Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nowosci kinowe

26 sty 2013 - 01:06:45

Na dniach wybieram się na "Nędzników" - sądząc po obsadzie, film powinien być rewelacyjny. Wersja musicalowa z Romy bardzo mi sie podobała.

nowosci kinowe

26 sty 2013 - 01:10:37

życie pi świetne:)

nowosci kinowe

26 sty 2013 - 01:12:52

Ja byłam ostatnio na filmie "Sęp", polecam. Chyba najlepszy polski film, super obsada, miodzio! :D
No chociaż szczerze mówiąc "Mój rower" też jest baaardzo, bardzo dobrym polskim filmem!
"Hobbit", nie lubie ogólnie takich filmów ale ten był spoko, tylko strasznie długi. aż tyłek zaczął mnie boleć. No i pierwszy raz byłam na filmie gdzie była pełniutka sala. :)

nowosci kinowe

26 sty 2013 - 01:19:08

Ostatnio byłam na "Django" Quentina Tarantino.
Polecam każdemu zwolennikowi jego filmów jak i tym którzy żadnego nie widzieli. Film dość długi trzeba przygotować się na około 3 godziny w kinie. Warto się przejść :)

nowosci kinowe

26 sty 2013 - 01:49:43

Ja właśnie skończyłam oglądać film "Niemożliwe" polecam

nowosci kinowe

26 sty 2013 - 01:54:34

Bejbi blues - porażka, wszyscy juz chyba napisali co o tym filmie sadzą.

Życie PI- film jak dla mnie słabo sie toczy, nie poszłabym na to gdybym nie została zaproszona, jedyne co mi się podobalo to ładne ujęcia. Film dla mnie nie realny, bo jak można przetrwac na morzu tyle dni z tygrysem , wśród pływających rekinów. no ale , co kto lubi,

Pragnienie miłości- polecacm z czystym sercem, film o mlodziezy, o znecaniu sie fiz i psych nad dziewczyną. Genialne

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 12:30:56

Ja powiem tak . Byłam w konie na filmie ,Podejrzani zakochani' - lepszy od poprzedniego filmu tego rezysera czyli 'To nie tak jak myslisz Kotku' film 5/10 - był momenty śmiechu ale zwiastun zapowiadał się wiele lepiej. Film pt ' Niemożliwe' obejrzałam w domu i szczerze polecam bardzo dobry film, i wszyscy znajomi również sobie go chwalą. Życie Pi , niby ciekawe rozwiązanie ale momentami powiało nudą i to jaką... Njabardziej więc polecam Niemożliwe !

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 12:39:23

również polecam 'Niemożliwe', mnie doprowadził do łez i to nie tych łez wzruszenia na sali kinowej, tylko już po całym filmie

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 12:43:12

ogladalam niemozliwe

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 12:43:59

Niemożliwe - przepiękny film, jeden z lepszych które oglądałam.

Życie Pi- dawno się tak nie wynudziłam. Liczyłam na jakieś ciekawsze zakończenie.

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 12:49:09

"Niemożliwe" oglądałam kilka dni temu,mnie jakoś nie poruszył. Bardzo przewidywalny,jak większość filmów tego typu. Nie jest zły,ale gdybym poszła do kina,szkoda byłoby mi wydanych pieniędzy:)
"Życie Pi" zapowiadał się ciekawie,niestety w połowie prawie usnęłam:)

"Baby Blues" nie widziałam,ale z tego co czytałam to kolejny idiotyzm o stereotypach,które u nas panują..

Fajny był "Hobbit",zamierzam dzisiaj obejrzeć "Django",bo dużo osób poleca:)
A oglądała któraś "Gangster Squad. Pogromcy mafii"?

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:14:15

jeszcze nie oglądałam Gangster Squad. Pogromcy mafii, ale zapowiada się ciekawie :) chyba warto zobaczyć.

Ale za to oglądałam Lincolna, film taki sobie- myślałam że będzie lepszy, na początku trochę nudny... ale ogólnie można zobaczyć :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 16:16 przez baaQIsaa.

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:16:18

No właśnie chyba wieczorem obejrzę:)

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:18:25

o, to jak zobaczysz, to koniecznie napisz czy warto :)
Pozdrawiam

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:19:35

Dam znać po obejrzeniu,póki co zapowiada się ciekawie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

I co cwaniczki, dacie rade ?