Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

motywacja na diecie

19 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:22:41

"Podejrzani zakochani" faajny :) lepszy od "To nie tak jak myślisz Kotku", ale zrobiony w takim samym stylu ;-)

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:24:42

To ja też sie wypowiem,
Baby blues- byłam w kinie, ludzie smiali sie ze film o 2 matce Madzi.dla mnie beznadzieja i śmiech na sali
Niemozliwe-oglądałam na zalukaj,tv , płakałam juz chyba po 15 minutach filmu, dla mnie rewelacja
Hobbit- też oglądałam na zalukaj,tv, ja lubie takie filmy więc podobał mi się
a życie pi jeszcze nie oglądałam ale widziałam już ze jest na internecie więc dzisiaj pewnie zobacze co to ;))

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:26:08

niemożliwe-fajny, można uronić łezkę wzruszenia :)
atlas chmur-film dla cierpliwych, fajny
hobbit-fajny

:)

zweryfikowana
Posty: 157
Ostrzeżenia: 1/5

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:28:58

Ja byłam na "Niemożliwe", polecam !Coś wspaniałego :)

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:32:30

" Bogowie ulicy"

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:34:30

Cytat
marcela92
Wlasnie tez sie wybieram na film 'Niemozliwe' ;)


oooj to zapas chusteczek jesli jestes wrazliwa na rodzinne tragiedie.
ABrdzo piekny i przemawiajacy film.

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:34:50

Słyszałam ostatnio o filmie "Niemożliwe"
Widziałam go w internecie i nic specjalnego jak dla mnie :)

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:36:28

"niemożliwe" rewelacja ; )

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:37:39

Bylam tydzien temu na 'Django' i szczerze polecam. Troche dlugi, ale w ogole tego nie odczulam, tak sie 'wkrecilam' :). Ogolnie baaardzo pozytywnie mnie zaskoczyl, bo po opisie na filmwebie bylam bardziej na nie i poszlam na niego tylko ze wzgledu, ze to byla wycieczka klasowa. Jest to wg filmwebu dramat/western, ale momentami smialam sie w glos razem z reszta sali. No i gra aktorska pierwsza klasa :).

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:39:04

ostatnio byłam na Niemożliwe, całkiem dobry film, chociaż spodziewałam się czegoś więcej, jak dla mnie ma kilka niedociągnięć.
Baby blues, podobno przereklamowany jak Jesteś Bogiem :)

nowosci kinowe

04 lut 2013 - 16:50:07

Moje ostatnie wizyty w kinie :
- Anna Karenina : niestety przerost formy nad treścią, nie przekonała mnie forma filmu jako przedstawienia operowego, nie podobał mi się, aaa ! no i najśmieszniejsze.. film o Rosji XVIII wieku i wszyscy napierniczają po angielsku i francusku ;] Nie podobało mi się.
- Les Miserables. Nędznicy: bardzo wzruszający, ciekawy, ogólnie mi się podobał, jednak po ok. 50 minutach miałam dość tego, że każda najmniejsza kwestia w stylu (dowolny przykkład, nie ma tego tekstu w filmie, przytaczam, żeby pokazać zjawisko) - lubisz ryz ? - tak nawet taka maleńa kwestia byla spiewana. Ja rozumiem, że to musical itp. ale bez przesady. Mimo wszystko ogólna ocena: warty zobaczenia.
- Hobbit: film z wielkim budżetem podobnie jak "Władcy Pierścieni", dobrze zrobiony, ale zdecydowanie za bardzo rozwleczona akcja, nie wiem co maja zamiar pokazać w nastpnych dwóch częściach tego filmu skoro na końcu tej już doszli do skarbca a tak film miał się skończyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabawne obrazki