Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:19:52

znacie jakies zabawne komentarze do zdjec? piszcie :D

Np. ja napisalam kiedys kolezance: jestes dla mnie tyle warta co 3 miliony euro w kursie 4,65:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-11 17:35 przez martynka815.

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:23:57

no tak przytoczyc nie potrafie, ale mnie śmieszą teksty, np. dziewczyna sprzedaje np. kosmetyczke i pisze że nie wie jaka firma, cena 10 zl a ktoś pod spodem "firma timotej, dostane szampon gratis?" albo" z szamponem w biedronce taniej bylo" albo raz sie spotkalam że dziewczyna sprzedawala torebke z gazety ( wiem bo mam identyczna) która z gazeta kosztowala góra 15 zl bodajże a tu cena wystawiona 75 zl! no to dziewczyna pisze " z gazeta bylo taniej" czy cos podobnego, a wlaścicielka pisze że nie kupila z gazetą tylko w sklepie za 80 zl. a torebka jak Boga kocham identyczna..

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:27:17

mnie śmieszy jak dziewczyna dziewczynie pisze "ale dupcia,ale laska,sexii dziunia" a czesto takie są :P

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:28:05

hehe :)

a jakies komentatrze do zdjec?

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:28:31

MNIE DENERWUJE SPRZEDAZ ZŁOTA 145 ZŁOTY ZA GRAM ,TO W APARCIE KUPIE ,MOGE DOTKNĄC PRZYMIERZYC i wiem ze mnie nikt nie oszuka ,bo moge wpłacic i nic nie dostac .Sprzedawałam złoto na szafie to bralam 60 złoty za gram ,wiadomo ze drozej to sie nie sprzeda bo są sklepy gdzie nieraz taniej niz na szafie

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:28:39

"lubię ten strój bo bardzo dobrze się w nim czuję" - nie wiem czemu to mnie i śmieszy i denerwuje.

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:30:16

komentarz pod zdjęciem- "sprzedajesz siebie czy koszulke? " xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-11 17:30 przez Anniie.

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:32:59

dziewczyny chodzi o komentarze do zdjec . Np. ja napisalam kiedys kolezance: jestes dla mnie tyle warta co 3 miliony euro w kursie 4,65:)

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:34:32

ja sie spotkałam że dziewczyna miała opisane wszystko że sprzedaje pod bluzką a jak chciałam kupić to ona że to nir na sprzedaż i do mnie że czytać nie umiem bo nigdzie nie napisała sprzedam a tak obok taki znaczek bardzo znany kup
a co do opisów pod zdjęciem to kumpela na nk miała zdjęcie na sianie a jakiś koleś jej napisała zrobimy to na sienie..... eh sora na sienie mi nie stanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-11 17:36 przez samotnapatusia.

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:35:35

Cytat
Anniie
komentarz pod zdjęciem- "sprzedajesz siebie czy koszulke? " xD

HaHaHa serio?!? xD

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:36:15

Te zdjęcia są... No ,to może ja się nie będę tak za bardzo rozpisywała.. Ujmę to tylko jednym zdaniem ,żeby nie było przypadkiem za dużo do czytania w tym komentarzu ,bo tu wszystkich po zanudzam-wtedy nie daj Boże-przerwą czytanie w połowie i co wtedy będzie? Nie zrozumieją w ogóle kompletnie mojego szczerego zdania na temat Twojego zdjęcia... No dobra ,teraz już zaproponuje w końcu ,żeby przejść do sedna sprawy-jak to się zwykle mówi-bez owijania w bawełnę, co nie?... Uważam że to zdjęcie jest na prawdę ... Aha! bym zapomniała-bo jeżeli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, albo nie masz pozwolenia swoich rodziców-na piśmie rzecz jasna-to natychmiastowo zamknij tę stronę ,ponieważ dla mojego komentarza takie warunki muszą zaistnieć!!... No ,to teraz mogę w końcu wypowiedzieć.... Moim zdaniem te zdjęcia są...SUPER!!!!!! No to mi się udało z tym moim krótkim komentarzem ;]

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:41:36

haha xD

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:45:36

Cytat
decamber
Te zdjęcia są... No ,to może ja się nie będę tak za bardzo rozpisywała.. Ujmę to tylko jednym zdaniem ,żeby nie było przypadkiem za dużo do czytania w tym komentarzu ,bo tu wszystkich po zanudzam-wtedy nie daj Boże-przerwą czytanie w połowie i co wtedy będzie? Nie zrozumieją w ogóle kompletnie mojego szczerego zdania na temat Twojego zdjęcia... No dobra ,teraz już zaproponuje w końcu ,żeby przejść do sedna sprawy-jak to się zwykle mówi-bez owijania w bawełnę, co nie?... Uważam że to zdjęcie jest na prawdę ... Aha! bym zapomniała-bo jeżeli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, albo nie masz pozwolenia swoich rodziców-na piśmie rzecz jasna-to natychmiastowo zamknij tę stronę ,ponieważ dla mojego komentarza takie warunki muszą zaistnieć!!... No ,to teraz mogę w końcu wypowiedzieć.... Moim zdaniem te zdjęcia są...SUPER!!!!!! No to mi się udało z tym moim krótkim komentarzem ;]

Padlam ;D

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 17:54:27

DZIĘKI:)

a oto następny:

hmm..
co by tu napisac..
że jesteś PIEKNA? zbyt banalne..że masz śliczne oczka? zbyt oczywisteże masz fajny profilek? debilny tekst.. proponuję zglosić się na 997..
DLACZEGO?
bo to nielegalne tak ślicznie wyglądać... xDDD

zabawne komentarze

11 sie 2009 - 18:00:12

'' Nie no jak by mi takie butki zrobił to KOCHAM FACETA!!! :D A jeszcze za małą cenę to dopiero była by MIŁOŚĆ :D ''
To jeden ze skarbow z mojej szafy ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smieszne zyczenia.