Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zagrajmy w 100 u śmiechów :)

04 maj 2013 - 10:47:11

Cytat
claudyn
W Rzeszowie? :) jestem w takim razie ciekawa jakbym zareagowała na Twój uśmiech :)
ciekawe doświadczenie :) na pewno znalazłam by się w gronie kobiet zdziwionych. Bo wydawałoby mi się, że mnie z kimś pomyliłaś :P
Co innego jakbyś była facetem. Wydaje mi się, że t też działa. Więc grupę kobiet powinien badać facet :P

tak . Mój już ma wyniki kobiet . Teraz robi facetow . szybko idzie mu bo masa ludzi na mieście ;0

Zagrajmy w 100 u śmiechów :)

04 maj 2013 - 10:50:40

Cytat
panama_miss
Cytat
claudyn
W Rzeszowie? :) jestem w takim razie ciekawa jakbym zareagowała na Twój uśmiech :)
ciekawe doświadczenie :) na pewno znalazłam by się w gronie kobiet zdziwionych. Bo wydawałoby mi się, że mnie z kimś pomyliłaś :P
Co innego jakbyś była facetem. Wydaje mi się, że t też działa. Więc grupę kobiet powinien badać facet :P

tak . Mój już ma wyniki kobiet . Teraz robi facetow . szybko idzie mu bo masa ludzi na mieście ;0

To potem je opublikuj :) swoją drogą jestem ciekawa jak reagowac będą faceci na uśmiech innego faceta,... :)

Zagrajmy w 100 u śmiechów :)

04 maj 2013 - 11:13:45

To potem je opublikuj :) swoją drogą jestem ciekawa jak reagowac będą faceci na uśmiech innego faceta,... :)[/quote]

Wyniki mam :)

Zagrajmy w 100 u śmiechów :)

04 maj 2013 - 13:23:22

Cytat
panama_miss
To potem je opublikuj :) swoją drogą jestem ciekawa jak reagowac będą faceci na uśmiech innego faceta,... :)

Wyniki mam :)[/quote]To jakie są? :)

Zagrajmy w 100 u śmiechów :)

04 maj 2013 - 13:58:31

Cytat
young_girl
Cytat
panama_miss
To potem je opublikuj :) swoją drogą jestem ciekawa jak reagowac będą faceci na uśmiech innego faceta,... :)

Wyniki mam :)
To jakie są? :)[/quote]

Edytowałam swój pierwszy post i tam sa moje i narzeczonego :)
Szkoda ,że żadna nie podłapała zabawy . Fajnie by było zestawić wyniki miastami by ocenić otwartość ludzi na drugiego człowieka . :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-05 11:07 przez panama_miss.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

śmieszna reklama na yt