Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 2/5

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:25:25

no no ja też nie przypominam sobie, żeby takie pytanie padało

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:26:02

Ja również nie. Ale byłam na ślubie gdzie w momencie pytania: Czy bierzesz sobie XX za żonę pan młody zaniemówił i nic się nie odezwał:D W Kościele cisza jak makiem zasiał, wszyscy czekają na odpowiedź, ksiądz więc powtórzył pytanie a młody się nagle otrząsnął i powiedział TAK. Potem mówił że po prostu stres odebrał mu mowę:D
Drugi przypadek gdzie podczas pytania: Czy bierzesz sobie XX za męża Pani Mloda dostała ataku śmiechu;)

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:26:12

Cytat
lightmyfire
W Polsce księża zadają to pytanie w czasie ślubu? Nigdy nie zauwazylam.
No właśnie raczej w Polsce nie na żadnym ślubie z niczym takim się nie spotkałam

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:26:51

myśle, że ataki śmiechu są spowodowane stresem.

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:27:22

Cytat
skarbek2012
Ja również nie. Ale byłam na ślubie gdzie w momencie pytania: Czy bierzesz sobie XX za żonę pan młody zaniemówił i nic się nie odezwał:D W Kościele cisza jak makiem zasiał, wszyscy czekają na odpowiedź, ksiądz więc powtórzył pytanie a młody się nagle otrząsnął i powiedział TAK. Potem mówił że po prostu stres odebrał mu mowę:D
Drugi przypadek gdzie podczas pytania: Czy bierzesz sobie XX za męża Pani Mloda dostała ataku śmiechu;)
Moja bratowa miała te napad śmiechu przy tym pytaniu :)

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:28:35

nie słyszałam o takiej sytuacji ale mój brat podczas przysięgi zaczął się śmiać ;p żeby wzrok mojej bratowej mógł wtedy zabijać... :D

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:29:13

Cytat
bez_majtek
Cytat
Kotomicia
Cytat
lightmyfire
W Polsce księża zadają to pytanie w czasie ślubu? Nigdy nie zauwazylam.

Byłam na 3 ślubach i z tego co pamiętam na wszystkich zapytał. Na ślubie mojego dziadka, aż mnie rwało, żeby w tym momencie wstać i powiedzieć 'ja mam coś przeciwko', ale udało mi się usiedzieć...
żenił się z 30 lat młodszą lafiryndą?
ha ha dobre

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:30:17

Cytat
bez_majtek
Cytat
Kotomicia
Cytat
lightmyfire
W Polsce księża zadają to pytanie w czasie ślubu? Nigdy nie zauwazylam.

Byłam na 3 ślubach i z tego co pamiętam na wszystkich zapytał. Na ślubie mojego dziadka, aż mnie rwało, żeby w tym momencie wstać i powiedzieć 'ja mam coś przeciwko', ale udało mi się usiedzieć...
żenił się z 30 lat młodszą lafiryndą?

Nie :) Z (chyba) 4/5lat starszą, ale wstrętną babą... No ale wiadomo czego kobieta chce

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:33:04

Cytat
kiciek1985
myśle, że ataki śmiechu są spowodowane stresem.

Dokładnie:) Ja na swoim na przemian śmiałam się i płakałam :)
Do tej pory mi wstyd jak sobie przypomnę,ale emocje wzięły górę:)

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:33:20

Dziewczyny .. to tylko na szczeście tak w filmach!
po to są w kościele zapowiedzi , aby ktoś , kto ma coś przeciwko mógl przyjść i o tym powiedzieć .. nie wyobrażam sobie sytuacji w której stoje przy ślubnym kobiercu , ktoś wyskakuje mi z tekstem nie niezgadzam się .. ;/ i wszystko ... strzelił , całe przygotowania , wesele ..


niewątpliwie są takie przypadki , ale pewnie znikome . ;)

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:33:38

Cytat
bez_majtek
Cytat
Kotomicia
Cytat
lightmyfire
W Polsce księża zadają to pytanie w czasie ślubu? Nigdy nie zauwazylam.

Byłam na 3 ślubach i z tego co pamiętam na wszystkich zapytał. Na ślubie mojego dziadka, aż mnie rwało, żeby w tym momencie wstać i powiedzieć 'ja mam coś przeciwko', ale udało mi się usiedzieć...
żenił się z 30 lat młodszą lafiryndą?

a no właśnie:?:)
Cytat
Kotomicia
Cytat
bez_majtek
Cytat
Kotomicia
Cytat
lightmyfire
W Polsce księża zadają to pytanie w czasie ślubu? Nigdy nie zauwazylam.

Byłam na 3 ślubach i z tego co pamiętam na wszystkich zapytał. Na ślubie mojego dziadka, aż mnie rwało, żeby w tym momencie wstać i powiedzieć 'ja mam coś przeciwko', ale udało mi się usiedzieć...
żenił się z 30 lat młodszą lafiryndą?

Nie :) Z (chyba) 4/5lat starszą, ale wstrętną babą... No ale wiadomo czego kobieta chce


ciągle razem?:) czy baba wciąż wstrętna?:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 12:35 przez kinga11505.

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:40:11

Ja się z niczym takim nie spotkałam ale gdzieś już czytałam jak pan młody w trakcie kazania wyszedł bez słowa z kościoła, panna młoda zbladła goście zamarli a panu młodemu słabo się zrobiło więc chciał trochę ochłonąć na świeżym powietrzu :D wrócił do kościoła jak się lepiej poczuł.
Natomiast ja planuje brać ślub jak dziecko będzie miało 2 latka <obecnie jestem w ciąży> już miałam koncepcje że jak będzie syn to wyszkolę go żeby w kościele coś śmiesznego powiedział np. gdy ksiądz obwiąże nam stułą mały by krzykną "mamusia zbliża się niebezpieczeństwo" :D tak w ramach rozluźnienia atmosfery :D ale spodziewam się córki więc niunia chyba taką łobuziarą nie będzie

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:41:17

Cytat
Kotomicia
Cytat
bez_majtek
żenił się z 30 lat młodszą lafiryndą?

Nie :) Z (chyba) 4/5lat starszą, ale wstrętną babą... No ale wiadomo czego kobieta chce


Rozwaliłyście mnie - jak starsza osoba kogoś pozna i nie daj Boże chce sie żenić, to ta druga osoba :
- jak jest młodsza, to jest lafiryndą
- jak jest starsza, to jest wstrętną babą,
a w obu przypadkach chodzi jej o jedno -.- No jasne, bo któż to widział, żeby starsza osoba mogła po prostu bez podtekstów z kimś być.


A co do tego tekstu na ślubie, to nie słyszałam. Może państwo młodzi specjalnie proszą by ksiądz o to nie pytał :D

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:42:36

Cytat
nataszka24
Ja się z niczym takim nie spotkałam ale gdzieś już czytałam jak pan młody w trakcie kazania wyszedł bez słowa z kościoła, panna młoda zbladła goście zamarli a panu młodemu słabo się zrobiło więc chciał trochę ochłonąć na świeżym powietrzu :D wrócił do kościoła jak się lepiej poczuł.
Natomiast ja planuje brać ślub jak dziecko będzie miało 2 latka <obecnie jestem w ciąży> już miałam koncepcje że jak będzie syn to wyszkolę go żeby w kościele coś śmiesznego powiedział np. gdy ksiądz obwiąże nam stułą mały by krzykną "mamusia zbliża się niebezpieczeństwo" :D tak w ramach rozluźnienia atmosfery :D ale spodziewam się córki więc niunia chyba taką łobuziarą nie będzie

Kobita wstrętna jeszcze bardziej, ale dziadek tego nie widzi ;/
Cytat
Zazdroscisz_
Cytat
Kotomicia
Cytat
bez_majtek
żenił się z 30 lat młodszą lafiryndą?

Nie :) Z (chyba) 4/5lat starszą, ale wstrętną babą... No ale wiadomo czego kobieta chce


Rozwaliłyście mnie - jak starsza osoba kogoś pozna i nie daj Boże chce sie żenić, to ta druga osoba :
- jak jest młodsza, to jest lafiryndą
- jak jest starsza, to jest wstrętną babą,
a w obu przypadkach chodzi jej o jedno -.- No jasne, bo któż to widział, żeby starsza osoba mogła po prostu bez podtekstów z kimś być.


A co do tego tekstu na ślubie, to nie słyszałam. Może państwo młodzi specjalnie proszą by ksiądz o to nie pytał :D

Szkoda tylko Pani 'wiem wszystko', że nie jesteś w mojej rodzinie i nie wiesz co się dzieje. Nie życzę sobie takich wypowiedzi jeśli NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA jak sprawa wygląda...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 12:44 przez Kotomicia.

pewnego razu na ślubie..

16 maj 2013 - 12:48:00

Cytat
Kotomicia
Szkoda tylko Pani 'wiem wszystko', że nie jesteś w mojej rodzinie i nie wiesz co się dzieje. Nie życzę sobie takich wypowiedzi jeśli NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA jak sprawa wygląda...

Akurat nie do Ciebie się zwróciłam, źle zacytowałam, tylko do tych, które pytały Cię o lafiryndę i wredną babę :) Oczywiście, tego przypadku akurat nie znam i na pewno wiesz lepiej, ale denerwują mnie takie stereotypy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyjaciółka :)