Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-14 12:23 przez Dziubarek.

o ja pierd.... od razu i8 mnie poprawił się humor , już nie widze w sobie żadnych wad

to facet, nie?

Cytat
bjedroona
to facet, nie?
przecież ma piersi! :D

ale beka no serio ubaw po pachy.
chociaż to fotomontaż, nie rozumiem żartów tego typu.

ludzie maja problemy hormonalne, kobiety mają włosy na dekolcie, mają zarost jak mężczyźni i wydaje mi się,że nie ma co się śmiać. Żadna z Was zapewne gdyby zobaczyła się z takim owłosieniem, aż tak bardzo by się nie śmiała.

o matko, aż nie mogę w to uwierzyć jak się można tak zapuścić...:/ przerażająca jest ta fashyn from raszyn.

Tym bardziej jeśli ktoś ma takie problemy nie powinien wystawiać zdjęcia w bikini na światło dzienne...Jest coś takiego jak maszynka do golenia...

przecież nikt by z własnej woli nie wstawił takiego zdjęcia!
albo ktoś lasce zrobił przy dupce, ale ktoś robi na moje głupawe fotomontaże, z których jakaś część społeczeństwa ma ubaw.

nie rozumiem z czego tu beka, to jest choroba! uciążliwa i wstydliwa, nie wiem jak można się z tego śmiać.

czy ktoś się nabija z ludzi bez nóg? albo robi fotomontaż np. zdrowej lasce ucina w programie nogę. by reszta mogła się zbijać z tego ? nie! bo było by to chore itd.

a przecież to i to jest nieszczęściem.
śmiecie się śmiejcie. jeszcze Wam miny zrzedną :)

być może, ale przynajmniej nie robię sobie beki z choroby.
także nadal uważam,że wszystko ze mną ok.

:)hehehe czepiasz się jednego zdjęcia:)a na tym portalu jest dużo więcej ciekawszych:)których bynajmniej ja nie wykonałam i nie wrzuciłam do sieci:)Wiec jak dla mnie przesadzasz:)

jakoś nie widzę tych ciekawszych zdjęć :O
polecam przeszukiwanie internetu w celu odnalezienia ciekawszych stronek z żartami na poziomie dorosłej kobiety.'

no chyba,że jesteś małolatką...to zwracam honor. Młodość rządzi się swoimi prawami, także...rozumiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Adolf Hitler na... wesoło