Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mi się ostatnio jakas dziewczyna stała, biała suknia, długie zarne włosy jak z horroru ;o

a mi ciągle sie śnią jakieś glupoty, codzien sni mi sie moj facet ze cos złego robi chociaz az tak bardzo nie mysle o tym, juz mnie to wkurza, bo sie obudze i mysle tylko o nocy

Mi się najczęściej sni woda(np basen,rzeka,jezioro,morze),panny młode i suknie ślubne i zakonnice.A ostatnio to mi się kilka razy śniło jedzenie.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

a mi się dzisiaj śniło, że jest wojna...

jak śpie na lewym boku to śnia mi się głupoty typu wojna, chłopak mnie zdradza, duchy, złodzieje, ktos mnie goni, strzelam z pistoletu ;D a jak na prawym snia mi sie fajne rzeczy, imprezy, znajomi, blanty xD

Ostatnio nic mi się nie śni, ale miałam taki okres w życiu, że przez 2 miesiące non stop śniły mi się sny gdzie byłam w różnych sytuacjach mordowana, torturowana, gdzie zagrażało mi życie- najdziwniejsze jest to, że nie odbierałam tych snów jako koszmarów. A tak przeważnie to śnią mi się różne sytuacje, jak i te upragnione, które nie mają szans się ziścić w rzeczywistości. Sny to mój drugi świat:)

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Mi się ostatnio śniło, że miałam oczy w śpiochach :D

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

mi praktycznie codziennie w snach pojawia się chłopak, w którym kiedyś byłam zakochana, to denerwujące.

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

a mi się często śni koniec świata

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kotka czy pieseczka?