Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Smieszne historie milosne

07 sie 2013 - 10:40:47

Znam dziewczyne(z widzenia, ladna o spokojnym charakterze 20 kilka lat, z bogatego domu) 3 lata temu zaczela chodzic z chlopakiem z drugiego konca miasta, codziennie widywalismy ich z ziomami jak chodza zakochani za reke i sie przytulaja. Pewnego razu okazalo sie ze facet ja rzucil(mamy swoje zrodla informacji) i doslownie od 3 lat ta dziewczyna nie wychodzi z domu!! Ani razu nie widzialem jej na miescie, ani tym bardziej na swojej posesji! Wiem tylko tylko ze pomoc zajmujaca sie domem robi jej zakupy. Druga historia, to znam panne ktore z zemsty na swoim facecie - ktory kreowal sie na maczo i zimnego drania za jego zdrady kobitka usidlila kompletnego lamage i lamusa aby sie zemscic na maczo-menie, co dziwne do dzisiaj jest razem z tym lamaga i sie kochaja. Inne historie to straszenie podcieciem zyl przez panne na gadu-gadu, imponowanie dziewczynie chinska podrobka adidasa. Upijanie sie do nieprzytomnosci i spiewanie piosenek o milosci....

Smieszne historie milosne

07 sie 2013 - 10:42:38

ale śmieszne ho ho ho

Smieszne historie milosne

07 sie 2013 - 18:30:08

Sama widzisz co tzw milosc robi z czlowiekiem. Moim zdaniem(choc nie przezylem tego uczucia nigdy slownie nigdy!) Prawdziwa milosc polega na uzupelnieniu kobiety i mezczyzny. Nie widzisz swojej drugiej polowki a pragniesz bardzo z nia byc to jeden z objawow prawdziwej milosci! Mysle ze to my sami potrafimy wytwarzac to uczucie(ja nie potrafie niestety a moze stety) Milosc nie musi przyciag sie na przeciwienstwach. To wszystko co opisalem to nie milosc lecz tylko fanaberyczne zauroczenia druga polowa. Prawdziwa milosc wg mnie wyglada tak, moj kolega ma dziewczyna i ja koleguje sie z jego dziewczyna. Po jakims czasie odkrywamy ze fajnie wspolnie nam sie rozmawia, mamy wspolne zaintersowania, podobnie patrzymy na zycie, chcemy spotkac sie i rozmawiac coraz czesciej. Wtedy zaczyna sie prawdziwa milosc, powoli ale to powoli rodzi sie w nas. Te uczucie ktore nazywacie miloscia od pierwszego wejrzenia, te motyle w brzuchu, szybsze bicie serca, to nie jest prawdziwa milosc, to tzw zauroczenie chemiczne ktore po jakims czasie odchodzi. Jestesmy przekonani ze jestesmy w drugiej polowce zakochani lecz uczucie to po jakim czasie przemija i wtedy doznajemy uczucia prawdziwej milosci. Prawdziwa milosc polega na przyciaganiu zagubionych polowek jablka z tego samego drzewa, a nie na polowkach z roznych drzew, ktore mysla ze sa zakochane a nie sa.

Smieszne historie milosne

07 sie 2013 - 19:18:44

No proszę lolo powrócił

To, że dziewczyna się załamała do tego stopnia, że przestała wychodzić z domu jest takie śmieszne? o_O Dziwne masz poczucie humoru. Gdybym Cię znała, martwiłabym się, ale mam duże szczęście, że tak nie jest.

Smieszne historie milosne

07 sie 2013 - 19:22:56

A ni to śmieszne,ani co...

Smieszne historie milosne

07 sie 2013 - 19:23:00

Poniewaz wieksza krzywde kobiecie czy mezczyznie wyrzadzi zauroczenie(nie na darmo mowi sie fatalne zauroczenie) niz prawdziwa milosc. Prawdziwa milosc nie krzywdzi, ale do takiej milosci trzeba naprawde dojrzec i chciec jej calym sercem!

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Smieszne historie milosne

18 lut 2014 - 18:29:56

mama cofnęła szlaban na komputer?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coś śmiesznego - dziwnego. :)