Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Śmieszne zdjęcie dziecka?

08 maj 2013 - 23:55:16

Znalazłam takie zdjęcie w necie i... padłam ze śmiechu. Pod zdjęciem rozgorzała jednak dyskusja, że dziecku dzieje się krzywda, a rodzice bawią się jego kosztem. Zupełnie tego nie rozumiem, jaka krzywda? Co jest złego w wygłupianiu się? 20 lat temu jak byłam mała, to dla zabawy rodzice dorysowali mi wąsy, a jakoś nie mam traumy i sama się śmieję z siebie jak oglądam zdjęcia :D A wy co o tym myslicie?



Śmieszne zdjęcie dziecka?

08 maj 2013 - 23:58:31

No śmieszne, dziecku się przy tym nic nie stanie, a potem w przyszłości samo z siebie będzie się mogło pośmiać. ;D

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:02:26

Zabawne i niekrzywdzące pod warunkiem, że te zdjęcia zatrzymane są w gronie rodzinnym a nie publikowane w internecie ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:04:24

Haha też to widziałam :) Śmieszna sprawa tak za parę lat pooglądać :)

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:06:15

Cytat
dariateress
Zabawne i niekrzywdzące pod warunkiem, że te zdjęcia zatrzymane są w gronie rodzinnym a nie publikowane w internecie ;)
dokładnie;)
ale teraz taka moda na publikowanie wszystkiego w necie, ledwo dziecko wyskoczy z brzucha i cyk fotka na facebooka:D

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:13:30

a mnie to nie bawi, pewnie zaraz napisze ktoś że nie mam poczucia humoru. Publikowanie ich w necie też jest dla mnie żenada.

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:13:38

Borze, jakie strasznie biedne dziecko:< jakaś patola, zabrać je i umieścić w domu dziecka, tak będzie mu lepiej.

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:19:24

Hahahahahah tez to widzialam i lalam :D. Na dole po prawej mnie rozwala :D. Ja nie widze w tym nic szkodliwego dla dziecka, a co do publikowania w necie, to takie czasy - laski w moim wieku (19 l.) wstawiaja na fb zdjecia z usg z 3 miesiaca, no coz.

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:26:48

Cytat
dariateress
Zabawne i niekrzywdzące pod warunkiem, że te zdjęcia zatrzymane są w gronie rodzinnym a nie publikowane w internecie ;)

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:27:07

Cytat
dariateress
Zabawne i niekrzywdzące pod warunkiem, że te zdjęcia zatrzymane są w gronie rodzinnym a nie publikowane w internecie ;)

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:32:21

Cytat
Zuosnica
Borze, jakie strasznie biedne dziecko:< jakaś patola, zabrać je i umieścić w domu dziecka, tak będzie mu lepiej.

a co to jest borze?

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:40:48

Cytat
dariateress
Zabawne i niekrzywdzące pod warunkiem, że te zdjęcia zatrzymane są w gronie rodzinnym a nie publikowane w internecie ;)
Cytat
daarkaaa
No śmieszne, dziecku się przy tym nic nie stanie, a potem w przyszłości samo z siebie będzie się mogło pośmiać. ;D
dokładnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 00:41 przez emo_pamela.

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:42:09

Cytat
Carrie_Bradshaw
a mnie to nie bawi, pewnie zaraz napisze ktoś że nie mam poczucia humoru. Publikowanie ich w necie też jest dla mnie żenada.

Mnie tak samo.

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 00:43:18

Cytat
jestemuchomor
Cytat
Zuosnica
Borze, jakie strasznie biedne dziecko:< jakaś patola, zabrać je i umieścić w domu dziecka, tak będzie mu lepiej.

a co to jest borze?

no do Stwurcy wołanie

Śmieszne zdjęcie dziecka?

09 maj 2013 - 10:56:29

Cytat
lenkovv
Cytat
Carrie_Bradshaw
a mnie to nie bawi, pewnie zaraz napisze ktoś że nie mam poczucia humoru. Publikowanie ich w necie też jest dla mnie żenada.

Mnie tak samo.

Każdy ma inne poczucie humoru, więc nie musi Cię to śmieszyć :) mnie zastanawia tylko, dlaczego niektórzy twierdzą, że dziecku się krzywda dzieje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pewnego razu na ślubie..