Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coś śmiesznego - dziwnego. :)

08 sie 2013 - 18:11:11

wystawiam rzecz na tabli,ca pl i w temacie mam wysyłka gratis!
po chwili dostaję odpowiedź

"Witam jestem zainteresowana ubrankami ? mam pytanie co to znaczy ze wysyłka gratis pozdrawiam czekam na odpowiedz
"
się uśmiałam :D haha

Coś śmiesznego - dziwnego. :)

08 sie 2013 - 18:15:46

Kurcze ja niedawno zakładałam podobny wątek też dosyć śmieszna rozmowa ze sprzedającą, jak znajdę to tu wkleję;)Na serio czasem to nie wiem czy śmiać się czy co z takich osób:D

Coś śmiesznego - dziwnego. :)

08 sie 2013 - 18:17:26

no śmieszni są :D

Coś śmiesznego - dziwnego. :)

09 sie 2013 - 12:31:59

Ok znalazłam mój wątek i wklejam;)

A więc na pewnym portalu z ciuszkami wystawiłam pare rzeczy na sprzedaż w tym jedną spódniczkę. Zarówno w tytule, opisie i kategorii jest zaznaczone że to spódnica. Pisze do mnie jedna inteligentna pytając skąd jestem bo ona by chciała te "sukienkę" odebrać osobiście - w profilu mam napisaną miejscowość ale ok. Napisałam więc miejscowość a ona że nie wie gdzie to jest (od czego są mapy na necie?) Napisalam więc że to koło Rzeszowa a ona pyta w jakim to województwie:D Potem pyta o wymiary. Podałam wszystko ładnie a ona pyta ile ta "sukienka" ma w biuście - drugi raz jej zwracam uwagę że to spódnica. A ona na to że kupi tę "sukienkę" ale czy może zwrócić jak będzie za ciasna w biuście:D Napisałam że zwrotów nie przyjmuję i że podałam dokładne wymiary spódnicy. A ona nadal że w takim razie nie weźmie bo ma duzy biust i będzie za ciasna:D Śmieję się z tego jak głupia bo nie wiem nawet co o tym mysleć:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z czym ci się kojarzy nick?