Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:09:18

Witam wszystkie szafowiczki:)
Chcialabym przeprowadzic burze mózgów na temat gier komputerowych.
Kazdy z nas gra, grał w gry przez Internet wiadomo, jednak czy juz sie one nie znudzily? Ciagle to samo?
Dlatego chcialabym uslyszec Wasze propozycje gier, w jakie najczesciej gracie, co wam sie w nich podoba? Co chcialybyscie w nich zmienic? jesli nie wy, moze chlopak/brat/kolega?
Bardzo prosze o odpowiedzi, gdyz strasznie mi zalezy na jak najwiekszej ilosci postow!
jesli nie to moze chociaz podbic? to naprawde wazne.
Jesli zły dział, to prosze o przeniesienie.

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:28:38

Zdaża mi się grać w różne gry na portalach społecznościowych, przeważnie wynika to z nudów i są to gry symulacyjne, są fajne nie powiem bo wciągają ale szybko też stają się nudne bo żeby odblokować kolejne levele są zbyt duże wymogi :)

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:32:41

Ostatnio z chłopakiem graliśmy w GTA :D

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:35:19

Mnie denerwuje w większości gier, szczególnie na różnych portalach typu nk czy fb że żeby kupić sobie coś fajnego w grze, albo przejść jakąś misję trzeba coś tam kupić i tu już nie za wirtualne ale rzeczywiste pieniądze. Wtedy się zniechęcam i przestaję grać w takie gry, bo czuję się oszukana, że gra która z założenia miała być darmowa nagle chce wyciągać ode mnie kasę... :/

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:35:24

a ja gram w gry typu dash i bardzo to lubie, ale jest ich tak duzo, ze nie chce mi sie wymieniac, obecnie northern tale

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:35:35

plants vs zombies :D

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:39:00

Nie gram w nic i tylko denerwuje sie na męża, bo on gra.....
Takie duze dziecko.
Wciągnał tez mojego brata, dobrze ze nie grają na kase;p
w jakies strzelanie, ale konkretów nie podam bo niewiem;)
Ja niegram w nic

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:43:47

Uwielbiam znaną grę League Of Legends (LoL).
Dużo osób się mnie pyta: "jesteś dziewczyną i w to grasz?".
Ja uwielbiam spędzać czas z moim chłopakiem, On uwielbiam tą grę i ja postanowiłam spróbować. Teraz uwielbiam w nią grać, mam najwyższy lvl i na prawdę potrafię to robić.

Oprócz tego lubię grać w RollerCoaster Tycoon II.
Może Settlers III.

Ah i czasem też Simsy 2 i 3.



Było jeszcze pytanie dlaczego?
LoL dlatego, że dobra grafika, dodatkowo trzeba bardzo dużo przy niej myśleć, za każdym razem dzieje się tam coś innego, wymaga dużego refleksu.

RollerCoaster dlatego, że mogę budować wesołe miasteczko i dbać o samopoczucie ludzi się w nim znajdujących, grafika gry nie zachwyca za bardzo, ale jest na prawdę ciekawa fabuła.

Simsy 2 i 3 dlatego, że są bardzo dopracowane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 21:49 przez daarkaaa.

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:56:40

World of tanks :D gra online , przy okazji możesz pogadać z ludźmi z którymi grasz ;) tylko przeważa tam większa ilość mężczyzn niż kobiet ;)

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:58:31

Ja czasem, jak mam na to nastrój, gram sobie w gry-flashówki (generalnie dla odmóżdżenia - niech żyje Burrito Bison!). Poza tym w jedną gram od kilku lat, lecz to innego typu gra, bo tekstowe MMO - tworzymy sobie postać i opisujemy jej przygody. Ale tak właściwie to wolę zwyczajne gry komputerowe, nie przez Internet. :)

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 21:58:51

Ja gram tylko w simsy 2

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 22:00:23

age of mythology, wiedźmin, wiedźmin2... black&white! uwielbiam i mogę w kółko przechodzić ;p

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 22:03:19

Ja w internecie nie gram . Jak już w coś gram to tylko sims 3 i Croc ;p

gry komputerowe wazne pomozcie

02 sty 2013 - 22:04:31

Chlopak gra w ASSASSIN'S CREED III a siostra w Farmerame, Ja nie gram w nic :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skąd się biorą dzieci ?!