Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 17:55:35

Dziewczyny jestem po prostu oburzona zachowaniem niektórych szafowiczek.
Napisałam komentarz pod jednym ze zdjęć wystawionych przez jedną z nas. Stylizacja była kompletnie tandetna więc wyraziłam swoje zdanie. W odwecie dostałam obraźliwe komentarze pod każdym z moich zdjeć przedmiotów i stylizacji mimo, że każdemu się jak dotąd podobały. Nie jestem w stanie zrozumieć takiego zachowania. Chyba oczywiste, że jeśli wystawiamy zdjęcia stylizacji powinnyśmy liczyć się z krytyka.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 17:57:48

jak dla mnie nie ma się co przejmować szafa jest teraz pełna rozwydrzonych małolat

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 17:58:28

nie którzy po prostu nie potrafią przyjąć do siebie słów krytyki, i oczywiście jak wiadomo każdemu podoba się co innego, nic nie poradzisz..
jednak moim zdaniem żalenie się o tym na forum jest dość dziecinne

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:01:15

Nie żalę się tylko próbuje dotrzeć do niektórych tępych głów.

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:01:42

Oj sporo tu takich rozkapryszonych wariatek którym słoma z butów wystaje.
Potrafią tylko innym w tyłek wchodzić ile się da nawet jak stylizacja jest tandetna na maxa.

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:02:20

nie dałaś słit komcia - licz się ze skutkami

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:05:57

oj dobrze , że wyraziłaś swoje zdanie . Tutaj chodzi o to , żeby pisać jak coś lub ktoś wygląda , a nie dlatego żeby wystawiać każdemu fajnietnie komentarzyki złożonych ze "słodkości" ale niektórzy tego nie rozumieją -,- Wiele bywa tutaj takich osób .

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:07:00

Cytat
p4tka
nie którzy po prostu nie potrafią przyjąć do siebie słów krytyki, i oczywiście jak wiadomo każdemu podoba się co innego, nic nie poradzisz..
jednak moim zdaniem żalenie się o tym na forum jest dość dziecinne

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:07:25

miałam tak samo wczoraj! oburzona szafiarka napisała do mnie, bo wyraziłam swoje zdanie na temat jej stylizacji, która mi się całkowicie nie podobała! chyba trzeba się czasami powstrzymać przed komentowaniem, niż zostać później zezwanym w wiadomości

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:09:53

tak to jest jak sie zbierze kilkadziesiąt babek w jednym miejscu :P predzej czy później bedzie wojna :D

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:10:15

Każdy ma prawo do innego zdania . No ale tyle osób co komentarzy :)

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:10:16

Jest takie stare powiedzenie "Nie rób drugiemu co tobie niemiłe". Po co pisałaś niemiłe komentarze po stylizacją innej szafowiczki? A gdy Tobie ktoś coś niesympatycznego napisał to od razu czujesz się pokrzywdzona. Zastanów się następnym razem gdy coś takiego będziesz pisać, po co robić komuś przykrość. Kobietki mają różne gusty i to co jednej się podoba niekoniecznie musi podobać się innej i odwrotnie..

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:10:26

Katrineczka a ty taka święta niby?

Dla mnie zakładanie tematów nt niby czyjejś winy, wybielanie siebie jest guzik warte.

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:12:04

jak ktos napisze pod czyjas stylizacja ale wiocha, ale bazar , tandeta itp to niech sie potem nie dziwi ze dostaje sie odwety . komenatrze powinny byc konstruktywne ale czego oczekiwac od malolat malo kreatywnych .

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Mściwe szafiarki

17 kwi 2013 - 18:12:48

Nie napisałam ,,niemiłego" komentarza. Napisałam, że buty nie pasują i zmieniłabym rajstopy. Nie wiem co w tym tak obraźliwego żeby mścić się na maksa i wypisywać mi jakieś głupoty w wiadomościach. Litości

Cytat
ivy777
Jest takie stare powiedzenie "Nie rób drugiemu co tobie niemiłe". Po co pisałaś niemiłe komentarze po stylizacją innej szafowiczki? A gdy Tobie ktoś coś niesympatycznego napisał to od razu czujesz się pokrzywdzona. Zastanów się następnym razem gdy coś takiego będziesz pisać, po co robić komuś przykrość. Kobietki mają różne gusty i to co jednej się podoba niekoniecznie musi podobać się innej i odwrotnie..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wróżba :)