Obecnie rozmawiamy o:

róże mydlane

gorący temat

Otwarcie sklepu online

43 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lumpex

17 kwi 2013 - 16:13:44

No teraz możesz w sieciówce kupić koszulki za 19,90zł nowe też bez wad x) a na większych wyprzedażach nawet i za 9,90zł więc też się dziwię, że to jeszcze funkcjonuje :P

Ja chodziłam swojego czasu do sh gdzie wszystko jest w dniu dostawy po 2.99zł, następnego dnia są 2 rzeczy po 2,99zł, a 3 dnia 3 rzeczy po 2.99zł ;) i tak w kółko. ;) teraz już nie chodzę, bo nie mam na to czasu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 16:18 przez maretka.

lumpex

17 kwi 2013 - 16:17:04

Ten lump to pewnie pralnia brudnych pieniędzy :)

lumpex

17 kwi 2013 - 16:18:54

Nie wiem ska jesteś autorko założycielko wątku, ale ja jestem z małej miesciny i mam same markowe ciuchy nawet z metakimi z lumpów... i ceny nie strasza.. przykłądowo
Spodnie max12zł
bluzki max 6zł
sukienki max 20zł

tak BTW ubieram sie w lumpeksach i jest mi z tym cholernie dobrze. Wole wydać kase na inne przyjemnosći a nie kawałek kolorowej szmatki z napisem "jakaś znana firma" za 100zł.

lumpex

17 kwi 2013 - 16:19:44

Cytat
arleta_sts
Ten lump to pewnie pralnia brudnych pieniędzy :)


doslownie BRUDNYCH
tak BTW ubieram sie w lumpeksach i jest mi z tym cholernie dobrze. Wole wydać kase na inne przyjemnosći a nie kawałek kolorowej szmatki z napisem "jakaś znana firma" za 100zł.[/quote]

kupic bluzke za 6 zl a kupic za 29 w lumpie gdzie taka sama moge kupic w sklepie? wole w sklepie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 16:20 przez yomysska.

lumpex

17 kwi 2013 - 16:22:33

Cytat
yomysska


kupic bluzke za 6 zl a kupic za 29 w lumpie gdzie taka sama moge kupic w sklepie? wole w sklepie.

Wybacz ale nie rozumiem sensu tego zdania

lumpex

17 kwi 2013 - 16:24:10

bo napisalas ze wolisz kupic koszulke w lumpie :) okej ja tez lubie , gdy mam na nia przykladowo wydac 6 zl , a nie 29 bo tyle samo moge wydac w sklepie za nowa rzecz , a nie placic w lumpie i dofinasowywac jej wynajecie lokalu :)

lumpex

17 kwi 2013 - 16:26:01

brak interpunkcji miesza znaczenie ;) ok teraz rozumiem, ale fakt faktem zdarza mi sie czesto kupić buty, kurtki sukienki na prawde za grosze które są aktualnie w sklepach.. np ostatnio kupiłam parke z h&m za 8 zł. :)

lumpex

17 kwi 2013 - 16:26:12

Ale co Ciebie tak dziwi??
Tutaj dziewczyny też sprzedają ubrania/buty za takie ceny,że dołożysz trochę więcej i masz nowiutkie ze sklepu.

lumpex

17 kwi 2013 - 16:28:57

ZAROBIC ZEBY SIE NIE NAROBIC. - dlatego ja kupuje wylacznie praktycznie na all bo tam mozna dostac cos sensownego w licytacji i za grosze, a tu? brak baby i dziada jak w lumpach :PP

lumpex

17 kwi 2013 - 16:32:17

Ja tyle gdzieś płacę ale za nowe ciuchy z metkami w lumpku albo za coś naprawdę ekstra np za koszule mgiełki , tregginsy jak akurat się trafią itd , które w sklepach są dość drogie. Ale za koszulki , t-shirt , topy to przesada faktycznie :)

lumpex

17 kwi 2013 - 16:40:17

Widzę, ze nie orientujecie się jakie mogą być ceny towaru z hurtowni z odzieżą używaną :) Fakt za mieszankę placi sie około 5-10zł za kilogram ale tam są same szmaty, a jeżeli sprzedawca chce w swoim sklepie miec lepsze rzeczy z tzw sortu to niestety za takie rzeczy płaci się nawet 50zł za kilogram. Więc jezeli ktoś chce przyciągnąć klientów to jasną sprawą jest, że chce mieć lepsze rzeczy bo szmat nikt nie kupi do tego oczywiście dochodzi opłata za czynsz, który też jest drogi. I niekiedy mało co zostaje zysku dlatego ceny takie a nie inne:)

lumpex

17 kwi 2013 - 16:43:38

a ja dzis znalazłam fajny SH w Gdańsku :)
za 50 zł obkupiłam siebie , mojego faceta i naszego przyszłego synka hyhyhy
ledwo doszłam z tym do domu :D

lumpex

17 kwi 2013 - 16:45:43

śmiech, za używane nie dała bym tyle

lumpex

17 kwi 2013 - 16:48:00

Ja też mam taki jeden "luksusowy" lumpeks w mieście i ostatnio mieli kurtki za 100-200 zł, oraz oczywiście torebki LV (brzydkie jak noc i nie wiem czy nie podróby) za 400 ...
Nawet nie chce mi się tego komentować..

lumpex

17 kwi 2013 - 16:53:14

Cytat
dorotka2188
Widzę, ze nie orientujecie się jakie mogą być ceny towaru z hurtowni z odzieżą używaną :) Fakt za mieszankę placi sie około 5-10zł za kilogram ale tam są same szmaty, a jeżeli sprzedawca chce w swoim sklepie miec lepsze rzeczy z tzw sortu to niestety za takie rzeczy płaci się nawet 50zł za kilogram. Więc jezeli ktoś chce przyciągnąć klientów to jasną sprawą jest, że chce mieć lepsze rzeczy bo szmat nikt nie kupi do tego oczywiście dochodzi opłata za czynsz, który też jest drogi. I niekiedy mało co zostaje zysku dlatego ceny takie a nie inne:)


bez przesady jest u mnie lumpeks w miescie gdzie jest na kg zalezy od dnia i sa w koszach porzucane ale sa to naprawde fajne ubrania , w czasie dostawy dwie godziny pozniej i kosze sa puste i nastepnego dnia nastepna dostawa wiec jakos inni sobie radza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mściwe szafiarki