Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:03:25

Cytat
tolazoline
ja miałam tak,że zamawialam tort,a dodam,ze bylo to na wsi i tak jest swoista gwara i pani cukierniczka mnie spytała :"Pani godność?" a ja zrozumiałam "Pani głodnaś?" i odpowiedziałam :"nie dziekuje. jadlam w domu."

Miszczu hahaha :D

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:05:47

ja na lekcji j. niemiecko :

Ja : wiesz,mam ochote na chipsy
Ona : jej zabójczy wzrok i wybuch smiechem
ja : o co chodzi , czemu sie smiejesz ?
Ona : za pierwszym razem zrozumiałam ,ze masz ochote na dziewice

hahhahaha :D

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:05:55

rozmowa mojej koleżanki z jej babcią (ta akurat szła dać psu jeść)
koleżanka: babciu idziesz nakarmić zwierzęta?
babcia: nie Renia tylko Agnieszka!

do dziś obie nie wiemy co jej babcia usłyszała :D


moja koleżanka właśnie wybierała się ze mną na zakupy i jak już byłyśmy w drzwiach to pojawił się jej wujek.
wujek zapytał: gdzie idziesz?
koleżanka: a czemu pytasz?
wujek: przecież muszę wiedzieć co robi moja chrześnica
koleżanka (ze zdziwiona miną): jaka pszenica?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-21 14:10 przez kasiurek.

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:11:50

ja kiedyś byłam na imprezie i koleżanka w domu miała takie duże drzwi od tarasu a ze było zimno to postanowiła ze zamknąć i krzyczy do nas "zamknęliśmy wrota" a ja krzyczę z drugiego pokoju "co ?! wpier**lalismy szprota " :D

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:12:57

Byłam zamyslona... kelnerka przyniosla mi obiad i mowi: proszę, a ja: dzień dobry (myslalam, ze spale sie ze wstydu !

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:13:44

ja pamietam jedna taka historie, ale nie bylo to przeslyszenie a raczej przejezyczenie. dzialo sie to dawno bo jeszcze kiedy bylam w gimnazjum :) lekcja historii, nauczycielka zadaje tekst do przeczytania, później każe strescic fragmenty. Zapytany kolega zamiast powiedziec: w roku tym i tym miala miejsce bitwa pod Cecorą, powiedział pod Cycorami :) !! niezly mielismy wszyscy ubaw :)

zweryfikowana
Posty: 736
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:16:51

to tez nie przesłyszenia, ale związane z mówieniem. cały czas zacznam zdania od "co" i kończe na "to jest hit". wielu ludzi to śmieszy:D np. co ja tutaj czytam dziewczyny to jest hit. co ja wyglądam to jest hit. co ja poszłam do sklepu to jest hit. co mi sie nie chce iśc do szkoly to jest hit. co ja sprawdzian pisałam to jest hit.
i tak cały czas i na wszystko xd


co mnie wasze wypowiedzi bawią to jest hit :D

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:18:44

haha dziekuje, uśmiałam sie az sie popłakałam a u mnie to rzadkość... chce jeszcze!!!!! ;)

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:19:06

W piątek wieczorem widziałam się z koleżankami, było nas 7 i kiedy czekałyśmy na resztę to podszedł do nas jakiś facet wyglądał na bezdomnego i coś zaczął mówić, więc ja go pytam : "ale co pan od nas chciał? " i gość coś powiedział a ja oczywiście nie zrozumiałam i pytam się dziewczyn co powiedział i one mi powiedziały, okazało się, że gość powiedział " ja nie chcę w ryj" a jak koleżanka mi mówiła co on powiedział to ja zrozumiałam, że to jest jedno słowo i usłyszałam coś w stylu janiechcefryj :D Może i niezbyt śmieszne ale naprawdę dziwne uczucie jak słyszysz co ktoś do ciebie mówi a nie rozumiesz, tak jakby ktoś mówił co najmniej w jakimś niezrozumiałym
języku. Jak po jakiejś godzinie, dwóch powróciłyśmy do tego tematu i zrozumiałam co tak naprawdę gość powiedział to śmiałam się jak głupia :D

Cytat
karo959
to tez nie przesłyszenia, ale związane z mówieniem. cały czas zacznam zdania od "co" i kończe na "to jest hit". wielu ludzi to śmieszy:D np. co ja tutaj czytam dziewczyny to jest hit. co ja wyglądam to jest hit. co ja poszłam do sklepu to jest hit. co mi sie nie chce iśc do szkoly to jest hit. co ja sprawdzian pisałam to jest hit.
i tak cały czas i na wszystko xd


co mnie wasze wypowiedzi bawią to jest hit :D
hahahahaha :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-21 14:23 przez annosy.

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:23:19

jest u mnie imreza urodzinowa wszystko ok no to pora wyjsc na miasto do baru wszyscy wychodza smieja sie i nagle kolega mowi cicho. cisza jak na pogrzebie a za drzwi sasiada slychac wielki pierd :) troche oblesne, ale wuobrazcie sobie jak taka ekipa to uslyszala xD a potem rano widok sasiada 'dzien dobry'. haha

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:23:40

Nauczycielka na biologi pyta mnie w gimnazjum ( wiec dawno temu) "jaka to choroba";(odpowiedzia byla cholera) a ja sobie mysle, ze napewno jakies przeklenstwo i bez namyslu strzelam przy wszystkich: Ku*wa :D Kobitka zbladla:D

zweryfikowana
Posty: 736
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:29:12

Cytat
BunnyBox
Nauczycielka na biologi pyta mnie w gimnazjum ( wiec dawno temu) "jaka to choroba";(odpowiedzia byla cholera) a ja sobie mysle, ze napewno jakies przeklenstwo i bez namyslu strzelam przy wszystkich: Ku*wa :D Kobitka zbladla:D


co za przejęzyczenie to jest hit xD

aa co do szkoly, przypomnial mi się kolega" "Proszę, niech mama nie wpisuje tej jedynki bo mnie Pani zabije"

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:35:12

moja siostra super mądra nie jadła nigdy klusek leniwych i moze nawet o nich nie słyszała heh i jak była reklama bazy "kopytka czy leniwe" to ona do mnie z pytaniem "jakie to sa kopytka CZELENIWE?" hahaha myslałam ze padne...

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:37:17

nie przesłyszenie, a przejęzyczenie.
Jeszcze jak byłam w LO, na j.polskim kobieta kazała mi przeczytać jakiś tam dłuższy tekst, więc czytam, wczuwam się, piękna dykcja, itp.
W pewnym momencie było napisane:
Będziesz w bólu dzieci rodzić,
a ja przeczytałam"
Będziesz w bólu dzieci robić.
Najlepsze jest to, że gdyby nie nauczycielka nie wybuchnęła śmiechem, a po niej cała klasa, to bym się nawet nie zorientowała, że przeczytałam z błędem.

Wasze przesłyszenia ;D

21 paź 2012 - 14:37:49

Tato wybrał się ze mną do rybnego, oglądamy co tam w lodówkach, w końcu się zdecydowaliśmy na matjasy i że w domu zrobimy je ze śmietaną
i cebulką. Nadeszła nasza kolej zakupu. No to tato do ekspedientki wypalił:
-Poproszę kilo majtasów.
Ekspedientka zdziwiona odparła, że w sumie obok jest lumpeks i tam można kupić bieliznę na wagę... Mina ojca bezcennaXD

Na poczcie. Stoję w kolejce, nadchodzi moja kolej i wypaliłam: poproszę 'bąbelkę kopertową' za 2zł :D Reakcja? Wytrzeszcz pani za okienkiem i gromki śmiech kolejki za mną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problemy allegro