Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

Nasze dzieciństwo:)

10 kwi 2013 - 17:04:05

.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-13 16:50 przez monica_s_.

Nasze dzieciństwo:)

10 kwi 2013 - 17:28:26

Cytat
monica_s_
O rany, połowę z tych rzeczy już zdążyłam zapomnieć, dopiero czytając wszystko mi się przypomina :D. Ale nie mam pojęcia o co chodzi z tym "daj się karnąć"?

Daj się karnac to to samo, co daj sie przejechac:) dot. Rowera, hulajnogi, deski itd:)

Nasze dzieciństwo:)

10 kwi 2013 - 17:30:41

Cytat
chelsea23
Cytat
monica_s_
O rany, połowę z tych rzeczy już zdążyłam zapomnieć, dopiero czytając wszystko mi się przypomina :D. Ale nie mam pojęcia o co chodzi z tym "daj się karnąć"?

Daj się karnac to to samo, co daj sie przejechac:) dot. Rowera, hulajnogi, deski itd:)
No to u mnie się mówiło po prostu "daj się przejechać" :D

Nasze dzieciństwo:)

10 kwi 2013 - 18:14:04

Przypomnialo mi się jeszcze, że strasznie się wstydzilam jak ktoś calowal się e telewizji albo przy mnie. A jak jakas kolezanka mowila, ze sie calowala to musiala sie liczyc z komentarzami "o fuuuj" :)

"Skarzypyta na kopyta, jezyk lata jak lopata" :)

Nasze dzieciństwo:)

10 kwi 2013 - 18:19:25

Ze szkolnych zabaw na korytarzu to "na wysokości". Po prostu berek tylko polegało to na tym, że jedna osoba goniła inne a reszta musiała być wszędzie gdzie się dało byle nie na podłodze. Najczęściej parapety, krzesełka, stoliki etc. Kto nie zdążył wejść na wysokość i został złapany musiał gonić i tak w kółko :P Bawił się w to ktoś?

Drewniaki o których piszecie zawsze chciałam mieć! Ale mama mówiła, że od tego się noga wykrzywia :P

Nasze dzieciństwo:)

10 kwi 2013 - 18:58:27

Ach to byly czasy :) Zabawy i gry w chowanego
tramwaj na trzepaku ,jak przejezdzal samochod nie mozna bylo dotykac nogami dolu trzepaka,trzeba je bylo trzymac w gorze.Ali Ali dom sie pali a w tym domu....(gra z pilką):),zbijak,karofel,dwa ognie,karteczki w segregatorze,lub pachnace z notesikow,vibowit,guma do skakania,wolanie mamoooooo :D granie kapslami.Pierwsze rowery bmx :D Ja mialam wigry :D
Więksosc piosenek które tutaj zostaly podane:)))

Rocznik81 Pozdrawiam :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-12 12:10 przez moniq2671.

Nasze dzieciństwo:)

10 kwi 2013 - 22:25:31

"Ten kto kocha, o mnie mysli, niech mi sie tej nocy przysni." :)

"Na ostatniej stronie wpisał się mąż żonie, nic nie narysował, bo obiad gotował."

" Niezapominajki są to kwiatki z bajki, rosną nad potoczkiem, patrzą jednym oczkiem i mrugają do mnie.. nie zapomnij o mnie. " :)

Nasze dzieciństwo:)

15 kwi 2013 - 01:25:35

Ktoś pamięta program "Mini playback show", albo "Od przedszkola do Opola"?

Często z siostrą i kuzynką przebierałyśmy się w sukienki i buty naszych mam i występowałyśmy na zmianę przed sobą ;D

Miałyśmy też w jednym miejscu pewną skrytkę i pisałyśmy do siebie listy zostawiając je tam :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Nasze dzieciństwo:)

15 kwi 2013 - 01:31:39

wszystko co wymieniłas + wykręcanie ręki i robienie tzw. pokrzywki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lumpex