Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lumpex

17 kwi 2013 - 15:43:54

Hej, wbiajm na humor bo to poprostu smieszne. Wbijam dzis do takiego osiedlowego lumpka ktory jest na przeciwko mnie , z mysla , ze moze kupie sobie jakies tanie ale chodliwe koszulki ktore mi sie przydadza bo wyjezdzam do pracy nad morzem , ale to co zobaczylam to szok, wchodz nowa dostawa , fakt faktem bluzeczki ladne , czyste bez wad, ale patrze na cene a tam 25zl, 30 zl, hahah i jeszce ekspedientka mi mowi ,ze jak sie zdecyduje teraz to mi opusci z 2 zł , no smiech na sali , fakt ze ubrania w dobrym stanie ale sa to i tak ubrania uzywame wiec nie rozumiem. wole wiec dolozyc sobie te 2 zł i kupic nowe ubranie.
Poza Tym zastanawia mnie , ze tak lump nie upada bo juz funkcjonuje z 2 lata , ze ludzie tacy glupi i kupuja , masakra :D

lumpex

17 kwi 2013 - 15:46:25

Ceny faktycznie nieciekawe.
Ale może w zły dzień trafiłaś? SH często robią wyprzedaże i jeden dzień w tygodniu mają np 50 % taniej.

lumpex

17 kwi 2013 - 15:46:40

Tyle kasy za zwykłe koszulki używane?! Ja się dziwię, że ten sklep jeszcze istnieje. Oczywiste jest, że lepiej kupić w sklepie nowe w zbliżonej cenie a nawet dołożyć:) Oszaleli w tym sh....

lumpex

17 kwi 2013 - 15:47:56

niee , tam nie ma przecen , bo polowalam kiedys na kurtke ktora tam byla z denim co za 30 zl poszlam w poniedzialek tam sie nia zauroczylam chodzilam codziennie a w piatek i tak ja kupilam za 30 zl bo i tak zadnych przecen nie ma;/
buty , szpilki uzywane po 55 zl maja haha :) to jest wg beka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 15:48 przez yomysska.

lumpex

17 kwi 2013 - 15:49:18

też mnie to dziwi, tzn jakby były fajne ubrania droższych marek to za takie 30 zł bym kupiła ale typu h&m to żenada

lumpex

17 kwi 2013 - 15:50:28

Oj są takie. W Rzeszowie takich pelno, szczególnie Tania Odzież w NOcie. są szmaty takie, że podłogi bym tym nie wytarła. A na wieszakach i taka drożyzna, a baby się nawet o to biją. Z kolei w tym samym sklepie w innym mieście są świetne rzeczy, ostatnio kupiłam sobie nowe buty nike, do tego piękne getry, bluzę adidasa - wszystko nowe i modne. Już nie wspomnę o tym, co moja siostra tam znajduje (ja niestety mam zajęcia jak jest dostawa). Sukienki z wstawkami skórzanymi, pełno tregginsów, genialne bluzeczki i śliczna (o dziwo jak na formową!) kurtka z prady ;)
swojemu mężczyźnie kupiłam dziś fajne spodenki z nike również za 8 zł, stan idealny i ładny krój ;)

lumpex

17 kwi 2013 - 15:51:50

jeżeli jest to koszulka np levisa (oryginalna oczywiście) to myślę że warto dać te 25zł ale za coś z hnm, newlooka, czy atmo, na pewno nie warto ;) w lumpach na wagę można dostać takie bluzki po 5zł

lumpex

17 kwi 2013 - 15:53:45

u mnie tez jest taki jeden fajny lumpek ostatnio poszlam na dostawe to normalnie zalowalam zostalam prawie staranowana przez te stare babaska co sobie rajstopy z ra wyrywaja ;/ ale kupilam dwie siaty ubran :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 15:56 przez yomysska.

lumpex

17 kwi 2013 - 15:54:43

u mnie w "mieście" też taki jest, kurtki za 70- 90 zł, jak się trafi na -70% to czasami da się coś fajnego znaleźć ;p

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

lumpex

17 kwi 2013 - 15:55:12

ja dziś dałam za zupełnie nową bluzkę 12zł i 14zł za bluzę też w dobrym stanie i to dla mnie już najdroższy sh w okolicy, ale te ceny to szok... za 30zł to w sh płaszcz można kupić

lumpex

17 kwi 2013 - 15:56:27

heh ja się ostatnio tu chwaliłam kiecką za 20 groszy ;) to dopiero łup

lumpex

17 kwi 2013 - 15:57:19

byly to dokladnie koszulki z new looka z postaciami z bajek i ta za 27zł http://papilot.mykmyk.pl/img/520/0/koszulka-pastelowa-new-look-nude-s-top-bluzka-krotka-lato-36-15832615.jpg

lumpex

17 kwi 2013 - 15:58:13

ja wczoraj bylam na lowach za 1zl kazda rzecz i np upolowalam:
co prawda po sezonie ale czapka misio river island
kozuszek atmosphere
bluzeczka gorsetowa atmosphere
spodniczka atmosphere

to tylko przyklady bo za duzo dodwaania ale jestem mega zadowolona :)



lumpex

17 kwi 2013 - 16:05:51

U mnie w mieście na wakacjach otworzyli sh, przyznam, ze super bylo, trencz z new look, ktory widzialam za 200zl kupilam za 25zl i mysle ze to nie duzo. Mam mnóstwo ciuchów z tamtąd, spodnie rurki floral river island za 5zl, spódniczka atmosphere 5zl nowa z metką. Jednak teraz do tego sh nawet nie chodze. Kurtki po 50zl, bluzki po 20zl, masakra ...

lumpex

17 kwi 2013 - 16:09:52

poprostu tak jest jak sh prowadza mlode dziewczyny znajda sie na markach wiedza po ile ubrania takie kosztuja i probuja ceny dostosowac do rzeczy nowych ze sklepu prosze was , zadko spotykam takie ceny w sklepach gdzie sprzedaja starsze panie chociaz takie tez sie pewnie zdarzaja..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mściwe szafiarki