Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 15:24:13

Cytat
skazana2
Może to i nie przesłyszenie, ale śmieszna historia :)
Zaspana koleżanka wchodzi z rana na stacje benzynowa i prosi o mocną kawe a sprzedawczyni do niej :
-Z jaką parówką?

Chyba tez była niewsypana :))


dobre ;D

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 15:25:47

Ha ha czopki samoopalające, dobre :D Jesteście kopalnią pomysłów dziewczyny, może opatentujemy to? :)

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 15:31:06

Kiedyś w pracy kasowałam bardzo sympatycznego pana. Po transakcji:

Ja - Dziękuje, dowiedzenia
ON - życzę miłej pracy
Ja - Wzajemnie

<lol> :D hahah

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 15:47:41

To może moja historia nie jest przejęzyczeniem,ale pamiętam,że jak jeszcze chodziłam do Kościoła to raz przed wejściem zapukałam :D

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 15:56:48

ooooo teraz mi sie przypomniało a propo koscioła.

przy spowiedzi klepie ta formułkę i zamiast ojcze prosze o rozgrzeszenie , to TATO prosze o rozgrzeszenie xD

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 17:25:46

Z przed chwili, dialog między mną i moją siostrą. Chwilę przed mówiłam jej, że strasznie ostra ta sałatka co zrobiła na kolację. I po 5 minutach szła do kuchni i wołam do niej "weź picie", na co siostra "już Ci tak pali po ryju?", na co ja "co?! special for you?!" :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-27 17:27 przez falbala.

Wasze przesłyszenia ;D

29 paź 2012 - 07:39:14

Ja właśnie przeczytałam, że Frankenstein atakuje USA :D
Oczywiście napisane jest Frankenstorm. Swoją drogą straszny kataklizm :(

Wasze przesłyszenia ;D

29 paź 2012 - 08:04:24

p

Wasze przesłyszenia ;D

31 paź 2012 - 12:05:46

Oj kochane, ja jestem mistrzem !
1) Jeszcze dawno temu w liceum, na lekcji podstaw przedsiębiorczości byłam u odpowiedzi. Zamiast powiedziec, ze pracodawcy zatrudniają pracowników, powiedziałam "pracodawcy ZAPŁODNIAJĄ pracowników". Mina Pani- bezcenne!

2) Kto czasem uzywa slownika piszac smsy wie o co chodzi. Kumpel pisze do mnie: spisz? A ja zamiast : Nie spie, napisalam "nie psie". Kumpel obrazony a ja nie wiem o co chodzi :)

3) Nie pamietam juz o co chodzilo, ale chcialam spytac czy wysoko czy nisko. Z podekscytowania palnęłam "ale wysko czy nisoko?" :D

4)Opowiadałam mamie jeden z odcinków m jak miłosc ;p I zamiast powiedziec, ze Marek i Hanka cos tam zrobili, powiedzialam "No wiesz mama, a Harek i Manka..." :D

5) Brat otwiera lodowkę i pyta "gdzie jest ketchup?", a ja na to "no patrz, tutaj na drzwiaczkach stoi " :D

6) Tekst mojej babci: the best :D W tv mowili cos ciagle o woodstocku, a babci juz tym zirytowana mowi"ciągle tylko ten odskok i odskok" !!

7) Znow moja babcia: zamiast dewolaje uparcie mowi "dewaloty" :D

Było tego mnostwo! juz nawet wszystkich nie pamietam, jak cos mi sie przypomni to jeszcze napisze :)

U mnie to chyba jest rodzinne ;p

Wasze przesłyszenia ;D

31 paź 2012 - 12:11:19

przypomniało mi się jeszcze cos będąc w markecie z męzem na zakupach (mielismy babci kupic herbate minutke)przeszlismy cały sklep dochodzimy juz do kasy a mąz na cały glos do mnie a tą MINETKE kupilismy ? no zesz k.....ludzie sie na nas popatrzyli ja nie moglam sie opanowac tak ryłam ze smiechu;Dzwyczajny przejęzyczenie :D

Wasze przesłyszenia ;D

31 paź 2012 - 12:11:27

Mój dziadzio ciągle coś przekręca, pierw źle usłuszy a potem powtarza

Laptok - Laptop
Łindok - Windows
Proram Filet - Program Files
Siet -Shift
Ofebak - Open bar
Oranż - Orange

Wasze przesłyszenia ;D

01 lis 2012 - 10:33:54

Jeszcze coś a'propos tego cudownego słownika T9 ;)

Jak bylam chora to odpisałam koleżance, że wyjdę jak tylko zrobię... "inicjację" :D Oczywiście miałam na myśli inhalację :)

Wasze przesłyszenia ;D

01 lis 2012 - 20:44:40

odnawiam wątek, coby nie dac mu umrzeć ;)
siostra: co to znaczy 'pikalitowana'?
ja: nie ma takiego słowa
siostra cofa filmik i jeszcze raz to samo: co to znaczy pikalitowana ?
ja: no nie ma takiego słowa, pokaz mi!
ja patrzę, a na filmiku kobieta krzyczy: 'byłam bita i katowana!' ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 20:56 przez bomm.

Wasze przesłyszenia ;D

01 lis 2012 - 20:48:22

kiedyś w pizzeri kelnerka mnie pyta, czy chce keczup, czy coś innego, a ja na to: taaak :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ściąganie po japońsku !