawy-jak to się zwykle mówi-bez owijania w bawełnę, co nie?... Uważam że to zdjęcie jest na prawdę ... Aha! bym zapomniała-bo jeżeli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, albo nie masz pozwolenia swoich rodziców-na piśmie rzecz jasna-to natychmiastowo zamknij tę stronę ,ponieważ dla mojego komentarza takie warunki muszą zaistnieć!!... No ,to teraz mogę w końcu wypowiedzieć.... Moim zdaniem te zdjęcia są...SUPER!!!!!! No to mi się udało z tym moim krótkim komentarzem ;]


hahhahahaa :)))))))))))) typowa Kobieta ;)

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 18:24:04

mnie smieszy i irytuje jak faceci sie jaraja kobietkami lekkich obyczajow ktore na fotce.pl albo nk wyginaja sie do zdjec zeby pokazac jak najwiecej a tapeta to im splywa od solary to az pomaranczowe a ciuchy jak z mlodszej siostry... a oni "kocham Cie, jestes najpiekniejsza ' cudo a nie kobieta" i bla bla bla...no az wspolczuje im ... a jak by przyszlo co do czego i by sie obudzili kolo takiej to by zawalu dostali

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 18:30:03

ja padła jak gdzieś przeczytałam tekst faceta do laski do zdjęcia
"idź do kosmetyczki zrobić coś z włosami" hahaha oj od razu mi się przypomina jak mój myli sukienkę ze spódnicą:D

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 18:30:56

Cytat
citronka
mnie smieszy i irytuje jak faceci sie jaraja kobietkami lekkich obyczajow ktore na fotce.pl albo nk wyginaja sie do zdjec zeby pokazac jak najwiecej a tapeta to im splywa od solary to az pomaranczowe a ciuchy jak z mlodszej siostry... a oni "kocham Cie, jestes najpiekniejsza ' cudo a nie kobieta" i bla bla bla...no az wspolczuje im ... a jak by przyszlo co do czego i by sie obudzili kolo takiej to by zawalu dostali

Na glupote niestety jeszcze nie wynaleziono lekarstwa ;)
A taki komentarz od faceta swiadczy tylko o jego poziomie - nic dodac, nic ujac; jak to mowia: ''Swoj swego zawsze znajdzie'' ;)
Nowelka - moj ma ten sam problem :D Nigdy nie wiem co ma na mysli ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-11 18:33 przez Agneska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smieszne zyczenia.